Telefon imei numarası değiştirme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beler S2 var bende Onun İmesini aldıgımda farklıydı arkadakini girsem olmazmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benin mevcut olan imei değiştiremiyorum silinmiyor napabiliim acil cvp

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia 206 model imeil nasıl atılıtor biliyormusunuz yada şöyle söyleyim tlf orjınal ama durduk yere ımeil gittı cekim olmuyor bilen biri olursa hemen haber edebilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc M5 kod giriyorum ama yazamıyorum gri renkte yazıyor imeili

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba meizu mx3 aldım fakat iphone 3 imei kaydetmek istiyorum bu mümkünmüdür yada android markette uygulama indirirken sorun yaşarmıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şimdi bende HTC one x var imei klonlanmış birde eski bir nokia 6610 var onun imei kopyalarsak 6610 un telefon ayarları mı gelecek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc m8 yazilim attirdim sebeke cekmiyor yardim edermisun kardesim yeni aktim telefonu kacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkdaslar merhaba bende lg g3 var ve kapanmak uzere sahte imeil caktirabilirmiyim yani pasaport olmadan acabilirmiyim

B

berke ak

SDN Okuru
Lg g3 replika telime 2-3 gun once imei attirdim simdi o gelen mesaji dikkate almiyimmi lutfen yardimci olurmusunuz tel kapanacak diye mesaj geliyor ya hani o

S

SDN Okuru

SDN Okuru
HTC veya S3.... OnePlus2'ya bakın. 2.5 ghz x 8 çekirdek, 32gb depolama, 4gb lpddr4 1868 mhz ram... Başka ne istersiniz? Süper hızlı bir bilgisayar cebinizde üstelik şimdi ücretsiz sahip olma şansı....
ayrıntılar:

https://wn.nr/TVhQS

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyi aksamlar . Yurtdisindan tel alacqm bazi tellerin imei i degistirilmiyormus . Note 4 note 3 lg 4 lg g3 z3bunlarin degistirliyor mu ? Tesekkurler

stat counter