Telefon Saklama

Bu konuyu okuyanlar

fahren15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar akıllı telefonlar için okulda saklama yöntemi biliyormusunuz çünkü hocalar topluyor telefonları ve sorumluluk almıyorlar başına bişey gelirse vede ben zaten telefonumu açıp kullanmıyorum ve bazılarıda vermiyo ama ben ginede saklamak istiyorum yani nasil bir yere saklıyabilirim şimdiden yardımcı olan arkdaşlara çok teşekkur ederim.

not: derste asla ama asla telefonumu açıp uğraşmıyorum ve asla hocaların fotoğraflarını çekmiyorum böyle düşünen varsa!.....

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Arkadaşım bir tane dosya al ama kapaklı kitap gibi şeffaf dosyalar varya testlerin konulfuğu testlerin arasında bir taneşeffaf dosyanın içine koy farkedilmez bile askıdaki montların cepleri çok kontrol edilmez acil durumda ayakkabı bağlanıyormuş gibi yapılıp kısa çözüm olarak içine konabilir kapşonlularda bilek kısmının altına saklanabilir lastikli olduğu için düşmezde bazıları 5s boyutundaki telefonları cüzdanların arasına koyuyorlar falan bul kafana göre bişey

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Klasik yöntemlerden biri kalın bir kitabın içine telefonun sığacağı şekilde oyuk açacaksın.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ben lisedeyken hocanın masasının altına küçük bir kutu yaptımıştır marangozdan.Şarjlı matkapla onuda montalamıştım. Sınıftakılerdende para toplamıştım bunu yapmadan önce hem yolumu buldum hemde zekamı pazarlayıp bütün sınıftakileri mutlu etmiştim. 4 yıldır sınıfr baskanıyım tabi boşuna seçmiyorlardı beni :D
Her sınıfta arama olduğundada bir bizim sınıf rahattı :D Çünkü kimse öğretmen masasının altına bakamyı akıl edemiyordu :D
--- Gönderi Güncellendi ---
He unutmadan başka bir sınıfada 2 katlı çöp kutusu satmıştım. Alt katına telefonları koyuyorlardı üst tarafınada kağıt falan atıyordu millet ondada zekamı konuşturup yolumu bulmuştum :D
Şimdi biri kesin der niye 2 sınıftada sadece bir taktiği uygulamadın diye ?
Birimiz ifşa olursak diğeride ifşa olurdu o yüzden sağlam 2 taktik yaptım :D

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Ben lisedeyken hocanın masasının altına küçük bir kutu yaptımıştır marangozdan.Şarjlı matkapla onuda montalamıştım. Sınıftakılerdende para toplamıştım bunu yapmadan önce hem yolumu buldum hemde zekamı pazarlayıp bütün sınıftakileri mutlu etmiştim. 4 yıldır sınıfr baskanıyım tabi boşuna seçmiyorlardı beni :D
Her sınıfta arama olduğundada bir bizim sınıf rahattı :D Çünkü kimse öğretmen masasının altına bakamyı akıl edemiyordu :D
He unutmadan başka bir sınıfada 2 katlı çöp kutusu satmıştım. Alt katına telefonları koyuyorlardı üst tarafınada kağıt falan atıyordu millet ondada zekamı konuşturup yolumu bulmuştum :D
Sen varya harcanıyorsun be enişte :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Buralarda harcanma sen :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Şu 3. üni için bilg. mühü kazanayımda yaratıcı zekamı daha geniş alanlarda çalıştırırım İnşallah :D
Yas daha 21 yolun basında sayılırız :D

Zamanında iyi yolunu buldum şimdi Level atlamaya oynuyorum :D
Bu sefer yolumu değil otobanımı bulucam :D :D
Yalnız sen 21 inde nasıl 3.üniye gidiyon 3 üne aynı andamı gitmeyi planlıyon yoksa bitirdin mi

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Şu 3. üni için bilg. mühü kazanayımda yaratıcı zekamı daha geniş alanlarda çalıştırırım İnşallah :D
Yas daha 21 yolun basında sayılırız :D

Zamanında iyi yolunu buldum şimdi Level atlamaya oynuyorum :D
Bu sefer yolumu değil otobanımı bulucam :D :D
Hahahah :) :D

omrwwoo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çantanın astarı varsa kücük bir kes (ki çoğunluğu oluyor) bulamazlar. (GARANTI VERMIYORUM AMA ISTERSEN DENE)??

PKDTGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sınıftaki panoya bir kağıdı asıyorum ve telefonu koyabilmek için toplu iğnelerden yatak yapıyorum ve telefonu içine koyuyorum dışardan belli olduğu için ve dikkat çektiği için üstüne bir duyuru kağıdı takıyorum ve toplu iğneyle telefonun olduğu kağıdın üstüne asıyorum