Telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

melindamay

Üyecik
Merhabalar öncelikle. Bütçe 2000 TL.
Öncelikleri Android, 6 inçten küçük olması, kamera performansı (çift kamera olsa süper olur) ve telefonun 2 yıldan eski olmaması(güncelleme alması açısından)

Huawei P20 lite bakıyordum fakat hep olumsuz yönde yorumlar okudum. Şimdiden teşekkür ederim.

HYÇ

Asistan
Redmi Note 7, Mi 8 Lite ve GM 9 Pro modellerine bakmanızı öneririm. 2000 Liraya kadar alınabilecek en iyi garantili cihazlar. Garantisiz cihaz düşünürseniz yurt dışı Mi 9 SE modeli var 2150 Lira civarına bulunabiliyor. Ekranlarının inç boyutlarını tam hatırlamıyorum ama üç aşağı beş yukarı hepsi 6 inç aralığındadır.

melindamay

Üyecik
Redmi Note 7, Mi 8 Lite ve GM 9 Pro modellerine bakmanızı öneririm. 2000 Liraya kadar alınabilecek en iyi garantili cihazlar. Garantisiz cihaz düşünürseniz yurt dışı Mi 9 SE modeli var 2150 Lira civarına bulunabiliyor. Ekranlarının inç boyutlarını tam hatırlamıyorum ama üç aşağı beş yukarı hepsi 6 inç aralığındadır.
İlginiz için çok sağolun ama galiba ben yanlış ifade ettim, 6 inç çok büyük benim için. 5,5 tan fazla olunca bile soğuyorum :sweatsmile:. Çok teşekkür ederim yine de. Başka önerileriniz varsa çok güzel olur

HYÇ

Asistan
İlginiz için çok sağolun ama galiba ben yanlış ifade ettim, 6 inç çok büyük benim için. 5,5 tan fazla olunca bile soğuyorum :sweatsmile:. Çok teşekkür ederim yine de. Başka önerileriniz varsa çok güzel olur
Yeni çıkan cihazlar genelde 6 inç büyüklükten başlıyor. Fakat ekran gövde oranı yüksek olan telefonlar elle kullanımı zor olmuyor. Yani P 20 Lite modeli de 5,9 inç ama siz almayı düşünmüşsünüz. Önerdiğim cihazlar o bütçeyle alınabilecek en iyi cihazlar. Size tavsiyem bu cihazları bir telefoncuda, markette elinizle incelemeniz. Eğer çok büyük gelirse başka cihazlara yönelin

melindamay

Üyecik
5.5 ve 6 inç altı telefon yok gibi sizin için en iyi seçenek redmi note 7 ve nokia 5.1plus olabilir.
Haklısınız, bütün telefonlar 6 inç üstü oldu. 3 yıl Z5 compact kullanınca (4.6 İnç) alıştım küçük ekrana. Ama kaçış yok gibi :D redmi 7'e bakacağım. Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni çıkan cihazlar genelde 6 inç büyüklükten başlıyor. Fakat ekran gövde oranı yüksek olan telefonlar elle kullanımı zor olmuyor. Yani P 20 Lite modeli de 5,9 inç ama siz almayı düşünmüşsünüz. Önerdiğim cihazlar o bütçeyle alınabilecek en iyi cihazlar. Size tavsiyem bu cihazları bir telefoncuda, markette elinizle incelemeniz. Eğer çok büyük gelirse başka cihazlara yönelin
Çok teşekkür ederim ilginize. 3 kişi de redmi note 7 dedi. Bi bakacağım ona

capemre

Asistan
Mİ9 SE ekran boyutu 5.97 inc ayrıca o telefon ülkemize gelecek
garantisiz alsa bile global rom olması gerekiyor çin romu bize hiçbir fayda sağlamaz

HYÇ

Asistan
Mİ9 SE ekran boyutu 5.97 inc ayrıca o telefon ülkemize gelecek
garantisiz alsa bile global rom olması gerekiyor çin romu bize hiçbir fayda sağlamaz
Ülkemize gelir gelmesine de kayıtlı global romlu şekliyle 2200 lira bandında satılan cihaza 3500+ lira verilmez. Aradaki 1300 lira cebinizde kalsın, garantilik bir durum olursa o parayla daha iyi şekilde yaptırabilirsiniz. Günümüzde garanti servisleri malum pek güvenilir değiller

capemre

Asistan
Gelmiş, şu an ön şatışta ama fiyatı +3500 -_-
olması gereken fiyatı 2700-3000
mevcut fiyatı 4000 tl
O telefonu alacağıma üzerine 1000 daha koyar Mİ9 alırım en azından içinde SD855 var
Ayrıca ben Redmi Note 7 Pro ve Honor 20 bekliyorum
Sizce Redmi K20 Pro'yu beklemeli miyim fiyatı 5000-6000 tl olursa almam
Honor 20 ise 3000 civarı olursa direk alırım
peki Redmi Note 7 Pro ülkemize gelmeyecekse madem ithalatçı garantili olarak gelir mi ?

stat counter