Telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

halsing902

Üyecik
Arkadaşlar şarjı iyi giden,az ısınan ve uzun ömürlü bir telefona ihtiyacım var ne önerirsiniz? LG G7 sizce nasıl?

Bütçem max 3500

Y.Emre41

Asistan
G7 nin şarjı zayıf, birçok modele göre. Öncelikleriniz ya da genel kullanımınız nedir? İşlemcisi mi güçlü olmalı ya da kamerası mı iyi olmalı?

Kararsız23

Doçent
Arkadaşlar şarjı iyi giden,az ısınan ve uzun ömürlü bir telefona ihtiyacım var ne önerirsiniz? LG G7 sizce nasıl?

Bütçem max 3500
Şarjı iyi giden derken ne kadarlık ekran kullanımı amaçlıyorsunuz.

Ben G7 öneririm. Pil hariç her yönüyle üst segment bir cihaz. Ki bana kalırsa pili de yeterli seviyede.

safex

Asistan
Halada telefon önerisi konuları açılıyor mu 🤦🏼‍♂️

ahm@

Doçent
A70
Mİ 9T
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçem max 3500
ayrıca lütfen yeni konu açmadan önce bir bakın diğer konulara. Forumların kuralıdır bu.

halsing902

Üyecik
Şarjı iyi giden derken ne kadarlık ekran kullanımı amaçlıyorsunuz.

Ben G7 öneririm. Pil hariç her yönüyle üst segment bir cihaz. Ki bana kalırsa pili de yeterli seviyede.
Bazen netflix ve youtube da çok takılabiliyorum elimde iphone 6s var şarjdan çıkardığım an şarjı gitmeye başlıyor .

halsing902

Üyecik
6s'den G7'ye geçerseniz çok büyük rahatlama yaşarsınız.
Pili sıkıntı diyorlar sizce öyle mi ?

G7 nin şarjı zayıf, birçok modele göre. Öncelikleriniz ya da genel kullanımınız nedir? İşlemcisi mi güçlü olmalı ya da kamerası mı iyi olmalı?
Telefonda aşırı oynamam ama bazen telefonu 4-5 saat kullanmam gerekebiliyor şarjı sinirimi bozmasın istiyorum ve kamerası iyi olursada fena olmaz

Kararsız23

Doçent
Pili sıkıntı diyorlar sizce öyle mi ?

Telefonda aşırı oynamam ama bazen telefonu 4-5 saat kullanmam gerekebiliyor şarjı sinirimi bozmasın istiyorum ve kamerası iyi olursada fena olmaz
Kendim de kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısın görmedim.

@Administraktör

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Kendim de kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısın görmedim.

@Administraktör
G7 kullanan biri olarak tek önceliğimiz pil süresi daha uzun pil süresi sunan cihazlar var ancak uzun ömürlü olsun performanslı olsun kaliteli ekrana ve ses çıkışına sahip olsun derseniz G7 önemli bir alternatif.

@ardagrbz

Doçent
aynı konu veya benzer konuların tekrar yeni konu olarak açılması diğer yardımcı olunabilecek konuları geride bırakıyor. anladın umarım :)
Sana mı kaldı tasası adam belki bilmiyor ya da bulamadı gerek görülseydi konu kilitlenirdi zaten.

stat counter