Telefon imei numarası değiştirme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşım bana hollandadan galaxy mini geldi şimdi bunun imei kırdırıcam ama geçen yaz bi telefonun imei kırdırmıştık telefonda androit sistem diye birşey kalmadı hiç bir program yükleyememiştim whatshap,tango,viber gibi şeyleri yükleyemedim senin bu dedigini nasıl yaparım lütfen bana yardımcı olurmusun :s:S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım çoğu telefoncu piyasadan kalkmış 3g özelliği olmayan telefonların imei numaralarını çeşitli şekillerde değiştirerek bu kaçak telefonlara atıyorlar. Ama doğal olarak 3310 imei'si attıysa sana sen de 3g özelliği olan bi telefonda bile 3g kullanamıyorsun çünkü operatör ve devletin sistemi seni 3310 sanıyo. Bazı yerlerde ise tedavülden kalkmış 3g özelliği olan telefonların imei numaraları üzerinden yeni numaralar atıyolar. SENİN YAPMAN GEREKEN 3G ÖZELLİKLİ telefon imei'si attırmak ...

AlperT

Üyecik
Değerli arkadaşlar,
Klonlama işleminde çıkan sorunların başında 3G ve görüntülü konuşma'yı söylemişsiniz...Xperia ARC s için elimdeki samsung S250 telefonun imei'sini kopyalatsam sorun olur mu acaba. ARC S'de görüntülü görüşme zaten yok.

wasp071

Doçent
Aga heryıl bussru kısı umreye gıdıyo.Biyerden düşer heralde.Araştırınn :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nerede bana telefon yada adres lazım sarıyerde oturuyorum dıgıphone telefonda klonlama sorunu yaşıyorum lütfen cevap acilll((poshspice ))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlr bana galaxy s3 orjinal geldi imail attırcamda internete girermi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de almanyadan gelen nokia 630 var imei kapatılmış ne apmam lazım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam eger bi pasaport bulursanız 110 tl maaliyeye yatırıp kayıt yaptırırsınız 10 tl de o işlemi gerçekleştiren operator baayisine verirsiniz başka bir ücreti yok..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende Almanyadan HTC HD2 mi getirdim 10 gün sonra Kapandi
Pasaporta kayit yaptirmak icin bir cok arkadasin dedigi gibi 115 Tl vergi dairesine ödenip ya telefon sirketine yada e-devlet üzerinden kayit yaptira biliyorsun.

Fakaaaaat
Pasaporta her iki senede bir yeni telefon kayit ettire biliyorsun ve
Yurda giris tarihinden en fazla bir ay icerisinde kayit ettirilmesi gerek
Klonlama islemine gelince tavsiye etmem. eger Klonlanan telefon halen kullaniyorsa verdiginiz para bosa gider.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
trelefonum yurt dısından gelmed ıfakat cok fazla sayıda deneme yaptınız dıo napıcaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a almanyadan sony erıcsson telefon geldi fakat kullanım suresi doldu açtırmak gerekiyo passport bulamıyorum nasıl yapabilirm??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KKTC'den aldığım S3'e Siemens S55 (milattan kalma bir telefon, 3g falan hak getire) imeisi attırdım. Sorunsuz bir şekilde 3G ile internete girip görüntülü olarak konuşabiliyorum. 3G'li telefona 3G'li bir telefondan imei attırma bir şehir efsanesi. Ben 30 TL'ye Sincan'da bir Vodafone bayisinde attırdım. Daha uygun fiyatlara da atıyorlar, eğer ki imeiyi kendiniz verirseniz. Belki yardımı dokunur diğer arkadaşlara diye belirtmek istedim. Devletin ödememizi istediği fahiş fiyatı ödeyeceğime attırdım klon imeimi rahat rahat bütün özelliklerini kullanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de samsng s plus var yutdısı ve ıcıne samsung e250 ımeılı var ve butun ozellıklerını sorunsuz kullanıyorum.. goruntlu konusma - hat uzerınden ınternete gırıs fılan.. bencede 3G'li telefona 3G'li bir telefondan imei attırma dıye bırsey yok.. ama benım tek sıkıntım cıhazda su an 2.3.6 surun yuklu ve ben 4.2.1 yuklemek ıstıyorum ... ama bunu yapınca uzerıne atılmıs olan e250 cıhazın ımeılı gıdıp kendı ımeılı mı gelır ???? yanı orjınal ımeıle mı doner??? bılgısı olan yada boyle bır sıkıntı yasayan varmı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Önce telefonunuzun EFS dosyasını almalısınız Root Explorer vb. programlarla. Bunun için de cihazınızın rootlu olması lazım. Daha sonra Odin yardımı ile sürüm yükseltip, EFS dosyasını geri yükleyebilirsiniz. Böylece aynı şekilde telefonunuzu kullanmaya devam edersiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gelin izmirde bensize yapayım her marka cep tel yaparım herkeze duyurulur hacker serseri

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar herşeyin bir yolu var ben şahsen denedim oldu sira sizde
samsung telefonlar için :(*#0688#)tuşla sim1 ve sim2 diye çikacak oralara istediğin imei numarasini yaz tamam bas sonra telefonun kullanima açik hayirli olsun
(*#0688#) diğer telefonlar için denemedim onun için birşey diyemem ama bende samsung telefon vardi denedim ve şuanda kullaniyorum.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba telefonumun imeili başka bir cihaza kopyalanmış diyor telefonum servis yok diyor. telefonun garantisi bitti almanyadan medya marketten almiştım türkiyeye geldigimde kaydını yaptırdım .telefonum iphone 4 s ne yapmam gerekiyor

giskur11

Profesör
merhaba telefonumun imeili başka bir cihaza kopyalanmış diyor telefonum servis yok diyor. telefonun garantisi bitti almanyadan medya marketten almiştım türkiyeye geldigimde kaydını yaptırdım .telefonum iphone 4 s ne yapmam gerekiyor
polise gidebilirsiniz yada savcılığa.

stat counter