telefon donup donup kapanıyor acılıyor vs vs

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

crna

Üyecik
Arkadaşlar herkese merhaba, lütfen bana yardım edin ! Telefondan vs. anlamam ben. Telefonum samsung A7 (kaç yılına ait bilmiyorum 2015 2016 2017 modellerinden biridir büyük ihtimal) Garanti kapsamında falan değil, olup olmaması da umrumda değil. Telefonumda ne bir oyun ne de öyle fazla bir uygulama yüklüdür, bomboş bir telefondur.
Telefonum kendi kendine veya ben uğraşırken ekranı donuyor (bazen de donarken tarif edemeyeceğim şekilde üzerinde teknolojik işaretler çıkarak donuyor) ve kapanıyor. Kapanınca kendi kendine açılıyor, sonra tekrar kapanıyor. Bu olay 20 kere belki 50 kere oluyor üstü üste. Bazen de stabil kalabiliyor 1 defa açılıp kapanınca. Bazen de kapanıyor ve bir daha açılmıyor (telefoncu açtı) Bundan sonrası babamın aktarması olduğu için yarım yamalak bilgiler vericem bundan sonra.
telefoncu 200 lira almış telefonu açma karsılığında ve telefonu verin bize bu telefon çok iyi kasası çok iyi (telefon ve kasa? ) buradan başka alın, bu telefon çok dolu boşaltın (sadece youtube word namaz programı vs var bu arada :D ) ana kartı mı hattı mı ne bozukmus ele gecirmisler?
telefon eve geldi ben de tüm fotoları sildim 900 foto falan vardı :) sonra elimden gelen uygulamaları da kaldırdım lakin aynı şeyler yine cereyan etti. sonra ben de samsung servise yollattım.
servis 800 lira istemis ana seyi bozukmus ? 2. eli de bu fiyata oldugundan yaptırmayın yeni de alabilirsiniz demis. biz de yaptırmadık.
su an durum aynı sizce telefonuma nolmus olabilir?
sizce yeni bir telefon almadan telefonum nasıl duzelir? tek bi cizigi bile yok :(
yeni bir telefon alırsam ne almalıyım cok pahalı olmasın bozulmasın insan gibi olsun yeter. su samsung a7m gibi olsun fazla bile

crna

Üyecik
cok degerli arkadaslar lütfen sorunuma care bulun. telefonumun ana kartında problem varmıs sarj tutumuyor sarjı bitiyor donuyor kapanıyor acılıyor :(

stat counter