Telefon karıştıran yandı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kadima

Rektör
Başkasının telefonunu karıştıran suç üstü yakalanacak!

Bundan sonra telefonunuzu sizden habersiz kurcalamaya kalkanların fotoğrafı mailinize gelecek.

Mobil güvenlik firması Lookout yeni cep telefonu uygulamasına 'Lock Cam' isimli bir özellik ekledi. Bu özellik sayesinde bir telefonun tuş kilidi şifresi 3 kez yanlış girildiğinde uygulama, otomatik olarak telefonun ön kamerasıyla fotoğraf çekiyor. Daha sonra da bu görüntüyü telefonun sahibine e-mail aracılığıyla yolluyor.

Sadece Android işletim sistemi bulunan akıllı telefonlarda çalışan bu bedava uygulamayı Google Play'den indirebiliyorsunuz.

Lookout uygulamayı iPhone ve iPad'e uyumlu hale getirmek için çalıştıklarını ancak kesin tarih veremeyeceklerini açıkladı.

box
Kaynak

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
android3

Bu uygulamayi nereden bulabilirim? Playstore'da bulamadim da.

giskur11

Profesör
Çok güzel bir program , bi arkadaşımda galaxy ace vardı normal olarak galeriye mesajlara istediğiniz uygulamaya kilit konmuyor ama app lock diye bir uygulama var android markette herşeye parola koyabiliyorsunuz bütün uygulamalara galeriye öyle bir programa ihiyacı olan arkadaş varsa diye bu mesajın arasına sıkıştıriyim dedim :)

3xpired

Doçent
Telefonlar için parmak izi tarzı bir kilit ekranı var mı uygulama gibi? Hoş akıllı telefonum yok merakımdan soruyorum :D

hamza5806

Profesör
kameranın önüne parmağını basarsın olur biter gereksizz...

ALPARS

Profesör
Sabah gazetede hırsızlara karşı bu programın çözüm olacağı yazıyordu:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kimin aklına gelecek o programı kullandığı, tabii millet olarak çok sivri zekalıyız, her şeyi biliriz mantığıyla hareket ediyoruz :D

hasanistan44

Profesör
bence gereksiz hem sunucuları onca kullanıcının mail adresine gönderecek kaar güçlü olamaz ya çok geç gelir yada yoğunluktan dolayı sunucu ağır yaralanır :D
bu arada o resmi nerden buldun android3 benim ilk telefonuma çok benziyoda :)

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
hiç öyle huyum yoktur başkasının telefonunu karıştırayım, yapanlara oh olsun :D

Kadima

Rektör
stat counter