Telefon almak istiyorum sizce p30 pro mu yoksa iphone 11 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
İPhone 11 alın.
Eğer ben iPhone kullanmam derseniz Xiaomi Redmi ve Mi modellerine bakın.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
images (2).jpeg
- Redmi Note 8
images (1).jpeg
- Redmi Note 7
images.jpeg
- Mi 9T Pro
Bende Xiaomi Mi 9T Pro Kırmızı Modelini Kullanıyorum :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
11
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arka kamerada zoom yapmayacaksan 11 kamerada daha başarılı

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Evet video konusunda yetersiz. Sosyal medyada bozuluyor sanırsam p30 pro hoşuma giden bi telefon bu eksiklikler olmasaydı keşke.
Sosyal medyada bozulma maalesef bir android sorunu . Çok cihaz ve çok ekran boyutu farklı cihaz var . 16:9 , 18:9 , 21:9 bunlardan dolayı android sıkıntılı . Apple sabit ekran çözünürlugu oldugundan Apple kullananlar kendi aralarınsa sıkıntı yaşamıyor .

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
En fazla 8 diye düşünüyorum
Normalde samsung önermem ama önerirsem S veya Note öneririm madem senin bütçen 8 bin o zaman S10+ senin işini görecektir Huawei tarafında P30 Pro alabilirsin Google servislerini kullanabiliyorsun o mevzu sadece Mate 30 Pro ve sonrası için geçerli ayrıca Android 10 da alacaktır Xiaomi tarafında Mİ9T Pro öneririm kendim Mİ9T kullanıyorum aşırı memnunum diyebilirim ama ben en çok OnePlus öneririm garantiyi sallamazsan yurtdışından alırsın 1500 tl imei çakarsın fıstık gibi kullanırsın
İPhone önermiyorum çünkü hem parasını hak etmiyor hem de sürekli yerinde sayıyor yenilik diye karanlık modu sunan firmadan ne bekleyebilirsin ki ?
İşletim sistemi uygulamalar ile uyumlu çalışıyor evet zaten Apple'ın en büyük avantajı bu ama sırf işletim sistemi için 7 bin vermek bana mantıklı gelmiyor yerinde olsam OnePlus alırdım madem 8 bini bir telefon için gözden çıkarıyorsun 3500'e OnePlus 7T şiddetle öneririm inan bana bütçem olsaydı OnePlus 7T alırdım

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yahu kimse de demiyor ki motorsuz araba alınır mı?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Sosyal medyada paylaşım yapmak senin için çok önemliyse iPhone 11 al çünkü android tarafında paylaşım yapınca görüntü kalitesi düşüyor değilse OnePlus 7T Pro (bu saydıklarım arasında en iyi cihaz) oneplus markası ülkemize resmi olarak gelmediğinden garantisiz satılıyor, turan gsm, teknomehmet gibi yerlerden alıp IMEI attırırsın ya da garantili alacam dersem Samsung Galaxy S10+ öneririm

Violet52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sosyal medyada paylaşım yapmak senin için çok önemliyse iPhone 11 al çünkü android tarafında paylaşım yapınca görüntü kalitesi düşüyor değilse OnePlus 7T Pro (bu saydıklarım arasında en iyi cihaz) oneplus markası ülkemize resmi olarak gelmediğinden garantisiz satılıyor, turan gsm, teknomehmet gibi yerlerden alıp IMEI attırırsın ya da garantili alacam dersem Samsung Galaxy S10+ öneririm
Önerini dikkate alicam. Teşekkürler

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Android'de sosyal medya uygulamaları uyumlu bir şekilde çalışsın istiyorum örnğin instagram foto atınca kalitesi düşmesin istiyorum veya hikaye atınca yazılar kenarlarda taşmasın istiyorum

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bu arada acil telefon ihtiyacın yoksa şubat ortası gibi tanıtılacak S11'i de bekleyebilirsin

Violet52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu arada acil telefon ihtiyacın yoksa şubat ortası gibi tanıtılacak S11'i de bekleyebilirsin
Öyle bır aciliyetim yok evet tek sıkıntım tercih. Kararsız kaldığım için de alamıyorum Şubat ayını bekleyebilirim tabi.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Öyle bır aciliyetim yok evet tek sıkıntım tercih. Kararsız kaldığım için de alamıyorum Şubat ayını bekleyebilirim tabi.
şubatta s11 serisi tanıtılır ama s10 serisinin fiyatı düşer mi orası belirsiz Xiaomi tarafında Mİ Note 10 öneririm o da güzel telefondur kavisli bir tasarıma ve 5 tane kameraya sahip

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
O zaman bekle bu zamanlar telefon piyasasının ölü zamanları oluyor hem seneye daha güncel ve daha güçlü bir cihaz almış olursun

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
tasarım olarak üzmez inşallah note 10 gibi kamera deliği ortada olmamalı köşede daha güzel duruyor
Yakında tanıtılacak ve bizim telefonların bir üst modeli olan redmi k30'un ön kamerası öyle olacak

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Şubata bekleyecek isen s10 serisi o zamana ucuzlar (11. jenerasyon duyurulacak çünkü), hem daha ekonomik olur, hem iPhone 11 ile aradaki 1 yıl STABİL GÜNCELLEME farkını fiyat ile kapatmış olur.