Telefon İncelemeleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SDN kutu açılışı ve incelemelerini nasıl buluyoraunuz

• Kullanılan toplam oy
    10

WellTime54

Profesör
Sdn ekibinin telefon incelemelerini nasıl buluyorsunuz ? Özellikle forumun eskilerinden ve gerçekten araştıran inceleyen bilgi sahibi arkadaşların yorumlarını ve katılımlarını bekliyorum.

Ben taraflı ve gayri ciddi buluyorum bi çok kutu açılışı ve incelemelerini özellikle kutu açılışlarını...

rtakak

Profesör
Epeydir takip ediyorum. Eskiden özellikle S serisi cihazların incelemesini izlerdim. Artık pek telefon incelemesi izlemiyorum.
Onun yerine anakart karşılaştırıyorum:p

WellTime54

Profesör
Epeydir takip ediyorum. Eskiden özellikle S serisi cihazların incelemesini izlerdim. Artık pek telefon incelemesi izlemiyorum.
Onun yerine anakart karşılaştırıyorum:p
Bende 1.5-2 yıldır takip ederim telefon kutu açılış ve incelemelerinde son zamanlar iyice cıvıttılar.huawei p20 pro gibi bir çin malı telefona yılın en iyi telefonu dediler baktığın zaman samsung s9+ note8 iphone x iphone 8 plus gibi telefonlar varken huawei p20 proyu yılın telefonu ilan ettiler insanlarda bunları dinleyip p20 proyu mükemmel zannediyor kendim inceledim ekranı berbat çözünürlüğü parlaklığı amoled ekran demeye bin şahit lazım kamerası şişirme balon resmen hele birde video kaydında ois olayı var ki hiç koymasalarmış daha iyiymiş benim kızdığım adamlar lg g7 thinq e sallıyo pahalı falan diyolar huawei p20 proya laf eden yok p20 proda 6 değil 16 gb ram olsa nolur Allahın kirin işlemcisiyle birde p20 pro oyunlarda aşırı ısınıyor 3.5 mm jack yok harici hafıza kartı takılmıyo ön tarafta parmak izi okuma tuşu var sene olmuş 2018 tasarıma gel arka taraf kamera konumlandırmaları bildiğin iphone x ve tüm bunlara rağmen sdn ekibi çıkıp yılın telefonu diyor p20 proya bende o yüzden gayri ciddi ve taraflı diyorum sdn ekibine.

rtakak

Profesör
Sana katılmıyorum.
Öncelikle çin malı diyorsun yanlış biliyorsun.
Babamda P20 Pro var, ben de kullandım.
Harika telefon. Bir telefona o kadar para verebiliyorsan epey güzel.
Ekranını da epey beğeniyorum.

Death Mark

I have given a name to my pain, and it Batman
Onursal Üye
İdare eder ama sırf video kısa olsun diye teknik bilgileri ve kullanımları detaylı anlatmaktan kısıyorlar.
Önceden karşılaştırma videoları yayınlanırdı. Şimdi ise sadece amirallerin kamera karşılaştırılması var.

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı
Amiral gemilerinin üstünde çok duruyorlar
Ama orta seviye cihazlar çok kısa oluyor
Karşılaştırmalarda çok eleştiriyorlar ama hangisi üstün söylemiyorlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sana katılmıyorum.
Öncelikle çin malı diyorsun yanlış biliyorsun.
Babamda P20 Pro var, ben de kullandım.
Harika telefon. Bir telefona o kadar para verebiliyorsan epey güzel.
Ekranını da epey beğeniyorum.
Kirin 970 p20 nin eksisi

Son düzenleme:
stat counter