Telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

eneshırka

Üyecik
Arkadaşlar para limitim yok alabileceğim en iyi günlük kullanım için telefon ne önerirsiniz para limitim yok Türkiye de yaşamıyorum.

eneshırka

Üyecik

AlteredTech

Profesör
IPhone 11 e baktım da tasarımı çok hoşuma gitmedi ve o fiyata bence daha güzel şeyler bulunabilir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes oneplus 7 pro yu yazmış acaba o kadar önr çıkmasının nedeni nedir?
Diğer üreticiler de benzer donanımda cihazlar üretiyor ama OnePlus yazılım konusunda en iyi android üretici. 3T bile Android 9 almıştı.

Şahsen bi Samsung ya da Huawei alsam güncelleme konusunda endişe edebilirdim ama OnePlus alsam hiç endişe etmem. Adamlar yakında Pixel’den önce alıcaklar güncellemeyi😂

IPhone 11 e baktım da tasarımı çok hoşuma gitmedi ve o fiyata bence daha güzel şeyler bulunabilir?

Herkes oneplus 7 pro yu yazmış acaba o kadar önr çıkmasının nedeni nedir?
Hızlı. Daha düşük ekran çözünürlüğünde pili iyii gidiyorn( ekran 90hz quad HD) nornal tellerden daha alıcı ekrana sahip.
Tam ekran temiz arayüz çok hızlı şarj (30watt) iyi kamera uçuk olmayan fiyat

Ayrıca Op7 ve Op7 pro stabil android 10 almış :D :D

Tttunahan

Profesör
Fiyat limiti yoksa note 10 plusla iphone 11 pro max arasında seçim yapabilirsin ben s pen kullanmayı sevdiğim ve androidin rahatlığından faydalanmayı sevdiğim için note 10 + tavsiye ederim

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Oneplus 7 pro veya rog phone 2 alırdım

mehmet0228

Asistan
Valla söylediklerinin hayalini dahi kuramadım. Elma almayacaksan huawei zaten sıkıntı, samsung'un ipi sapı belli değil. Lg(çift ekranımsı bir modeli var ama geç), htc, sony zaten devredışı one plus 7 pro mantıklı olabilir. Gerçi google pixel 4'de düşünebilirsin gerçi çıktı mı o cihaz? Geçen enteresan bir ön tasarımı vardı gördüydüm ama pek bilgim yok o cihazla ilgili(aması google yani)

Huseyin886

Üyecik
Arkadaşlar herkes op7 pro öneriyor bende ondan almayı düşünüyorum fakat sarji ne kadar dayanır günü çıkartması lazım benim elimden pek düşmez telefon birde sar değeri çok yüksek sıkıntı olmaz mı sizce

AlteredTech

Profesör
Arkadaşlar herkes op7 pro öneriyor bende ondan almayı düşünüyorum fakat sarji ne kadar dayanır günü çıkartması lazım benim elimden pek düşmez telefon birde sar değeri çok yüksek sıkıntı olmaz mı sizce
2k 90hz ayarında yoğun kullanırsanız günü çıkarması zor. 60hz ve ortalama bir kullanımla günü çıkarabilir. SAR değeri ile ilgili bir sıkıntı olmaz.🙂

Webhead

Profesör
Arkadaşlar para limitim yok alabileceğim en iyi günlük kullanım için telefon ne önerirsiniz para limitim yok Türkiye de yaşamıyorum.
Türkiye'de yaşamıyorsan şanlısın çünkü sana şiddetle OnePlus 7 Pro önerebilirim fıstık gibi telefon 4 sene boyunca rahat rahat kullanırsın ve seni asla yarı yolda bırakmaz

stat counter