Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

^Kurmay^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam iphone 7 plus mı xiaomi mi 9 t mi bu ikisi arasında kalmadım ama asıl sorum şu iphone 7 plus alınırmı

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
iphone seviyorsan alınır benim önerim illa iphone alacam diyosan 2.el piyasasına bakmandan yana

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kameradan çok bi beklentin yoksa özelikle düşük ışıkta sıkıntı olmayacaksa 7 plus alınabilir bi cihaz gayet stabil ios ekosistemine girmek için uygun bi cihaz

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hocam iphone 7 plus mı xiaomi mi 9 t mi bu ikisi arasında kalmadım ama asıl sorum şu iphone 7 plus alınırmı
Alınmaz 2020'ye %60 ekran kasa oranı ile mi girecen yapma gözünü seveyim mübarek saçmalama
Mİ9T al kullandıkça iyiki Webhead'i dinlemişim diyeceksin bu arada bende İPhone 5s'ten Mİ9T'ye geçeceğim için bende Mİ9T'yi şiddetle öneririm

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
A LIN MAZ bu kıyaslamanın yapılmasının tek nedeni ooo iPhone mu o dedirtmek çünkü bana sorarsan kıyaslanacak bir tarafı bile yok

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bizim okulda hala 7-8 plus kullananlar var reis gördükçe yüzümde bir tebessüm oluyor
Kullanan olabilir reis belki çıktığı zamanlarda almıştır fakat bu zamanda iphone 7-8'e 4bin - 5bin verip alan ve kendince iphone'un bir havası olduğunu düşünenler... işte onlara gülünür

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kullanan olabilir reis belki çıktığı zamanlarda almıştır fakat bu zamanda iphone 7-8'e 4bin - 5bin verip alan ve kendince iphone'un bir havası olduğunu düşünenler...
Çıktığı zaman alanlar var doğrudur ancak şuanda 7-8 plus alan hala vardır

^Kurmay^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mi 9T pro mağaza satışı varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

A LIN MAZ bu kıyaslamanın yapılmasının tek nedeni ooo iPhone mu o dedirtmek çünkü bana sorarsan kıyaslanacak bir tarafı bile yok
hocam iphone num olsun diye değil ben sağlamlık açısından tereddütte kalıyorum çünkü bu ikinci android telefonum bi sene kullandıktan sonra telefon cortluyo belki maddiyattan dolayı videolarda dedikleri gibi giriş segmenti telefon kullandığım için olabilir ama

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

hocam iphone num olsun diye değil ben sağlamlık açısından tereddütte kalıyorum çünkü bu ikinci android telefonum bi sene kullandıktan sonra telefon cortluyo belki maddiyattan dolayı videolarda dedikleri gibi giriş segmenti telefon kullandığım için olabilir ama
Aldığın telefon giriş veya orta segment olduğu için olmasın sakın OnePlus Xiaomi Mİ9T veya RN8 Pro al bak bakıyım cortluyor mu ?
Telefon seçimi yaparken akıllı olman gerekiyor araştırmanı iyi yapman gerekiyor ben alacağım telefon için tam 8-9 ay araştırma yaptım gerisini sen düşün artık

Kullanan olabilir reis belki çıktığı zamanlarda almıştır fakat bu zamanda iphone 7-8'e 4bin - 5bin verip alan ve kendince iphone'un bir havası olduğunu düşünenler... işte onlara gülünür
Valla ben bu ayın sonunda Mİ9T'ye geçerim şarj probleminden kurtulurum İPhone kullanan arkadaşlarım ellerinde şarj aleti ile priz aramaya devam etsinler ya da powerbank ile dolaşsınlar ben yanlarından geçerken piç tebessümü atarım :p:p:p:p

^Kurmay^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aldığın telefon giriş veya orta segment olduğu için olmasın sakın OnePlus Xiaomi Mİ9T veya RN8 Pro al bak bakıyım cortluyor mu ?
Telefon seçimi yaparken akıllı olman gerekiyor araştırmanı iyi yapman gerekiyor ben alacağım telefon için tam 8-9 ay araştırma yaptım gerisini sen düşün artık
hocam o telefonları aldığım zaman maddiyat sıkıntım vardı şuanda okadar yok ve yeni bi telefon alıcam araştırıyorum

Alınmaz seneye ömrü bitiyor ve özellik olarakta eskimeye başladı artık. Mi9t gayet güzel bir telefon veya mi9t pro.

