Telefon Önerisi (One Plus)

Bu konuyu okuyanlar

MehmedAkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar One Plus 7 pro almayi dusunuyorum yurtdışından..Telefonda türkce dil, google servisleri vb. Gibi sorunlarla karsilasirmiyim.. Yani kutudan cikardigimin gibi kart takip kullanabilirmiyim...Yardimci olsaniz sevinirim :)

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Servis sorunu neden olsun hocam yav? Ama kart takıp kullanmak yerine 8 saat (şarj hızına göre değişmez) %100 dolum yapmak gerekir.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Türkiye'de kullanacaksanız pasaporta işletmeniz gerekecek onun dışında garantisi olmayacak..

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Servis sorunu neden olsun hocam yav? Ama kart takıp kullanmak yerine 8 saat (şarj hızına göre değişmez) %100 dolum yapmak gerekir.
Böyle saçma birşey yapmanıza gerek yok hocam, eskidendi o işler. Pasaport kayıtlı olduğuna dikkat edin alırken. İmeisini kontrol edin. Onun dışında bir sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendiniz yurt dışından alacaksanız kayıt işlemi epey tuzlu

MehmedAkd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Böyle saçma birşey yapmanıza gerek yok hocam, eskidendi o işler. Pasaport kayıtlı olduğuna dikkat edin alırken. İmeisini kontrol edin. Onun dışında bir sorun yok.

Kendiniz yurt dışından alacaksanız kayıt işlemi epey tuzlu
Hocam kayit yapana kadar bir yil falan imei atmayi dusunuyorum birde kayit islemi neden tuzlu

Anladim
Hocam kayit yapana kadar bir yil falan imei atmayi dusunuyorum birde kayit islemi neden tuzlu
kayit parasi tuzlu ama hocam yani kayit parasini eklesemde yine turkiyeden biraz daha karli olabiliyor

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Pasaport kaydı beya imeil attırmanız gerekir yoksa kapanır

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Imeı kayıt ücreti en son uçmuştu. En son 1500 TL oldu. Bunu iyi düşün. Ayrıca pasaporta kayıt edeceksin ve sadece senin adına hat ile kullanılabilecek.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403

Anladim
kayit parasi tuzlu ama hocam yani kayit parasini eklesemde yine turkiyeden biraz daha karli olabiliyor
Kaydettirdikten sonra hiçbir sıkıntı olmaz o zaman.

Son mesajlar