Telefon Samsung yazısında kalıyor...

Bu konuyu okuyanlar

Qulyster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler merhaba odinle telefona root attım. Hiçbir sıkıntı olmadı. Telefonu açtım daha sonra rootla çalışan uygulamalar yükledim. Normalde o uygulamalara girdiğimde superuser request kutucuğu çıkıyordu. Ama bu sefer çıkmadı. Bu yüzden uygulamada çalışmıyordu hatta telefon rootsuz görünüyordu. Ayarlardan her zaman izin ver seçtim bu sefer çalıştı. Bende güvenlik yüzünden sıkıntı çıkar diye supersu dan rootu kaldırdım. Telefonu yeniden başlattığımda telefon normalde titreşirdi ama bu sefer olmadı Samsung yazısında takılıyor. Recovery mode yada download moda girebiliyorum. Nasıl düzeltebilirim? Telefon brick mi oldu? Yardım ederseniz sevinirim. Bu arada telefon Galaxy Alpha.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hard Reset atıp öyle dene

Qulyster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Son düzenleme:

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Hard reseti 3 kere attım yinede aynı sıkıntı var samsung yazısında takılıyo stock rom yükleyip deniyicem inşallah açılır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

kardeşim cevapların için teşekkür ederim stock rom yükleyip telefonu açtım.
merhaba telefonum grand neo telefon açılırken grand neo yazısınca kalıyor ve sol üstte kırmızı ünlem var ses tuşlarım bozuk odine fln giremiyorum yardım edermisiniz

Qulyster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba telefonum grand neo telefon açılırken grand neo yazısınca kalıyor ve sol üstte kırmızı ünlem var ses tuşlarım bozuk odine fln giremiyorum yardım edermisiniz
Kardeşim Samsung Galaxy S3 acilistaki kirmizi unlem sorunu ve cozumu burada bir arkadaşında senin gibi sorunu var sanırım anlatmış onun dışında onun dışında tuşlar çalışmadan odine belki bilgisayar yardımıyla girebilirsin bir araştır knk. Bende öyle profesyonel biri değilim keşke daha fazla yardımcı olabilsem.