Telefon Önerisi Arada Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar telefon alıcam bütçe max 1900 iphone alıcaktım ama kasma ve donma olaylarından sonra vazgeçtim 6sten geçeceğim honor 7x i çok beğendim onu almayı düşünüyorum sosyal medyayı aktif kullanıyorum okuduğum bölüm gereği çok araştırıyorum sevgilimden dolayı sürekli foto çekiyorum bana bir gün şarjı tam yetsin foto kalitesi iyi olsun kasma donma ısınma olmasın bana yeter sizce 7x bunları karşılar mı başka tavsiyeniz var mı?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
arkadaşlar telefon alıcam bütçe max 1900 iphone alıcaktım ama kasma ve donma olaylarından sonra vazgeçtim 6sten geçeceğim honor 7x i çok beğendim onu almayı düşünüyorum sosyal medyayı aktif kullanıyorum okuduğum bölüm gereği çok araştırıyorum sevgilimden dolayı sürekli foto çekiyorum bana bir gün şarjı tam yetsin foto kalitesi iyi olsun kasma donma ısınma olmasın bana yeter sizce 7x bunları karşılar mı başka tavsiyeniz var mı?
Xiaomi Redmi Note 5 veya Mi 5s Plus öneririm.

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
xiaomi redmi note 5 her yerde öneriliyor çok fark var mı 7xle arasında 7xinde huawei markası olması dikkatimi çekti fotoğraf+sosyal medya+internet tüm gün çıkarır mı

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
xiaomi redmi note 5 her yerde öneriliyor çok fark var mı 7xle arasında 7xinde huawei markası olması dikkatimi çekti fotoğraf+sosyal medya+internet tüm gün çıkarır mı
Honor 7 kullanan biri olarak 7X'i tavsiye etmem. Pişman edebilir.

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
öğrenciyim 3-4 yıl götürür mü redmi note 5

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teşekkürler o zaman redmi note 5 almak daha mantıklı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçeyi 2000-2100 yap Nokia 8(kameranyazilimi özellikle gece sıkıntılı Google kamera yüklenerek çözülebiliyor) veya XZ1 al. Redmi Note 5e o para verilmez. Mi5S Plus alınmaz.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Nokia 8 2000tl
Lg g6 2000tl
Meizu pro 7 1700tl
Htc u ultra 1900tl

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Redmi Note 5 öneririm ben. On numara cihaz olmuş 1-2 eksik dışında. onlar da göz ardı edilebilir bence. Ele çok güzel oturan, ekranı falan gayet güzel bir cihaz. Teknosa'ya gidip incelemeni tavsiye ederim.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
200 lira daha ekleyip üst segment bir cihaz almak çok daha mantıklı olacaktır
Xz1 veya nokia8 (bana göre xz1 daha iyi bir cihaz)

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Redmi Note 5 alınabilir.LG G6'ya da bakmalısın

XZ1 de Nokia 8 de hepten sorunlu cihazlar.
Şuan XZ1 kullanıyorum,tek sıkıntısı wifi 1 çekiyorsa ara sıra kopmalar oluyor onun dışında hiç bir sıkıntısı yok.İnternette duyduğun herşeye inanmaman daha iyi olur.Ki Nokia 8'in de bir sorunu yok.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Şuan XZ1 kullanıyorum,tek sıkıntısı wifi 1 çekiyorsa ara sıra kopmalar oluyor onun dışında hiç bir sıkıntısı yok.İnternette duyduğun herşeye inanmaman daha iyi olur.Ki Nokia 8'in de bir sorunu yok.
Öyle olsun bakalım:tearsofjoy:.Millet de boş konuşuyor zaten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Redmi Note 5 alınabilir.LG G6'ya da bakmalısın

XZ1 de Nokia 8 de hepten sorunlu cihazlar.
Redmi Note 5 dediğin cihaz aşırı abartılan şuanki fiyatını hak etmeyen bir cihaz. G6 ise kronik sorun konusunda kitap yazmış firmanın ghost screen sorunua sahip ürünü.

Nokia 8'in kamera yazılımı sorunu var başka sorunu yok onu çözmek basit kaldıkiş sadece gece sorun çıkarıtıyor. XZ1'in bir kaç sorunu taanun sorunları aşılalı bilmem kaç parti geçti üzerinden.
Bu cihazlara sorunu var diyeceğine önerdiğin G6'ya bak önce.
Evet milelt boş konuşuyor.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Redmi Note 5 dediğin cihaz aşırı abartılan şuanki fiyatını hak etmeyen bir cihaz. G6 ise kronik sorun konusunda kitap yazmış firmanın ghost screen sorunua sahip ürünü.

Nokia 8'in kamera yazılımı sorunu var başka sorunu yok onu çözmek basit kaldıkiş sadece gece sorun çıkarıtıyor. XZ1'in bir kaç sorunu taanun sorunları aşılalı bilmem kaç parti geçti üzerinden.
Bu cihazlara sorunu var diyeceğine önerdiğin G6'ya bak önce.
Evet milelt boş konuşuyor.
G6'da ne varmış:tearsofjoy:
G6'daki Ghost Screen çok nadir görülen bir durum kronik sorun denmeyecek seviyede ben bir kişinin ağzından duymadım kronik soruna dair bir şey.
Nokia 8 ve XZ1 Bağlantı,ahize,Isınma sorunlarıyla uğraşsın konuşan millet boş konuşmuştur kesin.İçine işlemci koymakla olmuyor o iş Nokia ve Sony'i kimse sallamıyor şu klasmanda

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Yok sony kronik sorunlu yok nokia sıkıntılı diyenlere inanma kardeşim Nokia 8 öneriyorum sana 2-3 aydır araştırıyorum 2000TL'nin kralları XZ1, Nokia8 ve Xiaomi Mi Note 3 bu üçünden birini alırsan sıkıntı yaşamazsın ZenFone5 de güzel telefon ama onun fiyatı baya arttı 2-3 haftada.

Laçin4

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Redmi Note 5 öneririm ben. On numara cihaz olmuş 1-2 eksik dışında. onlar da göz ardı edilebilir bence. Ele çok güzel oturan, ekranı falan gayet güzel bir cihaz. Teknosa'ya gidip incelemeni tavsiye ederim.
Redmi note 5 teknosada varmı

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
snapdragon 636'lı redmi note5 yerine kesinlike sd835'li nokia8 ya da xz1 almalısın bence.

Laçin4

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar huaewi mate 10 lite aldım ama şimdi güncelleyip parmak izi ekleyeyim dedim eklenmedi parmak sabit tut diyor ilerleme olmuyor nasıl düzeltebilirim