Telefon Önerisi bütcem 1700 tl

Sizce hangisi ve neden?

• Huawei Mate 10 Lite 64GB (1700 TL)

Kullanılan: 2 16.7%
  • Huawei P Smart 32 GB (1400 TL)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sony Xperia XZ (1700 TL)

Kullanılan: 6 50.0%
  • Samsung Galaxy A5 2017 (1700 TL)

Kullanılan: 1 8.3%
  • Diğer (yorumlarda belirtiniz)

Kullanılan: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

cannzeybell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
--Arkadaşlar hepinize merhabalar, buralarda yeniyim, fazla uzatmadan konuya gelmek istiyorum.

--Yaklaşık 2 yıldır Asus Zenfone 2 laser 5.5' kullanıyorum artık telefon ömrünü doldurdu ve bu hafta sonu yeni bir telefon alacağım.

--Bütçemiz 1.700 TL. Telefonda aradığım özellikler kamera çok önemli benim için birde biraz güncel olmasını istiyorum yani 2018 yılındayız 2016 model bi telefon olmasını pek tercih etmem açıkcası bu konuda fikirleriniz de benim için önemli yorumlarda yazarsanız sevinirim.

--Oyun falan oynamam telefonda sosyal medya uygulamalarını çok sık kullanıyorum (Instagram,Whatsapp,...) "bahsettiğim gibi kamera çok önemli özellikle bokeh etkisi"

--Ben aklımdaki telefonları yazayım onların içinden önerebilirsiniz tabi daha farklı fikirlere de açığım.Lütfen ,hangisi ve neden ,sebepleri ile açıklarsanız sevinirim.

Huawei Mate 10 Lite 64GB (1700 TL)
Huawei P Smart 32 GB (1400 TL)
Sony Xperia XZ (1700 TL)*
Samsung Galaxy A5 2017 (1700 TL)

*Sony daha önce hiç kullanmadım kronik sorunlardan bahsediliyor ısınma vs. bu konu hakkında bilgisi olan aydınlatabilir
**Kameralara bakınca Sony ile Mate 10 lite arasında kaldım açıkcası, Mate 10 lite da çift kamera var ve Bokeh Effect var. Ama bir yanda da Sony kamerasından bahsediyoruz.
***İthalatçı garantili telefonları tercih etmiyorum.

--Şimdiden yardımcı olan, olmaya çalışan herkese teşekkür ederim...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
--Arkadaşlar hepinize merhabalar, buralarda yeniyim, fazla uzatmadan konuya gelmek istiyorum.

--Yaklaşık 2 yıldır Asus Zenfone 2 laser 5.5' kullanıyorum artık telefon ömrünü doldurdu ve bu hafta sonu yeni bir telefon alacağım.

--Bütçemiz 1.700 TL. Telefonda aradığım özellikler kamera çok önemli benim için birde biraz güncel olmasını istiyorum yani 2018 yılındayız 2016 model bi telefon olmasını pek tercih etmem açıkcası bu konuda fikirleriniz de benim için önemli yorumlarda yazarsanız sevinirim.

--Oyun falan oynamam telefonda sosyal medya uygulamalarını çok sık kullanıyorum (Instagram,Whatsapp,...) "bahsettiğim gibi kamera çok önemli özellikle bokeh etkisi"

--Ben aklımdaki telefonları yazayım onların içinden önerebilirsiniz tabi daha farklı fikirlere de açığım.Lütfen ,hangisi ve neden ,sebepleri ile açıklarsanız sevinirim.

Huawei Mate 10 Lite 64GB (1700 TL)
Huawei P Smart 32 GB (1400 TL)
Sony Xperia XZ (1700 TL)*
Samsung Galaxy A5 2017 (1700 TL)

*Sony daha önce hiç kullanmadım kronik sorunlardan bahsediliyor ısınma vs. bu konu hakkında bilgisi olan aydınlatabilir
**Kameralara bakınca Sony ile Mate 10 lite arasında kaldım açıkcası, Mate 10 lite da çift kamera var ve Bokeh Effect var. Ama bir yanda da Sony kamerasından bahsediyoruz.
***İthalatçı garantili telefonları tercih etmiyorum.

--Şimdiden yardımcı olan, olmaya çalışan herkese teşekkür ederim...
Xiaomi mi 6 öneririm 2 yıl boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Gayet ideal bir kamerası var.
Xiaomi Mi 6 64 GB 4 GB RAM (İthalatçı Garantili) Fiyatı

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
İthalatçı garantili alabiliyorsan Xiaomi Mi6 al. İstediğin herşey onda var.

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Mi note 3 alabilirsin kamera batarya baya iyi işlemciside fena değil oyun oynamıyorsun zaten

cannzeybell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalatçı garantili alabiliyorsan Xiaomi Mi6 al. İstediğin herşey onda var.
önerin için tekkür ederim fakat dediğim gibi ithalatçı garantili şuan için düşünmüyorum fakat 5-6 kişi daha xiomi yazarsa yapacak bişey yok alırız :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mi note 3 alabilirsin kamera batarya baya iyi işlemciside fena değil oyun oynamıyorsun zaten
önerin için tekkür ederim fakat dediğim gibi ithalatçı garantili şuan için düşünmüyorum fakat 5-6 kişi daha xiomi yazarsa yapacak bişey yok alırız :)

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

---- Mesajlar birleştirildi ----

O zaman Sony Xz alman daha mantıklı bir tercih olacaktır. :)

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Sony ye bi türlü ısınamadım ben tasarımı çok kötü bence

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Bokeh efekti önemli diyorsan Xiaomi Mi 6 tabikide

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bende seninle aynı durumdayım. Ya p smart yada xz alacağım. Xz ye yakınım gibi ama kararsızım.