Telefon ekranında çizikler oluştu! (geliştirici seçeneklerinden değil videoda çizikler kayboluyor)

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimh.cadirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, telefonumun ekranında çizikler oluştu aşağıdaki resimdeki gibi. önceleri camdan felan sandım ama youtube de video izlerken ekranı tam büyütünce çizikler gidiyor nedeni ne olabilir ?

zB0PmD.jpg

OLo1R5.jpg

JlQopB.jpg

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Hocam o ekran çizik değil kırık yalnız... Ya da birisi size şaka olsun diye kırık ekran uygulaması indirmiş videoları tam ekran yapınca devre dışı kalıyorsa ondan birşey görünmüyordur.

Ama fotoğrafta göründüğü kadarıyla onlara çizik demek büyük "ayıp" olur :)

ibrahimh.cadirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kırıkları söylemiyorum zaten onun dışında hani geliştirici seçeneklerinden ekran güncellemelerini izle dediğimizde olursa yanıp sönen çizgiler onun gibi çizgiler var vede tam ekran video izlerken gidiyor telefona yeniden stock rom yükledim yine düzelmesi neden olabilir ?

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Merhaba arkadaşlar, telefonumun ekranında çizikler oluştu aşağıdaki resimdeki gibi. önceleri camdan felan sandım ama youtube de video izlerken ekranı tam büyütünce çizikler gidiyor nedeni ne olabilir ?

zB0PmD.jpg

OLo1R5.jpg

JlQopB.jpg

Sizi trolluyor olabilir arkadaşlarınız.uygulamalarınızı kontrol edin.

ibrahimh.cadirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam çevremde öyle biri yok diyeceğimde az kalacak belki türkiyede bile öyle biri yoktur çünkü herseyi silip stock rom yükledim yine aynı şekil oldu bu nasıl oluyor anlamadįm? Benim suphelendigim morhispo diye bir custom.rom yüklüyor o yüklüyken oldu zaten onlar yapmış olabilir eğer onlarda önümüzdeki sürelerde kulakları çınlar arada bir

Reaksiyon puanı
16,118
ekran arka plan ledlerden bazıları yolcu servise ver komple sönecek...
zB0PmD.jpg

iki grub var biri devre dışı.

ibrahimh.cadirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ledlerden olsa videoda veya kameradayken neden olmuyor

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Bu tuhaf bir şey cidden emin misiniz trollenmediğinize ? Telefonu hiç fabrika ayarlarına döndürdünüz mü ?

ibrahimh.cadirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam çevremden biri yapmış olamaz çünkü telefon işyerinde video izlerken bu şekil oldu ve eğer bir program vs olsaydı çoktan silinmiş olmalıydı çünkü fazlasıyla formatladim vede twrp recovery yüklüydu onunla alakali bir sorun olabileceğini düşünerek stock rom u geri yükledim suan idin ile kurulmuş orjinal rom var içinde
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada açılışta da bu çizgiler var. (Recovery ,download modda felan)

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Hocam çevremden biri yapmış olamaz çünkü telefon işyerinde video izlerken bu şekil oldu ve eğer bir program vs olsaydı çoktan silinmiş olmalıydı çünkü fazlasıyla formatladim vede twrp recovery yüklüydu onunla alakali bir sorun olabileceğini düşünerek stock rom u geri yükledim suan idin ile kurulmuş orjinal rom var içinde
İdin ile değilde odin ile kurmayı deneyin bir de :) Şaka bir yana hayatımda ilk kez görüyorum böyle bir şeyi bence sıkıntı ekranda videoyu büyüttüğünüz zaman bir şey aktif oluyor ya da aktif olmaktan çıkıyor ve öyle düzeliyor düz çevirdiğiniz de de aynı şey oluyor ve o hale geliyor ekran bence bir servise gösterin o ekranı muhtemelen ekran değişir çözüm ekranın değişmesi.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Bunun birden çok sebepleri olabilir;

Sadece youtubede oluyorsa, youtube'nin uygulaması güncel olmayabilir veya youtube ile telefonunuzdaki yazılım uyuşmamazlığından olabilir.
Telefonun farklı yerlerinde de olmaya devam ederse, telefonunuzun ya yazılımında problem vardır yada donanımsal bir parçasında sıkıntı vardır.

ibrahimh.cadirci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok hocam her yerde oluyor sadece youtubede videoyu tam ekran yapinca yada kamera yi acinca gidiyor

Reaksiyon puanı
16,118
ledlerden kaynaklı yatay tutunca optik nedenlerle ışıklar tam gibi servise ver baksınlar...

Reaksiyon puanı
5,171
Bu konu %99 troll o kiriklari yapmak icin dandik saka programlari kullanmis guya bizi salak saniyor

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Yanlız fotoya dikkat ettimde video izlerken kaybolduğu falan yok ?