Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Mevlüt Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kardeş p30 arka kamera sensörü daha iyi s10e'den p30'da 1/1.7 sensör var cep telefonlarında kullanılan en iyi sensör pro ile beraber.
Gece çekimi huawei en iyisi yazılımsal özellikler ile beraber
s10e dinamik amoled ile ekranda önde ama p30 ekranıda başarılı kötü değil
s10e batarya olarak üzer, p30 üzmez
Tasarım bariz p30
İşlemci ikiside üzmez tamam bir sd855 değil ama sd855 olan ciddi bir rakipleri yok karşılarında sonuçta biri samsung diğeri huawei mi9 işlemci olarak geçiyor ama diğer yönlerden geri.
Huawei cpu olarak üstün ve yazılımsal olarak şarjı tüketmiyor, s10e gpu olarak üstün ama şarjı samsung kendi çok tüketiyor. Ön kamera yine samsung bir tık iyi ama p30'da çok başarılı ön kamerada.
Benim önerim ikiside üst segment ikiside güçlü cihaz olduğu halde pil ömrü ile pişman etmeyecek ve tasarım olarak daha iyi olan p30 olur. Sonuçta s9'da üst segment ama alan pişman pilinden dolayı bir oyun açıp oynayamadıktan sonra pili zar zor günü kurtardıktan sonra ne yapacaksınki güçlü işlemcili cihazı?
Kamerada geçe çekimi dışında s10e nin kamerası daha iyi geldi bana izlediğim videolara göre.Tasarımı da daha çok hoşuma gitti ama batarya konusunda haklısın sanırım aralarında çok fark olmamasına rağmen ciddi anlamda düşündürüyor sıkıntı çıkarır mı diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yav telefon almak yemin ediyorum hayal oldu artık ağlayayım mı sinirleneyim mi bilmiyorum bir de ben keyfi telefon değiştiren biri değilim 2014'ten beri 5s kullanıyorum telefonun artık perti çıktı beni bırak diye yalvarıyorum artık ben mi9 almak istiyorum çok mu şey istiyorum hocam
bir de bu devlet sırf biz istediğimiz telefonu alamayalım diye mi %50 ötv zammı koyuyor bu telefonlara anlam veremiyorum
bu durum benim çok canımı sıkmaya başladı artık
ayrıca ben İPhone'dan soğudum bataryası sürekli yerinde sayması yenilik getirmemesi eskitme politikası saçma sapan fiyat politikası artık sıktı
apple ve samsung devri bitti artık devir huawei ve xiaomi devri
kusura bakmayın hocam çok doldum rahatlamak için baya uzun bir yorum yaptım
ötv zammı teknoloji mağazalarına gelmedi sanırım bir de buyback kampanyası var ayın sonuna kadar araştır bir istersen eski telefonunu verip indirimli yeni telefon alabilirsin belki.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kamerada geçe çekimi dışında s10e nin kamerası daha iyi geldi bana izlediğim videolara göre.Tasarımı da daha çok hoşuma gitti ama batarya konusunda haklısın sanırım aralarında çok fark olmamasına rağmen ciddi anlamda düşündürüyor sıkıntı çıkarır mı diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ötv zammı teknoloji mağazalarına gelmedi sanırım bir de buyback kampanyası var ayın sonuna kadar araştır bir istersen eski telefonunu verip indirimli yeni telefon alabilirsin belki.
benim telefon 300'den fazla etmez çünkü hem orta tuş bozuk hem de touch ıd bozuk ayrıca ekran değişimi oldu çünkü 2 sene önce anakartı yandı Allah aşkına benim telefonu kim alır

Mevlüt Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. Samsung s10e aldım memnunum şu anlık.Sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. Samsung s10e aldım memnunum şu anlık.Sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz.
1-Öncelikle hayırlı olsun ve güle güle kullan
2-Ne kadar süredir kullanıyorsun bize kullanıcı deneyimlerini aktarır mısın ?
3-Bataryası yoğun kullanımda bir günü çıkarıyor mu ?
4-Kasa sence de çok küçük değil mi ben s10e elime aldım bana küçük geldi (İPhone 5s kullanıcısı olarak)
5-konu dışı ama sence Honor 20'yi beklemeli miyim ve fiyatı çok mu tuzlu olur (bütçem en fazla 3500'e çıkabilirim)

Mevlüt Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
1-Öncelikle hayırlı olsun ve güle güle kullan
2-Ne kadar süredir kullanıyorsun bize kullanıcı deneyimlerini aktarır mısın ?
3-Bataryası yoğun kullanımda bir günü çıkarıyor mu ?
4-Kasa sence de çok küçük değil mi ben s10e elime aldım bana küçük geldi (İPhone 5s kullanıcısı olarak)
5-konu dışı ama sence Honor 20'yi beklemeli miyim ve fiyatı çok mu tuzlu olur (bütçem en fazla 3500'e çıkabilirim)
Teşekkürler sağolun.
Alalı 1 hafta oldu daha.Genel olarak memnunum.Almadan önce çok araştırmıştım bataryası beni korkutuyordu ama çok rahat 1 günü çıkartıyor. Şu an sarjdan çıkarali 24saat olacak %36 şarjı var.
Küçük olması benim hoşuma gitti ele oturuyor rahat bir kullanım sunuyor görüntü bakımından da kaba durmuyor.Bir çok insan masada gördüğünde ne kadar şık durduğunu söyledi.
Ötv zammı geldikten sonra telefonların fiyatları daha da artacak ona göre hareket etmeni öneririm.
Honor telefonlar halkında bir bilgim özelliklerini pek araştırmadım ama o paralara çıkacaksan daha ön planda olan telefonlara bakmani tavsiye ederim.
Huawei mate 20 lite kullanan tanıdığım ınsanlar var 2500tl ye ona bakabilirsin bütçeni de çok zorlamak istemiyorsan.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Teşekkürler sağolun.
Alalı 1 hafta oldu daha.Genel olarak memnunum.Almadan önce çok araştırmıştım bataryası beni korkutuyordu ama çok rahat 1 günü çıkartıyor. Şu an sarjdan çıkarali 24saat olacak %36 şarjı var.
Küçük olması benim hoşuma gitti ele oturuyor rahat bir kullanım sunuyor görüntü bakımından da kaba durmuyor.Bir çok insan masada gördüğünde ne kadar şık durduğunu söyledi.
Ötv zammı geldikten sonra telefonların fiyatları daha da artacak ona göre hareket etmeni öneririm.
Honor telefonlar halkında bir bilgim özelliklerini pek araştırmadım ama o paralara çıkacaksan daha ön planda olan telefonlara bakmani tavsiye ederim.
Huawei mate 20 lite kullanan tanıdığım ınsanlar var 2500tl ye ona bakabilirsin bütçeni de çok zorlamak istemiyorsan.
Honor 20 bekliyorum
telefon konusunda takıntılı biriyim alacaksam ya Huawei ya da Xiaomi alırım
ayrıca Eylül'den önce telefon almam malesef imkansız
artık bu durum benim çok sinirimi bozmaya başladı
bir telefon beğeniyorum işlemci ve usb bağlantı tipi gözümden düşüyor
Honor 20 beklenmeye değer mi?
aslında Redmi Note 7 benim kafamı bazen kurcalıyor ama kamerası ile ilgili çok fazla olumsuz yorum okudum bu da beni telefondan uzaklaştırıyor