Telefon Değiştirmek İstiyorum Huawei Y9 Prime 2019

Bu konuyu okuyanlar

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Iyi günler. Şuan galaxy s9 kullanıyorum. Ama gerek ısınması ve pilinin yetmemesi nedeniyle satmak istiyorum. Yerine ne alabilirim 2800 ve altı olcak sekilde yoksa satmayım mı birde huawei y9 prime 2019 nasıl yardımcı olursanız sevinirim
Satmalı mıyım , satmamalı mıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

S9 kamera işlemci felan çok iyi ama pil yetmiyor birde telefonun güç butonunun oralarda fazla ısınma oluyor normal mi

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Telefonun pilinin yetmemesi ve aşırı ıslanması kronik değilse sana bağlı. Sürekli oyun oynayıp telefonu elinden bırakmazsan telefon tabi ısınır.
Aynı alışkanlıklarla geç bakalım orta segmente de nasıl bir sonuç alıyorsun iyi seyret :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Iyi günler. Şuan galaxy s9 kullanıyorum. Ama gerek ısınması ve pilinin yetmemesi nedeniyle satmak istiyorum. Yerine ne alabilirim 2800 ve altı olcak sekilde yoksa satmayım mı birde huawei y9 prime 2019 nasıl yardımcı olursanız sevinirim

S9 kamera işlemci felan çok iyi ama pil yetmiyor birde telefonun güç butonunun oralarda fazla ısınma oluyor normal mi
Huawei Y9 Prime alma paranı çöpe atmış olursun
Üzülerek söylüyorum ki Huawei'nin hiçbir Lite,P Smart ve Y modelleri alınmaz Huawei alacaksanız amiral gemisi almalısınız
2500'e OnePlus 6T alabilirsin veya Honor 9x'i bekleyebilirsin 2500'den giriş yapar diye tahmin ediyorum
Mİ9T fiyatı düşmeye başladı önümüzdeki ay bir bakmışsınız 2800'lere düşmüş yani demem o ki Y9 Prime 2019 alırsan pişmanlık duyarsın Honor 9x ondan kat kat daha iyi
Y9 Prime 2019'da Kirin 710F var ama Honor 9x'te Kirin 810 var anlayacağın Y9 Prime çöptür
OnePlus 6T de fıstık gibi telefon onu da düşünebilirsin eğer garanti senin için önemli değilse

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Bende s9 kullandım. Çok ısınmıyordu ama bataryası çok kötüydü ama S9 dan y9 a geçilmez.

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Instagramda dolanmayla bile ısınıyor ama sadece güç butonu ve çevresi normal mi bide şarjdayken ısınıyor

Telefonun pilinin yetmemesi ve aşırı ıslanması kronik değilse sana bağlı. Sürekli oyun oynayıp telefonu elinden bırakmazsan telefon tabi ısınır.
Aynı alışkanlıklarla geç bakalım orta segmente de nasıl bir sonuç alıyorsun iyi seyret :)
Oyun oynayınca ısınmayacak telefon yoktur ama whatsapp ınstagramda bile ısınıyor anlamadım birde şarjı pie guncellemesonden sonra daha cabuk bitiyor diyorlar android 8 e mı ceviriyim

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Instagramda dolanmayla bile ısınıyor ama sadece güç butonu ve çevresi normal mi bide şarjdayken ısınıyor

Oyun oynayınca ısınmayacak telefon yoktur ama whatsapp ınstagramda bile ısınıyor anlamadım birde şarjı pie guncellemesonden sonra daha cabuk bitiyor diyorlar android 8 e mı ceviriyim
Şarj ederken ısınıyordu ama instagram ve youtube da nerdeyse hiç ısınmıyordu.

