Telefon fiyatına göre nasıl

Bu konuyu okuyanlar

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
ÜRÜN: C5 Noa Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al telefon almak istiyordum ve bütçem kısıtlıydı en fazla 600 TL'ye çıkabilirdim ve bunu buldum fiyatı da çok uygun sizin düşünceleriniz nedir daha önce hiç telefon telefonum olmadı ama bana gayet uygun göründü ama sizden de bir görüş almak isterim kulanım amacım alo demek ve sosyal medyaya girmek video izlemek oyun oynamıyorum

marko_despair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bana güzel geldi ancak 600 tl ye ben bu kadar beklemezdim belki birkaç sorun çıkabilir

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Genel olarak olumlu kullanıcı yorumları var fakat kötü kullanıcı yorumlarında genelde çok hızlı bozulduğu ve servisin düzgün hizmet vermediği yazılmış,yani telefon bozulursa atın çöpe diyorlar servis kullanıcı hatası diyip ücret alıyormuş,bu ücretlerde genelde telefon ücretinin yarısı kadar oluyor zaten.

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Genel olarak olumlu kullanıcı yorumları var fakat kötü kullanıcı yorumlarında genelde çok hızlı bozulduğu ve servisin düzgün hizmet vermediği yazılmış,yani telefon bozulursa atın çöpe diyorlar servis kullanıcı hatası diyip ücret alıyormuş,bu ücretlerde genelde telefon ücretinin yarısı kadar oluyor zaten.
Çok haklısınız fakat fiyatını düşününce ve bütçemi düşününce ikinci el telefon almaya bakmam gerekiyor bu durumda da ikinci el telefonlara pek güvenemiyorum

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
ucuz telefon alırsan donma baylook olabılır

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sar değeri hakkında bir bilgi bulamadım.

Tarsuslu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ÜRÜN: C5 Noa Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al telefon almak istiyordum ve bütçem kısıtlıydı en fazla 600 TL'ye çıkabilirdim ve bunu buldum fiyatı da çok uygun sizin düşünceleriniz nedir daha önce hiç telefon telefonum olmadı ama bana gayet uygun göründü ama sizden de bir görüş almak isterim kulanım amacım alo demek ve sosyal medyaya girmek video izlemek oyun oynamıyorum
Samsung s5 al işini görür

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Böyle sitelerde değil de Çarşı gibi yerlerde iPhone 5 s5 LG g3 vs cihazlar bulabilirsin

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Ürün ne kadar iyi gözükse de aşırı radyasyona maruz kalabilirsin.
Bütçeni biraz daha yükseltip bilindik bir markanın ürününü al derim.. :)

bilgili_bekir58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Buna güven olmaz onun yerine ikinci el bir note 3 gibi bişey al kamerası güzel 3 gb ram var rahat telefon