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hocam o telefonları aldığım zaman maddiyat sıkıntım vardı şuanda okadar yok ve yeni bi telefon alıcam araştırıyorum

İstanbul İzmir veya Ankara'da oturuyorsan MI Store var bu arada Ankara'da ilk kez AnkaMall'de açılacak

mağaza satışı derken esnaflar mı yoksa teknoloji mağazalarımı (mediamarkt teknosa ...) yani esnaflar derken yanlış anlaşılmasın yeni taşındım o yüzden soruyorum
Teknosa veya MediaMarkttan almanı önermem çünkü 2700-2800 tl olan MI9T'yi 3500'e satıyorlar aynı telefonu sen 2700'e mi alırsın yoksa 800 lira fark mı verirsin olaya bu açıdan bak derim

^Kurmay^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
muğlaya yeni taşındım ve alabileceğim başka mağaza yok gibi biraz bakmam lazım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
muğlaya yeni taşındım ve alabileceğim başka mağaza yok gibi biraz bakmam lazım
Hocam o zaman hepsiburada gittigidiyor veya trendyoldan alacan oralarda daha uygun oluyor aynı telefona 700-800 tl fark vermeye değmez ayrıca mediamarkttan 3500'e Mİ9T alacağına internetten o fiyata Mİ9T Pro alırsın

^Kurmay^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam internetten hiç bu kadar büyük meblalarda alışverş yapmadım açıkçası pek güvenmiyorum ve internet alışverişi hakkında (telefon için) pek sağlıklı şeylerde yazmıyor

ve iki tane telefon alıcam

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hocam internetten hiç bu kadar büyük meblalarda alışverş yapmadım açıkçası pek güvenmiyorum ve internet alışverişi hakkında (telefon için) pek sağlıklı şeylerde yazmıyor

@AlteredTech RN8 Pro'yu internetten aldı sana internetten telefon alma konusunda yardımcı olur

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

satıcı güvenilir olduktan sonra sıkıntı olmaz, şahsen n11'deki İncehesap satıcısını öneririm. Cihaz hem hızlı hem de güvenli bir şekilde geldi:)

^Kurmay^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
satıcı güvenilir olduktan sonra sıkıntı olmaz, şahsen n11'deki İncehesap satıcısını öneririm. Cihaz hem hızlı hem de güvenli bir şekilde geldi:)
Eyvallah hocam 3 5 güne bi sıkıntı olmazsa almayı düşünüyom alacağım zaman tekrar yazarım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Reis benim 5s patates oldu dün akşam dokunmatik gitti bugünde ekran hepten gitti orta tuş ise birkaç gün önce gitti gram üzülmüyorum umurumda bile değil ancak İCloud hesabım ayarlarda açık kaldı bari icloud hesabımdan çıkış yapıp telefonu sıfırlasaydım diyorum ben 3.kez ekranını ve orta tuşunu yaptırmam 5 ay önce 250 tl gitti bir daha yaptırmam

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Telefondan ne beklediğine bağlı aslında, 7 Plus ile mi 9t arasında performans açısından uçurum fark yok ama üzerinden bulundurdukları teknolojiler bakımından hayvanı derecede fark var (mi 9t daha yeni bir cihaz), dayanıklılık olarak ise her türlü 7 Plus derim (mi 9t’de oyuncak değil, o’da saglamdir ama 7 Plus daha sağlam). Güncelleme olarak birisi 2 yıl daha birisi 1.5 yıl daha güncelleme alacak ama uygulamalar en az 2 yıl daha destek vereceğinden her ikisinde 3-4’yili çıkarabilir (mi 9t daha rahat çıkarır 4. Yılı). Tercih meselesi sadece eski bir cihaz diye burada iPhone 7 Plus kötü demeyeceğim hatta s8’e bakın derim birde.

Reis enim 5s patates oldu dün akşam dokunmatik gitti bugünde ekran hepten gitti orta tuş ise birkaç gün önce gitti gram üzülmüyorum umurumda bile değil ancak İCloud hesabım ayarlarda açık kaldı bari icloud hesabımdan çıkış yapıp telefonu sıfırlasaydım diyorum ben 3.kez ekranını ve orta tuşunu yaptırmam 5 ay önce 250 tl gitti bir daha yaptırmam
Zaten yeni cihaz alacağım diyordun, hiç yaptırma bir süre dayanırsın herhalde :)

Son mesajlar