Telefon tavsiyesi max.1600 tl'lik

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Evet arkadaşlar 1ay sonra almayı düşünüyorum acaba varmı sizin öneriniz.
Mi a2 1700**
*kamera iyi
*işlemci sd660 iyi
-ithalat (bu fiyat için)kötü
-batarya kötü (kurcalarsam yetmez büyük ihtimal, birde tam olarak ifade edilemeyen bir problem var bazı cihazlar az şarj süresi veriyor kısaca kronik sorunlu)
Redmi note 5 1570****
*kamera ortalama (yeter aslında)
*batarya çok iyi
*sd 636 (o da yeter)
*genpa servisli (çeyrek distribütör)

Açıkçası ben fazla kararsız kalmadım sadece sizin fikirlerinizi almak istedim başka öneriler olur yada ikisi arasından farklı düşünceleriniz olur fikrinizi almak istedim ayrıca uzun kullanımlık düşünüyorum buyrun arkadaşlar.

Le Spatula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Redmi Note 5'ten yana oyumu kullanıyorum. İşlemciler arasında çok fark yok. Pil az gittiğinde pişmanlığın daha fazla olur emin ol.
Kamera olarak 2 modelinde karşılaştırma videolarına bakmıştım daha önceden(anneme almak için) Neredeyse aynı gibi kamera performansı.
Redmi Note 5'in 4 Gb Ram, 64 Gb Rom olan modelini almanı öneririm daha uzun kullanım için.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Redmi Note 5'ten yana oyumu kullanıyorum. İşlemciler arasında çok fark yok. Pil az gittiğinde pişmanlığın daha fazla olur emin ol.
Kamera olarak 2 modelinde karşılaştırma videolarına bakmıştım daha önceden(anneme almak için) Neredeyse aynı gibi kamera performansı.
Redmi Note 5'in 4 Gb Ram, 64 Gb Rom olan modelini almanı öneririm daha uzun kullanım için.

Çok teşekkürler sağolun güzel yorumunuz için bende aynı şekil düşünüyorum pil konusunda 4/64 olan için ise 32 gb yeter diye düşündüm ayrıca 4gb için arka planda pek uygulama tutmam tasarruflu kullanırım ama onu da bir düşünüceğim.

ElaGöksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de ikisi arasında kalmıştım.Batarya benim için çok önemli olduğundan dolayı artık redmi note 5 de karar kıldım.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Vestel Venus Z20'de ideal bir cihaz bu cihazlara göre bataryası biraz ufak olsa da artıları da var mesela USB Type - C ve Qualcomm Quick Charge 3.0 olması büyük avantaj. Yine kamera noktasında 4K video ile bu iki cihazdan da öne çıkıyor. Donanım konusunda ikisinin arasında bir cihaz Qualcomm Snapdragon 630 kullanıyor. Her ne kadar Vestel markasını çok sevmesem de dikkat çeken ve bakılabilir bir cihaz.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben de ikisi arasında kalmıştım.Batarya benim için çok önemli olduğundan dolayı artık redmi note 5 de karar kıldım.

Teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Vestel Venus Z20'de ideal bir cihaz bu cihazlara göre bataryası biraz ufak olsa da artıları da var mesela USB Type - C ve Qualcomm Quick Charge 3.0 olması büyük avantaj. Yine kamera noktasında 4K video ile bu iki cihazdan da öne çıkıyor. Donanım konusunda ikisinin arasında bir cihaz Qualcomm Snapdragon 630 kullanıyor. Her ne kadar Vestel markasını çok sevmesem de dikkat çeken ve bakılabilir bir cihaz.

Sizede teşekkürler ama 4k ve qc3 ilgimi çekmiyor ve sd 630 bunlardan geride

Ayrıca konu kapanabilir şu an için alma fikrimi askıya aldım. İnşallah konuya giren arkadaşlar bu yazıyı görürler

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,118
Xiaomi Mi A2 Almanızı tavsiye ederim :)