Telefon alim asamasindayim fakat

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

meraklımelo

Üyecik
Note 8 pro siparisi verdim. Fakat suan hala kararsizim.Mediatekin uzun vadeli kullanimda sorun yaratabilecegi soyleniyor.İsinmaya ,kasmaya ,donmaya baslandigi soyleniyor. Bu yuzden kafam karisik. Acaba iptal edip mi9 lite a mi geçsem. Cok kararsiz kaldim. Benim icin en onemli olan kafadan 3-4 yil kullanabilecegim sebekesi iyi ceken malzemesi guzel stabil calisan bir telefon olmasi. Oyunlarda yuksek fps almisim ya da uygulamaya 1 sn geç girmesi onemli degil. Napayim bildiginiz bir sey var mi ?

meraklımelo

Üyecik

Ekli dosyalar

Froseth

Doçent

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Her teknolojik alet gibi aldığınız telefonunda sorunlu çıkma ihtimali vardır hangi markayı alırsanız alın. Genel olarak iyi bir telefon. Sorun çıkarma ihtimali var mı tabi ki var doğal olarak fakat Xiaomi genel olarak kronik sorunlu ürün üretmiyor bu kadar telefon modeli olmasına rağmen.

meraklımelo

Üyecik
Her teknolojik alet gibi aldığınız telefonunda sorunlu çıkma ihtimali vardır hangi markayı alırsanız alın. Genel olarak iyi bir telefon. Sorun çıkarma ihtimali var mı tabi ki var doğal olarak fakat Xiaomi genel olarak kronik sorunlu ürün üretmiyor bu kadar telefon modeli olmasına rağmen.
Simdi hocam telefon elime gectiginde iptal kosullarini bozmamak icin nasil bir inceleme yapip sorun varsa tespit etmeliyim?

@ardagrbz

Doçent
Xiaomi çok iyi bir markadır. Rakiplerine göre daha fazla teknolojiyi daha ucuza satıyor. Amiral gemileri olmasa da bence orta segmentte rakipsiz diyebilirim. Bence bu kadar önyargılı olma aldığın cihaz oldukça iyi. Note 7 çok satıldı pek fazla şikayetini duymadım şahsen ama şu şebeke meselesini bir kaç kez duydum. Telefonun gelince bekarsız memnum kalmazsan iade edebilirsin yanılmıyorsam 14 günlük bir süresanıyor hepsibuarada.

Emir Aydın

Profesör
Xiaomi çok iyi bir markadır. Rakiplerine göre daha fazla teknolojiyi daha ucuza satıyor. Amiral gemileri olmasa da bence orta segmentte rakipsiz diyebilirim. Bence bu kadar önyargılı olma aldığın cihaz oldukça iyi. Note 7 çok satıldı pek fazla şikayetini duymadım şahsen ama şu şebeke meselesini bir kaç kez duydum. Telefonun gelince bekarsız memnum kalmazsan iade edebilirsin yanılmıyorsam 14 günlük bir süresanıyor hepsibuarada.
Redmi Note 7 ti almadan önce tonlarca şikayet duydum,yok ghost screen,yok sebeke sorunu,yok 20nand sorunu filan bir sürü sorun vardı.Telefonu 2.5 aydır kullanıyorum ve bu bahsedilenlerin hiçbirine rastlamadım.
Görkem Say in da dediği gibi her teknolojik alet sorunlu çıkabilir.

@ardagrbz

Doçent
Redmi Note 7 ti almadan önce tonlarca şikayet duydum,yok ghost screen,yok sebeke sorunu,yok 20nand sorunu filan bir sürü sorun vardı.Telefonu 2.5 aydır kullanıyorum ve bu bahsedilenlerin hiçbirine rastlamadım.
Görkem Say in da dediği gibi her teknolojik alet sorunlu çıkabilir.
Kesinlikle öyle bu biraz şans işi. Kendi telefonum içinde birsürü sorun var dediler hiçbirini kendim yaşamadım o yüzden rahatlıkla alınabilir.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Xiaomi guvenilir bir markadır aşırı derecede bir sıkıntısı olmaz ufak defek sıkıntılar olabilir zaten butun telefonlarda oluyor hatasız telefon olmaz elbette ki her telefonun bir kusuru vardır

Fg1905

Üyecik
valah yeni telefon olduğu için pek yorum yapamıyacağım ama general mobilenin kötü geçmişi gibi mediatekinde karanlık geçmişi var işlemci bakımından sıkıntı çıkarmassa ileriye dönük güzel cihaz alınır ama gördüğüm birçok karşılaştırma sitesinde kamerasının note 7 prodan geri kaldığını gördüm 64 megapiksel abartı yani

Veliblod

Üyecik
herşey çok hoş lakin iş işlemciye gelince bana göre beş para etmez

stat counter