Telefon konusunda kararsız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi bir telefon almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım 1000tl'ye kadar sınır var siz ne önerirsiniz ben tasarıma önem veririm ama benim açımdan önemli mümkünse sar değerini de belirtin şimdiden teşekkürler.
Aradığım özellikler parmak izi okuyucu olsun bir de batarya önemli, ayrıca çift kameralı da olursa iyi olur.Biraz fazla özellik istedim sanırım hele bu fiyata.
Belki biraz daha zorlayabilirim.

Furtimate

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Lenova P2 ye bakabilirmisin fiyatı 1500 hatırladığım kadar bütçeni zorla bunu al özellikleri efsane

---- Mesajlar birleştirildi ----

Biraz cebine sığmayabilir ama güzeldir yani

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Hocam bu devirde giriş seviyesi önermem çok kasıyorlar insanı kanser ederler.Biraz üste çıkıp asus zengine 3 alabilirsin.Ama eğer çıkmazsan p9 lige orta segment gibi bir şey onu alabilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam bu devirde giriş seviyesi önermem çok kasıyorlar insanı kanser ederler.Biraz üste çıkıp asus zengine 3 alabilirsin.Ama eğer çıkmazsan p9 lige orta segment gibi bir şey onu alabilirsin

Son düzenleme:

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
note 4
xiomi cihazlara bakabilirsin ama sar değeri yüksek olabilir
gm6 arkadaşta var güzel cihaza benziyor parmak izi tarayıcıda iyi hızlı açılıyor

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Xiaomi Redmi 4X alacağım model bu bunda karar kıldım şimdilik sar değeri ideal sanırım ne dersiniz?
Bu arada herkese ilgilendiği için canı gönülden teşekkürlerimi sunarım. :)

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Sar değerine çok takılma. Tabii ki önemli ancak zararsız seviyede oluyor üç aşağı beş yukarıda olsa tüm modeller.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Sar değerine çok takılma. Tabii ki önemli ancak zararsız seviyede oluyor üç aşağı beş yukarıda olsa tüm modeller.
Anladım fakat uzun süreçte şiddetli sıkıntılara sebep oluyor ben alacağım telefonda bir çok şeye dikkat ederim sar değeri de dahil bunun siyahını bulursam onu alacağım yine de teşekkür ederim.
@korayklc1905

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Dediğim gibi piyasada satılan markalaşmış cihazlarda sar değeri zaten denetimler gereği belli bir seviyenin üstünde olamıyor ve buda zararsız anlamına geliyor. Ama mesela replika bir telefon alıyorsun diyelim, ne olduğu belirsiz sadece dış görünüş olarak benzeyen içeriği bilinmeyen bir cihaz olsun. Denetimden uzak çünkü kaçak, işte o zaman sar değerinden çekinebilirsin, kullanmazsın da zaten. Şimdiden hayırlı olsun, ben teşekkür ederim.

Kaan VURAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Xiomi'nin telefonlarına göz atman lazım. Hepsi harika fiyat/performans canavarları.