Telefon önerisi ve taksitlendirme sistemi

Bu konuyu okuyanlar

hyperofficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben bu yaz yeni bir telefon alacağım ama aklımda iki soru var birincisi bu gsm operatörlerinin mobil hatta taksitlendirme sistemleri var taksitlendirme yaparken ön ödeme yada eski cihaz seçenekleri var benim sorum ben direk hiçbir ön ödeme yapmadam telefonu 24 ay taksitlerdirsem fakat ilerde ödeme yapsam taksitleri azalırmı ikinci sorum almayı düşündüğüm iki telefon var biri iphone 7 diğeri samsung galaxy s8 hangisini alsam daha iyi olur avantajları nelerdir yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
İlerde ödeme yaparsan taksit sayısından düşerler ama 24 ay taahhütlü şekilde alırsan o kalır. Faturaya ek almanı tavsiye etmem. Telefonun fiyatı baya yükselebiliyor bu durumda.

hyperofficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlerde ödeme yaparsan taksit sayısından düşerler ama 24 ay taahhütlü şekilde alırsan o kalır. Faturaya ek almanı tavsiye etmem. Telefonun fiyatı baya yükselebiliyor bu durumda.
Peki hangi şekilde alsam daha avantajlı ve daha uyguna gelir.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Peki hangi şekilde alsam daha avantajlı ve daha uyguna gelir.
Ticari kredi kartı bulma imkanın varsa o şekilde olur. Diğer türlü Teknosa gibi yerlerden ihtiyaç kredisi adı altında çekilen kredi ile alınabilir. Ondada üstüne para konuluyor ama sanırım tarifeye ek almaktan daha uyguna gelir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Gsm operatör lerden alma çok faiz alıyorlar

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Samsung mağazalarında yüksek modellerde 0 faizle telefon kampanyası vardı heralde bankadan kredi şeklindeydi ama telefonun fiyatı ne kadarsa onu ödüyordun hala devam ediyormu bilmiyorum araştır derim media mrkt'ta 0 faizle teknoloji ürünlerinde 12 ay taksit imkanı var..

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Peşin almadığın sürece malesef biraz iteleyecek hepsi :) Gsm operatörlerinde kampanya olabiliyor onlara bir bak derim. Anneler gününde Turkcellde p20 lite 95 tl 21 aydı mesela :)

Sefa.Erbasaran

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Peşin almadığın sürece malesef biraz iteleyecek hepsi :) Gsm operatörlerinde kampanya olabiliyor onlara bir bak derim. Anneler gününde Turkcellde p20 lite 95 tl 21 aydı mesela :)
Parasını hakeden bir telefon değil değmez verilen paraya sadece görünüş.

acrosom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben bu yaz yeni bir telefon alacağım ama aklımda iki soru var birincisi bu gsm operatörlerinin mobil hatta taksitlendirme sistemleri var taksitlendirme yaparken ön ödeme yada eski cihaz seçenekleri var benim sorum ben direk hiçbir ön ödeme yapmadam telefonu 24 ay taksitlerdirsem fakat ilerde ödeme yapsam taksitleri azalırmı ikinci sorum almayı düşündüğüm iki telefon var biri iphone 7 diğeri samsung galaxy s8 hangisini alsam daha iyi olur avantajları nelerdir yardımcı olursanız çok memnun olurum.
ben note 8 aldım... memnunum...galaxy s8 de iyidir. gsm operatorleri muhtemelen pahalı olur.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
turkcellden özellikle sakın taksitle alma, 300 500 tl bazen ek koyuyolar ki bu paralar da gerçekten hiç az değil.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben kaç senedir arçelikten alıyorum aileme ve kendime
Mesela geçen hafta p9lite mini aldım babama peşin 1000tl dedi taksitler 1050tl ye aldık ayda 200 200
Bu cihazı vatanda sordum peşin 1000tl p9lite miniye dediler üstelik kvk garantili

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bizim aldığımız kvk lı

Son düzenleme: