Telefon sim kartı görmüyor

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve vova tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. vova

vova Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6

- Telefon sim kartı görmüyor

Telefon sim kartı görmüyor
    Alcatel OT-799

2. sdn46

sdn46 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Başka sim kartını denedin mi?

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ımei adresini çalmış olablirler

4. muratal

muratal Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teknik servise bir danış istersen hocam.

5. enrooy

enrooy Profesör

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ya da vur duvara düzelir. :)

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Sim kartın iletken tarafını ıslamak suretiyle (dilinin ucuyla olabilir) tekrar telefona takarsanız düzeldiğini görürsünüz. Genelde işe yarıyor.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

abı bende es ıkı var samsung telefonda hattı bı okuyo bı okumuo her yere goturduk olmadı habuarada sızın yontemlerde olmadı neyapcam

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim telefonumda sim kartı okumuyo . daha dün bisey yoktu sabah uyandıgımda rehber yoktu . telefonu actım kapadım kac kere pin kodu gir de cıkmadı ne yapıcam..

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

hattınızın yedek kartını çıkartın:clap:

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorunu bufün ben de yaşadım sim başka telefonda çalışıyor ama samsung galaxy W telefonumda çalışmıyor telefonu alalı 1 sene oldu

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aynı Sorun Bendede Var Bi Okuyo Bir Okumuyordu Başka Telefona Taktığımda Okuyordu Şimdi Ondada Okumuyo Napabilirim Yardım Ederseniz Sevinirim

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s.a benim telefonun geleli 1 sene oluyor telefona sim kartını takıyorum ama okumuyor başka telefonlarda okuyor ne yapabilirim

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende galaxy y var pini soruyo ama girbiyo acil yardım lütfen

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bnim telefonu bazen okuyo bazen okumuyo yardım edermisiniz sizce ne yapmalıyımm

15. lamantra

lamantra Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kart yamulmuş ezilmiş olabilir telefonla ilgisi yoksa kartı değiştirmelisin. Telefonda ise modeline göre değişiyo sorunları

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim tlf s4 zoom 1 ay kullandım hattı başka tlf taktım tekrar s4 zooma takınca hattı okumadı sorun n olabilir

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bendede Bu sorun Var Lütfen yardım Edin İlkte Okudu Sonra Okumamaya Başladı Yardım

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Benim telefon s4 mini çakma değil ama orjinalinin faturasızıymış babam dedi, ımeı sorguladım kayıt bulunamadı diyo *#06# miydi neyse işte ordan sorguluyom başka ımeı çıkıyo telefonun içindekide farklı ımeı ikisinide sorguladım bulunamadı diyo, telefonu nerdeyse 1 hafta kullandım bugün sim kartı algılamıyor, babamın telefonuna taktık galaxy young algıladı acaba ımeı linimi çaldılar. ??

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Benim telefon s4 mini çakma değil ama orjinalinin faturasızıymış babam dedi, ımeı sorguladım kayıt bulunamadı diyo *#06# miydi neyse işte ordan sorguluyom başka ımeı çıkıyo telefonun içindekide farklı ımeı ikisinide sorguladım bulunamadı diyo, telefonu nerdeyse 1 hafta kullandım bugün sim kartı algılamıyor, babamın telefonuna taktık galaxy young algıladı acaba ımeı linimi çaldılar. ??

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bnm telefonumda okumuyo sim kartını :mellow:

Sayfayı Paylaş