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Beni de korkutan o

Yanı degistermeyim mı sonuç olarak

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Aynen 9x'de güzel bekleyecek zamanın varsa bekle derim.
9x beklemeye değer telefon da fiyat 3000 üzeri olursa ben almam umarım Honor fiyatı 2500'e çeker bu aralar benim aklımı OnePlus 6T kurcalıyor çok beğendiğim bir telefon ama hayatımda daha önce hiç kayıtsız cihaz kullanmadım ve telefoncu tarafından dolandırılma korkusu var yani sakata gelmekten korkuyorum

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
değiştirirsen hayatının en büyük hatasını yaparsın, huawei'nin üst segmentlerine ve bazı orta segment telefonları dışına uzak dur, Y serisi vs J serisi yapsak J serisi alır o kadar berbat uzak dur J'den

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
değiştirirsen hayatının en büyük hatasını yaparsın, huawei'nin üst segmentlerine ve bazı orta segment telefonları dışına uzak dur, Y serisi vs J serisi yapsak J serisi alır o kadar berbat uzak dur J'den
Lite ve P Smart serisinden de uzak durmalı

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
O zaman ya honor 9x i bekliycem cc9 da olabilir ya da s9 da kalcam başka seçenek yok performansda da oyuncu değilim oynadığım pubg osm başka yok ınstagram i yoğun kullanıyorum şarjı yetmiyor kamera da iyi ama 9x de 48 mp var aratmaz herhalde

O zaman ya honor 9x i bekliycem cc9 da olabilir ya da s9 da kalcam başka seçenek yok performansda da oyuncu değilim oynadığım pubg osm başka yok ınstagram i yoğun kullanıyorum şarjı yetmiyor kamera da iyi ama 9x de 48 mp var aratmaz herhalde
Tabi fiyatı 2500 civarı olursa

Son düzenleme:

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124

Mp fazla olunca kamera daha iyi olmuyor. S9'u aratır bayağı.

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşım da A50 var ikimizde fotoğraf çektik detaylar aynı renkler ayni

Pili iyileşiyor kamera kötüleşiyor ama yanı çok da kotulesmez bence

Mp fazla olunca kamera daha iyi olmuyor. S9'u aratır bayağı.
Kamera daha iyi olmuyorsa adamlar niye yukseltsin oda önemli diyafram da

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşım da A50 var ikimizde fotoğraf çektik detaylar aynı renkler ayni

Pili iyileşiyor kamera kötüleşiyor ama yanı çok da kotulesmez bence

Kamera daha iyi olmuyorsa adamlar niye yukseltsin oda önemli diyafram da
Yazılım ve sensörlerde önemli.

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Yazılım ve sensörlerde önemli.
Honor 9x iyi değil mi iyi diyorsanız o kafa kurcalamaya gerek yok varsa daha iyisi o fiyata söyler misin 2500 civarı honor 8x de güzel de 710 var 9x i bekliycez bayramdan sonra gelir herhalde

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

cc9 mi a3 olarak geldi ülkemize bu arada her şey mp değil lens daha önemli keşke Huawei orta segment cihazlarında da LEICA lens kullansa

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
S9 sıkıntısı olsa satmam ama pil yetmiyor ısınıyor bu yüzden satacağım bütçe 2500 civarı önerebileceğiniz telefon nedir öğrenciyim s9 u aratır diyorsunuz yapıcağım şeyler arama instagram whatsap arafa sırada pubg şuan en iyi seçenek 9x değil Mi samsung almak istemiyorum xiaomi ya da huawei

Mate 10 lite da kullanmış
cc9 mi a3 olarak geldi ülkemize bu arada her şey mp değil lens daha önemli keşke Huawei orta segment cihazlarında da LEICA lens kullansa

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
S9 sıkıntısı olsa satmam ama pil yetmiyor ısınıyor bu yüzden satacağım bütçe 2500 civarı önerebileceğiniz telefon nedir öğrenciyim s9 u aratır diyorsunuz yapıcağım şeyler arama instagram whatsap arafa sırada pubg şuan en iyi seçenek 9x değil Mi samsung almak istemiyorum xiaomi ya da huawei

Mate 10 lite da kullanmış
arkada leica yazmıyor

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
DOĞRUDUR AMA BU SAATTEN SONRA MATE 10 LİTE ALINMAZ
Tabi ki de

Honor 9x uygun fiyatlı olursa alıyım ya en iyi şuan o bi sıkıntısı yok dimi birde sıkıntı yaşamam dimi