Telefon Değiştirmek İstiyorum Huawei Y9 Prime 2019

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sironic

Üyecik
Iyi günler. Şuan galaxy s9 kullanıyorum. Ama gerek ısınması ve pilinin yetmemesi nedeniyle satmak istiyorum. Yerine ne alabilirim 2800 ve altı olcak sekilde yoksa satmayım mı birde huawei y9 prime 2019 nasıl yardımcı olursanız sevinirim
Satmalı mıyım , satmamalı mıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

S9 kamera işlemci felan çok iyi ama pil yetmiyor birde telefonun güç butonunun oralarda fazla ısınma oluyor normal mi

@ardagrbz

Doçent
Telefonun pilinin yetmemesi ve aşırı ıslanması kronik değilse sana bağlı. Sürekli oyun oynayıp telefonu elinden bırakmazsan telefon tabi ısınır.
Aynı alışkanlıklarla geç bakalım orta segmente de nasıl bir sonuç alıyorsun iyi seyret :)

Webhead

Profesör
Iyi günler. Şuan galaxy s9 kullanıyorum. Ama gerek ısınması ve pilinin yetmemesi nedeniyle satmak istiyorum. Yerine ne alabilirim 2800 ve altı olcak sekilde yoksa satmayım mı birde huawei y9 prime 2019 nasıl yardımcı olursanız sevinirim

S9 kamera işlemci felan çok iyi ama pil yetmiyor birde telefonun güç butonunun oralarda fazla ısınma oluyor normal mi
Huawei Y9 Prime alma paranı çöpe atmış olursun
Üzülerek söylüyorum ki Huawei'nin hiçbir Lite,P Smart ve Y modelleri alınmaz Huawei alacaksanız amiral gemisi almalısınız
2500'e OnePlus 6T alabilirsin veya Honor 9x'i bekleyebilirsin 2500'den giriş yapar diye tahmin ediyorum
Mİ9T fiyatı düşmeye başladı önümüzdeki ay bir bakmışsınız 2800'lere düşmüş yani demem o ki Y9 Prime 2019 alırsan pişmanlık duyarsın Honor 9x ondan kat kat daha iyi
Y9 Prime 2019'da Kirin 710F var ama Honor 9x'te Kirin 810 var anlayacağın Y9 Prime çöptür
OnePlus 6T de fıstık gibi telefon onu da düşünebilirsin eğer garanti senin için önemli değilse

progamer7206

Profesör

Bende s9 kullandım. Çok ısınmıyordu ama bataryası çok kötüydü ama S9 dan y9 a geçilmez.

Sironic

Üyecik
Instagramda dolanmayla bile ısınıyor ama sadece güç butonu ve çevresi normal mi bide şarjdayken ısınıyor

Telefonun pilinin yetmemesi ve aşırı ıslanması kronik değilse sana bağlı. Sürekli oyun oynayıp telefonu elinden bırakmazsan telefon tabi ısınır.
Aynı alışkanlıklarla geç bakalım orta segmente de nasıl bir sonuç alıyorsun iyi seyret :)
Oyun oynayınca ısınmayacak telefon yoktur ama whatsapp ınstagramda bile ısınıyor anlamadım birde şarjı pie guncellemesonden sonra daha cabuk bitiyor diyorlar android 8 e mı ceviriyim

progamer7206

Profesör
Instagramda dolanmayla bile ısınıyor ama sadece güç butonu ve çevresi normal mi bide şarjdayken ısınıyor

Oyun oynayınca ısınmayacak telefon yoktur ama whatsapp ınstagramda bile ısınıyor anlamadım birde şarjı pie guncellemesonden sonra daha cabuk bitiyor diyorlar android 8 e mı ceviriyim
Şarj ederken ısınıyordu ama instagram ve youtube da nerdeyse hiç ısınmıyordu.

Sironic

Üyecik
Beni de korkutan o

Yanı degistermeyim mı sonuç olarak

Webhead

Profesör
Aynen 9x'de güzel bekleyecek zamanın varsa bekle derim.
9x beklemeye değer telefon da fiyat 3000 üzeri olursa ben almam umarım Honor fiyatı 2500'e çeker bu aralar benim aklımı OnePlus 6T kurcalıyor çok beğendiğim bir telefon ama hayatımda daha önce hiç kayıtsız cihaz kullanmadım ve telefoncu tarafından dolandırılma korkusu var yani sakata gelmekten korkuyorum

okurbaba

Asistan
değiştirirsen hayatının en büyük hatasını yaparsın, huawei'nin üst segmentlerine ve bazı orta segment telefonları dışına uzak dur, Y serisi vs J serisi yapsak J serisi alır o kadar berbat uzak dur J'den

Webhead

Profesör
değiştirirsen hayatının en büyük hatasını yaparsın, huawei'nin üst segmentlerine ve bazı orta segment telefonları dışına uzak dur, Y serisi vs J serisi yapsak J serisi alır o kadar berbat uzak dur J'den
Lite ve P Smart serisinden de uzak durmalı

Sironic

Üyecik
O zaman ya honor 9x i bekliycem cc9 da olabilir ya da s9 da kalcam başka seçenek yok performansda da oyuncu değilim oynadığım pubg osm başka yok ınstagram i yoğun kullanıyorum şarjı yetmiyor kamera da iyi ama 9x de 48 mp var aratmaz herhalde

O zaman ya honor 9x i bekliycem cc9 da olabilir ya da s9 da kalcam başka seçenek yok performansda da oyuncu değilim oynadığım pubg osm başka yok ınstagram i yoğun kullanıyorum şarjı yetmiyor kamera da iyi ama 9x de 48 mp var aratmaz herhalde
Tabi fiyatı 2500 civarı olursa

Son düzenleme:

Kararsız23

Doçent

Tabi fiyatı 2500 civarı olursa
Mp fazla olunca kamera daha iyi olmuyor. S9'u aratır bayağı.

stat counter