Telefon sd kartı görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Eda Hanım Hafıza Kartları Belli Bir Isıdan Sonra Kendini Kapatır Siz Bu Duruma Yandı Diyorsunuz Bilgisayarınıza Harici Bağlantı Aparatı Takıp Kartınızı Okutmayı Deneyin Bilinmeyen Kaynakdan Virüs Girmiş Olabilir Bu Durumu Bilgisayarınızdaki Virüs Tarayıcı İle Bulabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ya benim telefon samsung star 3 . hafıza kartını okumuyor fakat çıkarınca " hafıza kartı çıkarıldı" diyor takıncada ekran kapalıysa açılıyor. yani bişylrn oluğunun farknda :D ama okumuyo yardm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çakma S5 lerin bazılarında sd kart yuvalarındaki bakır bacaklarda sorun var 8 tane bakır bacağın hepsi sağlammı onu kontrol et önce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:closedeyes::huh:arkadaşlar bilgisayardada telefonumdada gözükmüyor telefoncu bozuk olmadığını söylüyor acil yardım napabilirim ?:helpsmilie::huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying::crying::crying::crying:arkadaşlar ben bilgisayardan telefona yüespi kablo aracılıgıyla resim atıcaktım biçimlendir yazıyodu bende yanlışlıkla biçimlendirdim telefonda ne varsa resim müzik hersey silinmiş onları geri döndürmek için ne yapmam lazım yanıı telefondaki resim ve müzigi geri yüklemem için ne yapmam lazım LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOKKKK ACİLLLLLLLL:crying::crying::crying::unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım,Silinmiş Dosyanın Üzerine Tekrar Veri Yazan Özel Bir Programla Silinmediği Sürece;Yanlışlıkla Sildiğin Dosya ve Verileri Geri Getirebilirsin...Google'dan Araştır,Hafıza Kartından Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı Diye...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba annemin telefonu bir şey oldu telefon bilgisayarda hafıza kartını gösteriyor telefonda göstermiyor buna bir çözüm önerirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hafiza kart yuvasini temizlemeni oneririm kolonyagiyla sonra da telefonun bataryasini tak telefonu acmadan once bi 1 dk bekle sonra ac ... ;-)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkürler önerileriniz işe yaradı telefonum 3 kartıda tanımıyordu batarya çıkardım kart bölümünü temizledim fakat sıvı kullanmadan kürdanla hasssasiyetle :)

E

Emin2323

SDN Okuru
Galaxy s5 kullanıcısıyım uygulamaları sd karta taşıdığımda menülerdeki kısayol şekilleri değişiyor ve uygulamayı açtığımda uygulama yüklenmedi diyip google play a yönlendiriyor ayrıca fotoğrafları taşıdığımda fotoğraflar görünmüyor dosya biçimi desteklenmiyor diye hata veriyor . Bilgisayardan sd karta resim yükleyip telefona taktığımda fotoğraflar kendiliğinden siliniyor. Ne yapabilirim bu konu hakkında yardimci olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayni sorun bendede var hatta. Suan ve surekli oluyo cok uygulama yuklubde degil gecende oldu muziklerin yqrisi gitti resimler gitti napcam yhaa :/

A

ahmet eray

SDN Okuru
Biçimlendir diyo biçimlendiriyor yine bise olmuyo yardimmm