Telefon ├Ânerisi

┼×u anda konuyu okuyanlar (├ťyeler: 1, Ziyaret├ži & Botlar: 0)

Sseym.ax

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
18 A─ču 2019
Puanlar─▒
1
Selamlar ­čśŐ
Yeni teleofan almayi d├╝┼č├╝n├╝yorum
Acaba samsung a70 mi ya da 2. El temiz iphone 7 plus m─▒ ? ─░kisi aras─▒nda ├žok kald─▒m yard─▒m eders

AlteredTech

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
7 A─ču 2018
Puanlar─▒
113
Selamlar ­čśŐ
Acaba samsung a70 mi ya da 2. El temiz iphone 7 plus m─▒ ? ─░kisi aras─▒nda ├žok kald─▒m yard─▒m eders
─░kisi aras─▒ndan A70 daha iyi (─░phone 7 Plus art─▒k al─▒nmaz) ama A70 ile yak─▒n fiyattaki Mi 9TÔÇÖyi ├Âneririm. Performans ve kamera olarak daha iyi bir cihaz.

Mi 9T ayr─▒ca parmak izi okuyucu konusunda da daha iyi, A50,A70 modellerinde parmak izi okuyucu rakiplerine g├Âre yava┼č.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTU─×UMUZ ─░├ç─░N YALNIZIZ
Y├Ânetici
Mod. Aday─▒
Kat─▒l─▒m
18 Mar 2018
Puanlar─▒
113
Tam b├╝t├ženiz ne kadar

Son d├╝zenleme:

Emre:)

Asistan
Kat─▒l─▒m
30 Ocak 2015
Puanlar─▒
43
─░kisi aras─▒nda a70 al─▒n─▒r tabi ki. Ama bu fiyat aral─▒─č─▒nda xiaomi mi 9t al─▒rd─▒m ben.

Leand

Dekan
Kat─▒l─▒m
11 Eki 2018
Puanlar─▒
113
A70 yada mi9t ├Ânerilebilir. Sizin ├Ânceli─činiz oyun performans─▒ ise mi9t di─čer ┼čeyler i├žin a70 ├Âneririm.

Kat─▒l─▒m
22 Haz 2016
Puanlar─▒
113
Selamlar ­čśŐ
Teknoseyir de bir yaz─▒ okumu┼čtum y─▒llanm─▒┼č bir ios kullan─▒c─▒s─▒ 7 plusdan a70e ge├žmil┼č ve ├Âv├╝yordu.
Ama ben olsam LG G7 al─▒rd─▒m o fiyata

HYÇ

Do├žent
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2019
Puanlar─▒
93
A70 ile 7 Plus kar┼č─▒la┼čt─▒rmak ├žok do─čru de─čil, 7 Plus bir├žok y├Ânden ├žok daha ├╝st├╝n. Arkada┼člar A70 tavsiye etmi┼čler 7 Plusa kar┼č─▒, biraz ┼ča┼č─▒rd─▒m ama ben tam tersini d├╝┼č├╝n├╝yorum. ─░kinci el 7 Plus almak da ├žok mant─▒kl─▒ de─čil a├ž─▒k├žas─▒. Ne kadar temiz bulacaks─▒n─▒z, nereden bulacaks─▒n─▒z, sat─▒┼č sonras─▒ ne olacak vs. Iphonelar─▒n fiyat─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝nce b├╝t├že s─▒k─▒nt─▒s─▒ olanlar i├žin pek tavsiye edilir olmuyorlar. Bu arada Mi 9T kullan─▒c─▒s─▒y─▒m, zaman─▒nda A70 modelini inceleme f─▒rsat─▒m da olmu┼čtu. Mi 9T daha tercih edilebilir bir model olmu┼č diyebilirim. Daha iyi kameraya, daha iyi i┼člemciye, daha iyi tasar─▒ma, daha iyi parmak izi okuyucusuna sahip Mi 9T. Tasar─▒m g├Âreceli bir kavram fakat Mi 9T'nin tam ekran deneyimi ve tutu┼č hissi g├Âzle g├Âr├╝lebilecek kadar iyi diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Webhead

