Telefon kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Ethem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese selam, arkadaşlar telefonda müzik dinlemek için 0-80₺ arası kulaklık arıyorum. Ses kalitesi güzel ve yüksek olsun. Anlayan varsa 97-98 desibel i geçsin, mikrofon ve 3 fonksiyon tuşu olsun Android uyumlu. Bildiğiniz ürünler varsa yardımınızı bekliyorum iyi günler...

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Herkese selam, arkadaşlar telefonda müzik dinlemek için 0-80₺ arası kulaklık arıyorum. Ses kalitesi güzel ve yüksek olsun. Anlayan varsa 97-98 desibel i geçsin, mikrofon ve 3 fonksiyon tuşu olsun Android uyumlu. Bildiğiniz ürünler varsa yardımınızı bekliyorum iyi günler...
Lg quadbeat3 kulaklık tam da senin ihtiyacın olan şey. :)

Ethem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Öneriler için teşekkür ederim kardeşim ama fiyat biraz aşıyor bide kulak içi olursa daha iyi bunları sevmiyorum. Xiaomi Piston 3 düşünüyordum bende ilk ama daha ucuza daha kaliteli kulaklıklarda var olduğunu duydum :)
Xiaomi'nin kulaklıkları gayet güzel bence alabilirsiniz.

Ethem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xiaomi'nin kulaklıkları gayet güzel bence alabilirsiniz.
Peki Android uyumlular mı? Ve hiç kullandın mı? Kullandıysan hangisini düşünüyorsun? Ben şuan Xiaomi Piston 3 düşünüyorum da..

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Peki Android uyumlular mı? Ve hiç kullandın mı? Kullandıysan hangisini düşünüyorsun? Ben şuan Xiaomi Piston 3 düşünüyorum da..
Android İos uyumlu sıkıntı olmaz. Ben Piston 2 kullandım .

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Monster WH-920 bi ara fiyatı düşmüştü fakat şu an bulabilir misin bilmiyorum gayet güzel bir kulaklık.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Kardeşim tavsiye için teşekkürler ama Türkiye de yok gibi Amazon da da 69dolar anladın sen onu :)
O zaman sana önerilerim şunlar olacaktır.
* Sony MDR-XB50AP
* Beats Monster Audio Sens
* HTC Dr.Dre Beats Monster
* Monster Beats by Dr.Dre Heartbeats Lady Gaga
* Razer Hammerhead Pro V2
Yukarıda saydığım kulaklıklar üst seviye kulaklıklardır. Uygun fiyatlı birşeyler istiyorsan Snopy Rampage Invoker öneririm fiyatına göre gayet iyi. Tabi kullandığın telefonda önemli onu da söylersen ona göre birşeyler önerebilirim sana.

Ethem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O zaman sana önerilerim şunlar olacaktır.
* Sony MDR-XB50AP
* Beats Monster Audio Sens
* HTC Dr.Dre Beats Monster
* Monster Beats by Dr.Dre Heartbeats Lady Gaga
* Razer Hammerhead Pro V2
Yukarıda saydığım kulaklıklar üst seviye kulaklıklardır. Uygun fiyatlı birşeyler istiyorsan Snopy Rampage Invoker öneririm fiyatına göre gayet iyi. Tabi kullandığın telefonda önemli onu da söylersen ona göre birşeyler önerebilirim sana.
Kardeşim bunlar işte çok pahalı bütçem kısıtlı, Telefonum GM5 Plus, aklımda Xiaomi Piston 3 var ama ses yüksekliği düşük diye endişeliyim ne dersin?

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Kardeşim bunlar işte çok pahalı bütçem kısıtlı, Telefonum GM5 Plus, aklımda Xiaomi Piston 3 var ama ses yüksekliği düşük diye endişeliyim ne dersin?
Ama işte kulaklık alacaksan kablo dayanıklılığı sağlam olan taşıma kılıflı veya çantalı bir model olsa daha uzun ömürlü olurdu. Xiaomi Piston 3 2015 yılında reddot ödülü almış bir kulaklık ama yanında taşıma kılıfı veya çantası çıkmıyor diye biliyorum. Benim için o çok önemli mesela çantada falan taşırken rahat oluyor kafam. Ben mesela XA Ultra kullanıyorum ve Sony'de kendi kulaklıkları için ses optimizasyonu olduğundan dolayı ses iyi çıkıyor. MH750 kullanıyorum başka telefonda denesem bu kadar güzel ses çıkmaz. GM'nin kendi kulaklıkları var Bass Master mesela onlarada bakabilirsin ama ben Xiaomi'ye hiç güvenemiyorum daha önce kullanmadım hiçbir ürününü o yüzden yorum yapamayacağım.

Ethem1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ama işte kulaklık alacaksan kablo dayanıklılığı sağlam olan taşıma kılıflı veya çantalı bir model olsa daha uzun ömürlü olurdu. Xiaomi Piston 3 2015 yılında reddot ödülü almış bir kulaklık ama yanında taşıma kılıfı veya çantası çıkmıyor diye biliyorum. Benim için o çok önemli mesela çantada falan taşırken rahat oluyor kafam. Ben mesela XA Ultra kullanıyorum ve Sony'de kendi kulaklıkları için ses optimizasyonu olduğundan dolayı ses iyi çıkıyor. MH750 kullanıyorum başka telefonda denesem bu kadar güzel ses çıkmaz. GM'nin kendi kulaklıkları var Bass Master mesela onlarada bakabilirsin ama ben Xiaomi'ye hiç güvenemiyorum daha önce kullanmadım hiçbir ürününü o yüzden yorum yapamayacağım.
Anladım kardeşim senin kulaklıktan bende dolaplarda olduğunu hatırladım bakınca :) saol. Kuzenim vermişti Sony ama bende çok az veriyordu sesi gene aklıma getirdin bulunca idarelik kullanırım, evet GM5 in kulaklığı çok süper basslar felen ben bass kulaklığıyım diyenlerden bile bazılarından daha güzel neden kullanmiyosun dersen, kaybettim :( :) o yüzden kulaklık arıyorum. Xiaomi nin çantası yok ama kutusu çanta gibi zaten kullanılabilir. Ama 97 desibel bana az mı gelir onun tereddüttündeyim. Şuan tekrar GM5 in kulaklığından alabilirim, ya da Xiaomi Piston 3 ikisinden birine bakıcam artık sence hangisini alsam daha iyi olur?

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
İşte bu noktada viper4fx devreye giriyor

askarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
SBS marka kulaklık kullandınız mı nasıldır? veya İOS uyumlu kulak içi olmayan 0-80 tl arası önerebileceğiniz kulaklık ne vardır acaba?

Üyecik$

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim telefonum mate 10 lite daha önce iki kere rock marka kullandım nasıl olduğunu siz bilirsizin ztn aliexpress ten almıştım daya iyisi varmı fiyat 100 ü geçmesin