Telefon karıştıran yandı!

Bu konuyu okuyanlar

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
"Yandı !!"

Görende idamla yargılanacak sanır. :p

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonlar için parmak izi tarzı bir kilit ekranı var mı uygulama gibi? Hoş akıllı telefonum yok merakımdan soruyorum :D
Evet böyle bi uygulama vardı sanırım.Tabletime indirmiştim,telefonlar için de kullanılıyordur herhalde ama emin değilim.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Evet böyle bi uygulama vardı sanırım.Tabletime indirmiştim,telefonlar için de kullanılıyordur herhalde ama emin değilim.

sadece şaka amaçlı uygulamalar var. gerçekten parmak izi okuyabilen yok :)

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sadece şaka amaçlı uygulamalar var. gerçekten parmak izi okuyabilen yok :)
Öyle mi :D benim indirdiğim de biraz tuhaftı zaten. :D Hangi parmağımı okuttuğumu unuttuğumu düşünmeme neden olmuştu. Parmağımı koyuyorum ama açmıyordu falan. :D oldukça korkutmuştu beni :D:D Sonra açılır açılmaz silmiştim. Şaka olduğunu şu an öğrendim ve kendimi kötü hissettim. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Evet tekrar baktım da cidden şaka programlarıymış. :D

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
haha ben pcdeki kamera çalışmasa bile önüne kağıt sıkıştırıyorum paranoyak seviyesinde :D

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben Visidon AppLock kullanıyorum gayet başarılı bi program.. mesajlara, rehbere, ayarlara istediğiniz menü yada uygulamaya kullanılaniliyor. tanımladığınız yüzü görmeden uygulama açılmıyor ayrıca aşırı kıskanç bi sevgiliniz varsa birden çok yüz tanımlaması yapabiliyorsunuz hani laf geçiremiyorsanız o bakımdan iyi :D

NukeOsuma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir androidim oldugu zaman ve onemli bilgisler tasıdıgımda telefona bu uygulamayı ındırıcem :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
benim telefonumu benden izinsiz karıştıracak kişi daha dünyaya gelmedi uygulamaya programa gerek yok ihtiyacı olanlar düşünsün

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yeni bişey değil ki bu, geçen sene kullanıyordum ben.

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kameranın önüne parmağını basarsın olur biter gereksizz...

telefon kilitliyken sifre varken menüye giremezken içinde böyle bir program oldugunu nerden bilecekte parmagını kapatacak kameranın önüne ..eger üst barda simge yoksa ki varsa bile çokta haşır neşir olmayan kişi simgeye anlam veremez hadi anladı anlam verdi diyelim şifreyi bulmak için deneme yapacak bulamazsa nereyi kapatırsa kapatsın zaten telefona erişim saglayamayacak..e şşifreyide biliyorsa yani şifreni söylediysen çok samimi biridir karıştırsın sorun degil..eger şifreni dikizleyerek ögrendiyse sen dikkatsiz o ise şahin bakışlıdır:)

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çok iyi bir uygulama bugün birini yakaladım telimi karistirirken :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
telefon kilitliyken sifre varken menüye giremezken içinde böyle bir program oldugunu nerden bilecekte parmagını kapatacak kameranın önüne ..eger üst barda simge yoksa ki varsa bile çokta haşır neşir olmayan kişi simgeye anlam veremez hadi anladı anlam verdi diyelim şifreyi bulmak için deneme yapacak bulamazsa nereyi kapatırsa kapatsın zaten telefona erişim saglayamayacak..e şşifreyide biliyorsa yani şifreni söylediysen çok samimi biridir karıştırsın sorun degil..eger şifreni dikizleyerek ögrendiyse sen dikkatsiz o ise şahin bakışlıdır:)

Az daha yazsan roman olurmus:D:D
Benim telefonumu benden izinsiz alanin zaten kafasini kirarim bu yuzden sifre kullanmiyorum

Son mesajlar