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ub 2014
Puanlar─▒
113
A70 ile 7 Plus kar┼č─▒la┼čt─▒rmak ├žok do─čru de─čil, 7 Plus bir├žok y├Ânden ├žok daha ├╝st├╝n. Arkada┼člar A70 tavsiye etmi┼čler 7 Plusa kar┼č─▒, biraz ┼ča┼č─▒rd─▒m ama ben tam tersini d├╝┼č├╝n├╝yorum. ─░kinci el 7 Plus almak da ├žok mant─▒kl─▒ de─čil a├ž─▒k├žas─▒. Ne kadar temiz bulacaks─▒n─▒z, nereden bulacaks─▒n─▒z, sat─▒┼č sonras─▒ ne olacak vs. Iphonelar─▒n fiyat─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝nce b├╝t├že s─▒k─▒nt─▒s─▒ olanlar i├žin pek tavsiye edilir olmuyorlar. Bu arada Mi 9T kullan─▒c─▒s─▒y─▒m, zaman─▒nda A70 modelini inceleme f─▒rsat─▒m da olmu┼čtu. Mi 9T daha tercih edilebilir bir model olmu┼č diyebilirim. Daha iyi kameraya, daha iyi i┼člemciye, daha iyi tasar─▒ma, daha iyi parmak izi okuyucusuna sahip Mi 9T. Tasar─▒m g├Âreceli bir kavram fakat Mi 9T'nin tam ekran deneyimi ve tutu┼č hissi g├Âzle g├Âr├╝lebilecek kadar iyi diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.
tam ekran zevki bir ba┼čka oluyor ben de en k─▒sa zamanda tam ekranl─▒ bir telefona ge├žerim usta

@ardagrbz

Do├žent
Kat─▒l─▒m
28 Ara 2018
Puanlar─▒
93
7 Plus d├Ârt y─▒ll─▒k bir cihaz, sana bir yenilik sunmaz, bir ka├ž y─▒l sonra g├╝ncelleme avantaj─▒ da ortadan kalkacak zaten o y├╝zden s─▒rf Apple diye o para verilmez. Zaten bu iki cihaz pek de kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒lmamal─▒ biri amiral gemisi premium bir cihaz di─čeri de orta segment, malzeme kalitesinden tut da bir ├žok konunda daha iyi ama neticede A70 g├╝n├╝m├╝z teknolojilerini bar─▒nd─▒r─▒yor ve sana tam ekran deneyimi sunuyor her ┼čeyden ├Ânce bu y─▒lda o ├žer├ževeler ├žok g├╝l├╝n├ž olur. ┼×ahsen A70 tercih ederdim ama A70'in yan─▒nda ├Ânerdikleri gibi Mi9t de olabilir.

Webhead

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ub 2014
Puanlar─▒
113
7 Plus d├Ârt y─▒ll─▒k bir cihaz, sana bir yenilik sunmaz, bir ka├ž y─▒l sonra g├╝ncelleme avantaj─▒ da ortadan kalkacak zaten o y├╝zden s─▒rf Apple diye o para verilmez. Zaten bu iki cihaz pek de kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒lmamal─▒ biri amiral gemisi premium bir cihaz di─čeri de orta segment, malzeme kalitesinden tut da bir ├žok konunda daha iyi ama neticede A70 g├╝n├╝m├╝z teknolojilerini bar─▒nd─▒r─▒yor ve sana tam ekran deneyimi sunuyor her ┼čeyden ├Ânce bu y─▒lda o ├žer├ževeler ├žok g├╝l├╝n├ž olur. ┼×ahsen A70 tercih ederdim ama A70'in yan─▒nda ├Ânerdikleri gibi Mi9t de olabilir.
ben ekran g├Âvde oran─▒ y├╝z├╝nden almam bir de fiyat─▒ ┼či┼čirilmi┼č bir fiyat o fiyata daha iyi alternatifler varken neden 7 plus alay─▒m ki haks─▒z m─▒y─▒m hocam ?

