Telefon tavsiyesi huawei vs samsung

Bu konuyu okuyanlar

Vito Carleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yakın zamanda telefon alacağım şu anda aklımdaki modeller; Samsung J8, Samsung A7 2018, Huawei Mate 10 Lite, Huawei P20 Lite.
kriterlerim;
  • Ortalama bir kullanıcıyım telefonu çok zorlamam
  • Telefonda oyun oynayan birisi değilim sadece günlük kullanım için (sosyal medya, Youtube vb...) ve kamerası iyi bir telefon olmalı
  • Telefon beni en az 2 sene kasma ve donma yapmadan götürebilmeli
NOT:
Lütfen sadece bu modeller arasında tavsiye yaparsanız sevinirim
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İnternetten mi alacaksınız ben bunlar yerine eğer internetten alacaksanız başka modeller önerebilirim bu cihazlar ya kötü yada fiyatını haketmiyor.

Vito Carleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok bunlardan birini alacam bunlar arasından oneri yaparsanız sevinirim

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Yakın zamanda telefon alacağım şu anda aklımdaki modeller; Samsung J8, Samsung A7 2018, Huawei Mate 10 Lite, Huawei P20 Lite.
kriterlerim;
  • Ortalama bir kullanıcıyım telefonu çok zorlamam
  • Telefonda oyun oynayan birisi değilim sadece günlük kullanım için (sosyal medya, Youtube vb...) ve kamerası iyi bir telefon olmalı
  • Telefon beni en az 2 sene kasma ve donma yapmadan götürebilmeli
NOT:
Lütfen sadece bu modeller arasında tavsiye yaparsanız sevinirim
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
a7 2018

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Bu telefonlar kötü ama, bütçe belirtip telefon tavsiyesi isterseniz daha iyi olur.

Vito Carleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu telefonlar kötü ama, bütçe belirtip telefon tavsiyesi isterseniz daha iyi olur.
hocam 2500-3000 arası ama operatorden alacagım icin bunlardan birini secmek zorundayım internetten alsam zaten direk mi8 yada poco felan alırdım o yuzden bunlar arasında tavsiye bekliyorum

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
hocam 2500-3000 arası ama operatorden alacagım icin bunlardan birini secmek zorundayım internetten alsam zaten direk mi8 yada poco felan alırdım o yuzden bunlar arasında tavsiye bekliyorum
Operatörler pahalıya satıyor ve bu almayı düşündüğünüz telefonlardan memnun kalacağınızı sanmıyorum, siz bilirsiniz.

Vito Carleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Operatörler pahalıya satıyor ve bu almayı düşündüğünüz telefonlardan memnun kalacağınızı sanmıyorum, siz bilirsiniz.
Bunu zaten bende biliyorum int. Alacak olsam xiaomi felan varken bunları almam operatorden almak zorunda oldugum icin bu cihazları belirledim ve bunlar arasındaki tavsiye istiyorum suan bunlar arasında kotunun iyisini arıyorum anlayacaginiz

Metin Subaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
A7 2018 gayet uygun nette 2200 fiyati operatörlerde ne kadar

Heroxira

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Bence Güzel, Özellikle Note Serisine Bakmanı Öneririm Note 4 Alabilirsin 3 Yıl Boyunca Kasma,Donma Olmuyor Bizde Var Memnunuz ve Şuanki fiyatı bence Dolar Artmasına Rağmen Makul Bir Fiyat 1400-1500 Civarı Bence Alabilirsin.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hepsiburada da fibabank kredisi ile telefon veriyor
Bunlardan biri diye ısrar etmişsiniz a7 2018 samsung diyorum bariz farkla o huawei lite cihazları 1150 liralık mia2 lite'a denk. Artı bir öneri bu ayarda huawei mate 20 lite oluyor o size uymazmı?

Son düzenleme:

Vito Carleone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsiburada da fibabank kredisi ile telefon veriyor
Bunlardan biri diye ısrar etmişsiniz a7 2018 samsung diyorum bariz farkla o huawei lite cihazları 1150 liralık mia2 lite'a denk. Artı bir öneri bu ayarda huawei mate 20 lite oluyor o size uymazmı?
suan ona bakıyorum buyuk ihtimal mate 20 lite alacagım

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Hiç biri bi işe yaramaz bu fiyatlara

Son mesajlar