Telefon kulaklığını bilgisayarda kullanmak

Bu konuyu okuyanlar

HyperXFury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Samsung'un orjinal kulaklığı var ve oldukça iyi ses veriyor ben bunu masaüstü bilgisayarımda denedim ama sadece ses veriyor mikrofon aktif olmuyor ne yapmam gerekiyor?

Şu aparatı alsam işimi görür mü? Hem mikrofon hem ses olarak kullanabilir miyim?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Olabilir de olmayabilirde. Belki pcnizde sorun vardır.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
O aparat iş görür.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Aynen, o kablo kullanabilirsin.

Reaksiyon puanı
16,118
o zava zingo işgörürde yanlış alma aynısı bölücüsü var o işe yaramaz resim doğru olanın:
r6WDZM.jpg

bu zava zingoyu internette bulması kolay ama piyasa'da bulmak zor satıcıların çoğu onun ne olduğunu bilmediği gibi combo jackı bilmiyor Allah sabır ve güç versin.

HyperXFury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
o zava zingo işgörürde yanlış alma aynısı bölücüsü var o işe yaramaz resim doğru olanın:
r6WDZM.jpg

bu zava zingoyu internette bulması kolay ama piyasa'da bulmak zor satıcıların çoğu onun ne olduğunu bilmediği gibi combo jackı bilmiyor Allah sabır ve güç versin.
İnternet üzerinden bulup sipariş verdim umarım yanlış gelmez eğer doğru ürün çıkarsa mikrofon aktif olur mu ?
--- Gönderi Güncellendi ---

Senin bahsettiğin bu sanırım. Aralarındaki farkı biliyorum doğru olanı seçtim eğer doğru gelirse :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
kulaklığın sol kulak tarafı aynı zamanda mikrafon olarak kullanılabiliyor, eğer aldığın aparat çalışmazsa o şekilde kullanırsın. ben ihtiyacım olduğunda 3-5 kere kullandım o şekilde. sol kulaklığı ağzına yaklaştır ve konuş :)

Reaksiyon puanı
16,118
İnternet üzerinden bulup sipariş verdim umarım yanlış gelmez eğer doğru ürün çıkarsa mikrofon aktif olur mu ?
--- Gönderi Güncellendi ---

Senin bahsettiğin bu sanırım. Aralarındaki farkı biliyorum doğru olanı seçtim eğer doğru gelirse :)
doğru olan gelince takır takır mikrofonu kullanırsın tabi nokia stok kulaklığı dışında onda şase 3.pinde değil 4.pinde bu mikrfonun canlı ucuna denk geliyor nokia ters marka zaten ondan battı.

HyperXFury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Samsung marka kulaklık. Cevaplarınız için teşekkür ederim.