@ardagrbz

Do├žent
Kat─▒l─▒m
28 Ara 2018
Puanlar─▒
93
ben ekran g├Âvde oran─▒ y├╝z├╝nden almam bir de fiyat─▒ ┼či┼čirilmi┼č bir fiyat o fiyata daha iyi alternatifler varken neden 7 plus alay─▒m ki haks─▒z m─▒y─▒m hocam ?
Hakl─▒s─▒n hocam yok olmu┼č 2019 en alt segmentin bile ekran kasa oran─▒ tavan yapm─▒┼čken o kadar para verilmez. Tamam eyvallah g├╝ncelleme avantaj─▒ ve iOS bir art─▒ ama fiyat abart─▒.

brk.a50

Asistan
Kat─▒l─▒m
1 A─ču 2015
Puanlar─▒
28
─░kinci el telefon pek mant─▒kl─▒ de─čil bence, s─▒f─▒r 7+ a da 5k verilmez haricinde a70 le kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒p a70 daha iyi diyeni de anlayamad─▒m ne olursa olsun 7 plus her t├╝rl├╝ daha iyidir ekran─▒ kasay─▒ ge├žin. ├ľzetle paran─▒n yetti─či birini s─▒f─▒r al kullan telefon sonu├žta

emrejan6363

Asistan
Kat─▒l─▒m
24 Mar 2019
Puanlar─▒
28
─░kisi aras─▒ndan A70 daha iyi (─░phone 7 Plus art─▒k al─▒nmaz) ama A70 ile yak─▒n fiyattaki Mi 9TÔÇÖyi ├Âneririm. Performans ve kamera olarak daha iyi bir cihaz.

Mi 9T ayr─▒ca parmak izi okuyucu konusunda da daha iyi, A50,A70 modellerinde parmak izi okuyucu rakiplerine g├Âre yava┼č.
iphone 8 al─▒n─▒r m─▒ 2.el 3500tl 11ay garantsii var 64gb

AlteredTech

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
7 A─ču 2018
Puanlar─▒
113
iphone 8 al─▒n─▒r m─▒ 2.el 3500tl 11ay garantsii var 64gb
A├ž─▒k├žas─▒ zaman─▒ ge├žmi┼č bir model, b├╝t├ženizi artt─▒rabilirseniz S10e g├╝zel bir se├ženek olur. Artt─▒ramazsan─▒z da Mate 10 ProÔÇÖya ve Mi 9TÔÇÖye bakman─▒z─▒ tavsiye ederim. ─░P 8ÔÇÖin tek art─▒s─▒ g├╝ncelleme say─▒l─▒r, o konuda da zaten Mi 9T ve S10e ile yak─▒n s├╝relerde g├╝ncelleme alaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Webhead

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ub 2014
Puanlar─▒
113
A├ž─▒k├žas─▒ zaman─▒ ge├žmi┼č bir model, b├╝t├ženizi artt─▒rabilirseniz S10e g├╝zel bir se├ženek olur. Artt─▒ramazsan─▒z da Mate 10 ProÔÇÖya ve Mi 9TÔÇÖye bakman─▒z─▒ tavsiye ederim. ─░P 8ÔÇÖin tek art─▒s─▒ g├╝ncelleme say─▒l─▒r, o konuda da zaten Mi 9T ve S10e ile yak─▒n s├╝relerde g├╝ncelleme alaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.
2 tane g├╝ncellemeden sonra onun da fi┼čini ├žeker Apple onun d─▒┼č─▒nda art─▒k ─░Phone'un bir albenisi kalmad─▒
konu sahibinin yerinde olmay─▒ isterdim ├ž├╝nk├╝ Mate 10 Pro veya M─░9T alabilme durumu var ama benim malesef yok

Webhead

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ub 2014
Puanlar─▒
113
Hakl─▒s─▒n hocam yok olmu┼č 2019 en alt segmentin bile ekran kasa oran─▒ tavan yapm─▒┼čken o kadar para verilmez. Tamam eyvallah g├╝ncelleme avantaj─▒ ve iOS bir art─▒ ama fiyat abart─▒.
S─▒rf IOS kullanmak i├žin 12-13 bin tl para vermek istemiyorum bu arada Apple'─▒n tek kalesi IOS'tur o da olmazsa inan kimse almaz
Bunu s├Âylerken g├╝l├╝yorum ├ž├╝nk├╝ giri┼č seviyesi bir cihaz olan Galaxy M20'nin tasar─▒m─▒ bile ─░Phone 7 Plus'a bin basar (bile diyorum)
edit: ─░Phone 5s ilk ve son IOS cihaz─▒m oldu bu saatten sonra bir daha asla ─░Phone almam
Mesaj otomatik birle┼čtirildi:

mate 10 pro ya da mi9 t
Mate 10 Pro'yu almay─▒ ├žok isterdim

├ťst
stat counter