Telefon formatında hard resetten öte bi format şekli varmı

Bu konuyu okuyanlar

mege00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Telefonu formatladım. kurarken bu cıhazda daha once gırılen bır e posta ıstıyor hatırlamıyoruz. format atma menusunden bu gmail olayını bıle kokten sılecek bir format seklı varmı acaba ???? aldıgım hata bu araştırdım hatayı hıcbır cozum olmuyor tel carem formatı kokten atmak hard resette fabrıka ayarlarına donduruyr. ""Hesap şifresini değiştirmeden veya hesabınıza ulaşamadığınız durumlarda Bu Cihaz Sıfırlandı""

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
telefonu sıfırlasanız; fabrika ayarlarına geri döner. böylelikle yeni kullanıcı adıyla giriş yapabilirsiniz.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Evet hard resetten daha öte bir sıfırlama şekli mevcuttur, o da baştan stock rom yüklemektir. Cihazınızın marka ve modelini belirtirseniz daha da yardımcı olabilirim :)

Reaksiyon puanı
5,172
Evet hard resetten daha öte bir sıfırlama şekli mevcuttur, o da baştan stock rom yüklemektir. Cihazınızın marka ve modelini belirtirseniz daha da yardımcı olabilirim :)
Tam olark stock yüklemektende öte temizlik yöntemleride var aslında çünkü stock kurduğunuzda modem gibi bootloader gibi şeyler silinmez. Bunlarıda silmek istiyorsanız firmware kurmanız gerek.

Eğer ki her şeyi silme sebebiniz telefona garezli olmanız ise aslında daha öte bir temizlik yöntemi var oda tüm partition ları silmek(özellikle efs gibi şifreli partitionları) bu sayede telefonunuzun imei gibi asla silinmeyen bilgilerdende kurtulmuş olursunuz. Ve bu şekildeki bir durumda yapabileceğiniz en maliyetsiz iş anakart değişikliği olacaktır...

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Fabrika ayarlarında bütün ayarların gitmiş olması lazım

mege00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
teşekkurler yardımınız için. ben biraz anlıyorum bu işlerden. sorunum şuydu daha acıkcası: hard reset attım j2 ye fakat kurma aşamasında daha once gırılmıs bır eposta istedi telefon amcamın hatırlamıyoruz. öyle kaldık stock rom atmayı denedim. süreklı hata aldım en sonunda telefoncuya vermıs buyuk ıhtımal yazılım atmışlar.