750 TL Note 4 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
arkadaşlar merhaba
samsung note 4 750 tl sizce alınır mı ben biraz araştırdım kafama yattı sizinde bir fikrinizi almayı düşünüyorum. kullanan arkadaşlar varsa memnun mu yada bir sıkıntısı var mı telefonun

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
arkadaşlar merhaba
samsung note 4 750 tl sizce alınır mı ben biraz araştırdım kafama yattı sizinde bir fikrinizi almayı düşünüyorum. kullanan arkadaşlar varsa memnun mu yada bir sıkıntısı var mı telefonun
Güzel telefon note 4 ama 750 pahalı değilmi gerçi piyasasını bilmiyorum ama birde gözümün önüne 750 tl değerin de ki telefonları koyuyorum hiç biri note 4 olamaz tasarım olarak bile

alptekin1caner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonun bir sorunu yoksa biraz daha pazarlık edilerek düşürtebilirsen neden olmasın. Tabii güncelleme alacak mı almayacak mı veya bu sana sorun yaratır mı ileride düşünmen gerek... Anı kurtarmak için değil de uzun süreli düşünürsen eğer biraz daha birşeyler koyup zamanı gelince daha iyisi alınabilir diye düşünüyorum. :rolleyes:

Reaksiyon puanı
5,172
Şuan kullanıyorum bi kaç oyun dışında 60 fps rahat veriyor(mobil için iyi değer)

Pil olaraksa note4un biraz pilleri sıkıntılı ama zaten arka kapak açılıyor. Her yıl bir tane deji batarya alırsan (45tl) sana ortalama 5saat ekran süresi 7 saatte bekleme süresi verir.

Ardından costum rom ile s8 arayüzüde elde ettinmi al sana dört dörtlük bir cihaz.(geliştiriciler çok sağlam)

Yanlız eğer cihaz sıfıra yakın deyilse garanti vs bitmemişse anca öyle 750tl verilir çünkü n4 için daha uygun fiyatlı ikinci ellerde var

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
telefoncuya sordum 1000 tl dedi .araştırdığım fiyat s.hibinden sitesi
samsung telefon kullanmayı seviyorum çünkü wifi direct diye bir teknoloji var.çok sevdiğim bir teknoloji bir alışveriş mağazasına gittim huawei telefondan dosya atmaya çalıştım.dosya gitmedi. huawei markadan huawei markaya gidiyor her halde her iki telefon markasıda aynı olması gerekiyor.bu teknolojiyi kullanmak için bende samsung kullanıcısı çok olduğu için samsung tarafındayım.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
note 4 hala iyi bir cihaz hocam az daha pazarlık yap alınır yani açıkçası