Telefon kaplamaları

Bu konuyu okuyanlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bazı sitelerde telefon kaplamaları satılıyor ama nasıl görünüyorlar, kullanışlı mı değil mi ve elde nasıl his bırakıyor kullananlar cevaplandırabilir mi

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Çok çok ince bir kılıf gibi düşün. Hissiyatı normal bir hissiyat yani klasik silikon bir kılıf hissiyatı. Ama telefonu sadece ufak çiziklerden korur darbelere karşı hiç dayanıklı değil.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Çok çok ince bir kılıf gibi düşün. Hissiyatı normal bir hissiyat yani klasik silikon bir kılıf hissiyatı. Ama telefonu sadece ufak çiziklerden korur darbelere karşı hiç dayanıklı değil.
ya peki soyulma vs oluyor mu, takarken veya çıkarırken cihaza zarar verir mi ?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
ya peki soyulma vs oluyor mu, takarken veya çıkarırken cihaza zarar verir mi ?
Çok uzun süreli olmaz soyulma görmedim şu ana kadar ama hemen de bir şey olmaz dikkatli kullandığın sürece. Takıp çıkarırken de zarar vermez.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Gorilla Glass cidden kırılmaya karşı çok güçlü olsaydı bırakırdım kılıfı direkt dbrand’ten skin satın alırdım?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Bazı sitelerde telefon kaplamaları satılıyor ama nasıl görünüyorlar, kullanışlı mı değil mi ve elde nasıl his bırakıyor kullananlar cevaplandırabilir mi
ben papscover dan aldim cizik vesayre birakmiyor ve telefona şıklık katiyor bi papscover bakin derim

kingdomkiak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Papscover ı ben de takip ederdim. Redmi Note 7 çıktı 4 ay geçti hala üretmemişlerdi mail attık durduk baktım gelmiyor cepmodifiye.com dan aldım 3m kaplama olmasına dikkat edin. Çok da güzel duruyor benim ki kabartmalı. Başka bir telefon olsa yanımda çekerdim de ondan yazıyorum şu an ;) telefonu aldığımdan beri kılıfla kullanıyordum kaplamayı yaptım bitti telefon masadan düştü o zamandan beri kılıf artı kaplama kullanıyorum. En güzel yanı kamera lensini de kaplaması tabi. Arada çıkarıyorum gayet güzel tavsiye ederim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Çizilmeyi önler güzel bence