Telefon tavsiye 900 Tl ye kadar

Bu konuyu okuyanlar

ismail157

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sony Xperia Sola bu telin incelemesi sitede mevcut ve bence gayet tatmin edici bir tel..

ismail157

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy Ace 2 i8160 İle sola arasındayım

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Xperia Sola her türlü cünkü Sony her segmentteki telefonlarına güncelleme destegi veriyor ancak HTC,Samsung gibi telefonlarda bu mevcut degil ve diger markalarda bütün deneyimlerimle Xperia S kullanıcısıyım Sola tercihin olsun derim.

ismail157

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia Sola her türlü cünkü Sony her segmentteki telefonlarına güncelleme destegi veriyor ancak HTC,Samsung gibi telefonlarda bu mevcut degil ve diger markalarda bütün deneyimlerimle Xperia S kullanıcısıyım Sola tercihin olsun derim.
arc s ile ilgili tavsiyeniz nedir?
beni sadece çatlama sorunu şüpheye düşürüyor
acaba çatlarsa çatlak büyüyormu zamanla

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Samsung galaxy R S2 nin hafif kırpılmış hali

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Xperia sola kullanıyorum ama tek begenmedıgım tarafı gomulu olan bataryası

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Suan ki ozellikleriyle benim onerim Htc One V. ama Sola da iyi gider..

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bılmıyorum takıntı yaptım o da sundan dolayı bır gun batarya sorunu cıkarsa dıye felan dıger telefonlar da olsa degıstırebılme ımkanın vardı bunda T.servıse goturulmesı gerekıyor...

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende bu iki telefon arasında kadayı yedim :D önümüzdeki ayın 10 unda alacağım :D aceba hangisi :D

[h=1]HTC One V[/h]
[h=1]Sony Xperia Sola[/h]

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Evet Solanin tasarimi muhtesem fakat One V'nin tasarimi da kotu degil. Ben suan alacak olsam One V alirim acikcasi..

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
arc s ile ilgili tavsiyeniz nedir?
beni sadece çatlama sorunu şüpheye düşürüyor
acaba çatlarsa çatlak büyüyormu zamanla

Arc S İyi bir telefon ancak sorunlarına pek hakim değilim arkadaşım Arc S kullanıcısı ancak şimdilik bir sorun yok ics güncellemesini yükledi gayet stabil telefonunu bazen incelerim fakat herhangi bir çatlak göremedim zaten böyle olaylar da kullanım da önemli ama ne olursa olsun Sony derim :) Çünkü belirttigim gibi Sony her segmentteki kullanıcısına hitab eden bir firma :)

tlks1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışında tanıdığın varsa eğer 900 Tl ye Samsung Galaxy S2 aldırmanı tavsiye ederim S2 bu telefonların hepsini sollar.
Bu arada HTC alacaksan biraz daha bekle cünkü HTC firması fiyatları düşürmeye hazırlanıyormuş diye duydum.
S2 alacaksanda bekle çünkü İphone 5, S3 mini ve S2 Plus çıkacak S2 ninde fiyatı düşer bunlar çıkınca.
O zaman yurtdışından değil Türkiye'den bile 900 Tl ye alabilirsin S2 yi.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 3gs al pişman olmazsın 800 tl civarında tek yaşayacağın sıkıntı fazla oyun oynuyorsan şarj sıkıntın olur ki zaten şu an ki akıllı telefonların hepsinde şarj sorunu var.. Tavsiye..

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arc s kullanıyorum ve çok memnunum öneririm ayrıca çatlama sorunu bende almadan önce bazı yerlerde görmüştüm fakat kullanıyorum şu an hiç öyle bi sorun yok

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
HTC One V veya Sony Xperia Sola al,ama sanki HTC One V daha iyi gibi :)

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende xperia sola ile ace 2 arasında kaldım ama bazı xperia sola kullanıcıları iyi ses vermedigini sokakta konusamadıklarından şikayetçiler ve ekran sararması oyunlarda kasma gibi durumlar oluyormuş kullanan varsa bi açıklık getirebilir mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony nin bütün modellerinin sar değeri çok yüksek aslında ilk başta benim tercihimde solaydı ama sonradan sar değerinin çoook fazla yüksek oldunu görünce vazgeçtim one v veya galxy w düşünüyorum ace 2 de kullanılan malzeme dandik

Son mesajlar