Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Rozelian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir telefon almayı düşünüyorum benim için önemli kriterler kamera pil ve kararlılık (bütçe önemli değil)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yeni cihazları bekle 5-6 gün içinde Galaxy S9 , Sonynin yeni amiral HTC U12?? Ve
Huaweinin P20 serisi tanitilacak

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Bir telefon almayı düşünüyorum benim için önemli kriterler kamera pil ve kararlılık (bütçe önemli değil)
Samsung Galaxy Note 8 veya 25 şubatta tanıtılacak olan galaxy s9'u bekleyip alabilirsin.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
GM5 Plus her yerde öneriyorum pili 6 saat fln gidiyor 45 dk da şarjı fullüyor 1000tl altı bir fiyata bulabilirsin Android one type-c kullanıyor tam bir telefon yani :)

Rozelian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar uzun süredir android kullanmıyorum bu yüzden bir sorum var artık android de uygulamadan atma durdurulma gibi sorunlar yaşanmıyor mu 4 senedir felan android kullanmıyorum

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Arkadaşlar uzun süredir android kullanmıyorum bu yüzden bir sorum var artık android de uygulamadan atma durdurulma gibi sorunlar yaşanmıyor mu 4 senedir felan android kullanmıyorum
Yooo güncel sürümlerde öyle birşey yok

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Yeni çıkacak telefonları beklemeni öneririm bu seneki cihazlardan daha iyi olacakları kesin.S9 veya sony nin yeni cihazını alabilirsin.Sony birazı daha kararlı olabilir ama s9 da en fazla 1 kere falan instagramdan atar oda haftadır Bir olur OLMAZ.Birde arayüzde donma kasma falan yok