Telefon Kapalıyken Alarm Çalmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonunuzu uçak moduna alın. ancak o zaman 3 g kapalı halde alarm çalışır... ama cihazı kapatmamalısınız yine de

Her mikroişlemcide* RTC (Real Time Clock) mevcut. Bunların alarm özelliğide var. RTCnin kesme birimi genelde dakika başı kesme oluşturur ve o an alarm varsa kesme ilgili uygulamayı çalıştırır.
Symbian cihazlarda da benzer sorun vardı.
Cihaz kapalıyken alarmın çalışmaması şu şartlarda yazılımsal bir olay. Gerçek sebebini üreticilere sormak gerekli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung a bu sorunu bildirsek olamazmı gardaşlar sizin elinizden gelir böyle şeyler aynı şekilde iphonedelerde aynı çalmıyor 4 4s 5 5s ayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar çalmamasının sebebı telefonun ıcerısın kucuk (saat pili) gıbı bir pil ın anakart bord da bulunması yada bulunmaması bu sorun ondan kaynaklanmaktadır genereal mobile de bu pil var telefon kapalı ıken çalıyor zıre samsung s4 mını gıbı telefonlar ayarlarının sebekeden alıyorlar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ZenFone ler için bir öneriniz var mı herkes rahatsız bi yardım eder misiniz?

S

SDN Okuru burak

SDN Okuru
Ben note2 kullaniyorum ve calmiyor sinir oldum apk aradim bulamadim varsa link atar misiniz

Merhaba arkadaşlar konunun üzerinden yıl geçmiş ama yazayım dedim GM 5plus ve Galaxy alpha da'da calmiyor.

Merhaba arkadaşlar konunun üzerinden yıl geçmiş ama yazayım dedim GM 5plus ve Galaxy alpha da'da calmiyor.
Sırf bunu yazıp konuyu hortlatmak için mi üye oldun foruma? Tebrik ederim..

Gelmişken ben de bilgi bırakayım bari.. Huawei P9'da, eğer kurulu alarmınız varsa telefonu kapatırken size seçenek sunuyor. İsterseniz çalıyor, istemezseniz çalmıyor.
Screenshot_2017-01-12-12-34-51.png

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter