2000TL altı telefon önerisi verebilir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

By üşengeç

Asistan
Reaksiyon puanı
114
2000 TL altı telefon önerileri yazar mısınız ?

Son düzenleyen moderatör:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Rn 8 pro

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Redmi Note 8 Pro öneririm

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
2000 TL altı telefon önerileri yazar mısınız
Mİ9T kullanıcısı olarak RN8 Pro öneririm @AlteredTech hocam 2 aydır kullanıyor o da sana yardımcı olur
bekleyebilirsen Realme X2 öneririm ben yerinde olsam bunu alırdım RN8 Pro da fıstık gibi bir telefon fakat Realme X2 çok başarılı buldum tasarımı donanımı malzeme kalitesi ile premium bir hava katıyor üstelik ekranı RN8 Pro'dan daha iyi çünkü amoled bir ekrana sahip
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi Note 8 Pro öneririm
Realme X2 niye önerilmiyor ?

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Mİ9T kullanıcısı olarak RN8 Pro öneririm @AlteredTech hocam 2 aydır kullanıyor o da sana yardımcı olur
bekleyebilirsen Realme X2 öneririm ben yerinde olsam bunu alırdım RN8 Pro da fıstık gibi bir telefon fakat Realme X2 çok başarılı buldum tasarımı donanımı malzeme kalitesi ile premium bir hava katıyor üstelik ekranı RN8 Pro'dan daha iyi çünkü amoled bir ekrana sahip

Realme X2 niye önerilmiyor ?
Çünkü daha satışa sunulmadı x2 ve ne kadar olacağı belli değil dış ülkede 299 dolardı yanlış hatırlamıyorsam.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çünkü daha satışa sunulmadı ama satışa sunulunca öneri isteyenlere sıklıkla önereceğimiz bir telefon olacak gibi duruyor
Bu telefon resmi olarak ülkemize gelecek mi gelmeyecek mi şöyle sorsam daha mantıklı olur
Realme ülkemize resmi olarak geliyor mu gelmiyor mu çünkü ben X2 modelini çok beğendim Mİ9T almasaydım Realme X2 alırdım

Çünkü daha satışa sunulmadı x2 ve ne kadar olacağı belli değil dış ülkede 299 dolardı yanlış hatırlamıyorsam.
benim tahminim 6/64 gb 2500 tl olur

Son düzenleme:

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Bu telefon resmi olarak ülkemize gelecek mi gelmeyecek mi şöyle sorsam daha mantıklı olur
Realme ülkemize resmi olarak geliyor mu gelmiyor mu çünkü ben X2 modelini çok beğendim Mİ9T almasaydım Realme X2 alırdım

benim tahminim 6/64 gb 2500 tl olur
Xt gelecek ilk önce çünkü sürekli xt ile ilgili paylaşım yapıyorlar.

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Redmi Note 8 Pro öneririm. Cihazı 2 aydır kullanıyorum, gayet memnun kaldım:)

Çoğu satıcıda 1950-2000 civarına bulabilirsiniz.
Hocam şarj benim için çok önemli diyen biri için m20 nasıl bir seçim olur? Veya başka uzun batarya ömrüne sahip telefonlar hangileridir? Ha bide m20 kaç sene güncelleme alır? Şimdiden teşekkür ederim.

By üşengeç

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Hocam şarj benim için çok önemli diyen biri için m20 nasıl bir seçim olur? Veya başka uzun batarya ömrüne sahip telefonlar hangileridir? Ha bide m20 kaç sene güncelleme alır? Şimdiden teşekkür ederim.
M 20 bir arkadasimda var pazartesi okula getirdi yarım saat Brawl stars oynadı salı getirdi telefonu şarja takılmamış telefonum şarjı %74 idi

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Tek beklenti bataryaysa alınır ama performans ve kamerada rakiplerine oranla memnun etmeyebilir.

Her zaman derim, telefon kriter meselesidir:)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benden değil hocam, Realme ile tek alakam izlediğim GSM Arena videosu?
o linki de ben paylaşmıştım :p
hocam ben siz söylediniz sanıyordum Realme muhabbetini hangi üye açtı kendini belli etsin bakayım :D:D:D:D:D

Samsung'un A ve M serisine sakın bulaşma çünkü Samsung bu iki serinin arkasında durmuyor güncelleme anlamında servis anlamında dedim yani anlayacağın parasının hakkını vermiyor
Samsung alınacaksa S veya Note alınması taraftarıyım en azından 2 sene güncelleme alıyor donanım ve tasarım anlamında kırpma yok parasının hakkını veriyor

Son düzenleme:

turan3068

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Casper VIA P3
Mi A3
Redmi Note 8 Pro
Huawei P30 Lite

kambercalis

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Hocam telefon önerileri için bir site buldum bütçene göre filan sıralıyor özelleriydi fiyatlandırmasıydı buyur linki hangiceptelefonu. com

yemre22

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Gm 9 pro içinde iyi yorumlar geliyor fiyatlandırması çok iyi sanırsam sitesinde taksit seçeneği de var bence bir araştır