Telefon Alıcam'da Lütfen bakarmısın

Bu konuyu okuyanlar

LoqTch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar , Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum en kısa zamanda köye gidicem çünkü
S3 mini almayı düşünüyorum fiyatı 799 'dan 699'a düşmüş sizce alınırmı S3 mini ?
veya başka telefon tavsiyeleriniz varsa yorum atınız Bütcem 750tl tabi daha düşük fiyatlı telefonda olur :))

Saygılarımla Faik KÜÇÜKALİ...

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
S3 mini kullanışsız ve sadece S3 adı altında satılan güçsüz bir cihaz. Uzak durmanızı tavsiye ederim.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=83742]LoqTch[/MENTION] Lumia 720 ya da 8S giriş seviyesi için daha uygun.

LoqTch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia'lardan en iyi sizce hangisi , android olmasını tercih ederim bide sıfır bana göre değil ya.

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar , Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum en kısa zamanda köye gidicem çünkü
S3 mini almayı düşünüyorum fiyatı 799 'dan 699'a düşmüş sizce alınırmı S3 mini ?
veya başka telefon tavsiyeleriniz varsa yorum atınız Bütcem 750tl tabi daha düşük fiyatlı telefonda olur :))

Saygılarımla Faik KÜÇÜKALİ...

IPhone 4 alırsın o fiyatlara başka bir telefona bakmana gerek kalmaz bence. Biraz araştır puanla falan 800 TL ye falan geliyor. Sıfır 8 GB lığı. Tabii ikinci el isterim diyorsan da 16 Gb lık temiz bir tane alırsın 750 civarına.

Sıfır bana göre değil yazmışsın sanırım ikinci el bana göre değil demek istemişsin.

LoqTch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IPhone 4 alırsın o fiyatlara başka bir telefona bakmana gerek kalmaz bence. Biraz araştır puanla falan 800 TL ye falan geliyor. Sıfır 8 GB lığı. Tabii ikinci el isterim diyorsan da 16 Gb lık temiz bir tane alırsın 750 civarına.

Sıfır bana göre değil yazmışsın sanırım ikinci el bana göre değil demek istemişsin.
IPhonelar heryerde 1000 lira ya baktımda bana 750 civarın güzel android olsa yeter düşünüyorum
bu arada sıfır'ı yanlış yazmışzım cafedeydim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@LoqTch Lumia 720 ya da 8S giriş seviyesi için daha uygun.
android istiyorum kardeşim.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
IPhonelar heryerde 1000 lira ya baktımda bana 750 civarın güzel android olsa yeter düşünüyorum
bu arada sıfır'ı yanlış yazmışzım cafedeydim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

android istiyorum kardeşim.
Android aldığına pişman olursun, benden demesi.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
niye ya devir android devri deilmi büssürü uygulama felan
App Store'daki uygulamalar Android'den çok daha iyi. Android istiyorsan bütçeni arttırmalısın. Giriş seviyesi için WP8 iyi bir çözüm. Kasmaları daha az yaşarsın Android'e oranla.

LoqTch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yarın veya öbür gün telefon alıp köye gidicem lütfen tavsiyelerinizi eksik etmeyin.. acill :)

halilyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Androide Hiç Bulaşma Kardeşim Diyorsan Param Var Seneye Yenisini Alırım Git Al Derim

tapmaz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casper via bak derim fazla bilmiyorum ama arkadaş almış ve şuanda memnundu. Shiftdelete ana sayfada incelemesi de var donanım haber de incelemişti. İntel işlemcisi var tek çekirdek çift izlek 1gb ram 720p ekran.Tek sıkıntı işlemcisi gibi geliyor bana

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
htc'nin 750-800 lira civarların işini görecek telefonları var bir göz at istersen

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu fiyata alabileceğin en iyi telefon bana göre s3 mini. Çok kullandım harika telefon. Şimdi s4 mini kullanıyorum

LoqTch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kaptan kamera takintin yoksa lumia 520 al 720 ye gerek yok bu arada gm discovery ve s3 mini ye de bakmani öneririm

LoqTch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaptan kamera takintin yoksa lumia 520 al 720 ye gerek yok bu arada gm discovery ve s3 mini ye de bakmani öneririm
s3 mini düşünüyorumda zaten arkadaşlar boş telefon felan dediler oyüzden dedim birazdaha araştırıyım bu arada gm discovery özellik olarak güzel ama markası birazcık caydıırıcı alanlar şarj tutmuyor vs. sorunlar var dedi bozulma gibi

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
temiz s2 bulabilirsen o fiyatlara en iyisi s2 fakat s3 mini ace 2 ibi modellerden fazla beklentin olmasın.
android diye istem dışı beklenti büyük oluyor ama s4 gibi modellerle kıyaslamaya gidiliyor.
sonra suçu android e atıyorlar.
lafım sana değil tabiki ama yanlışa düşme yada beklentin fazla olmasın

LoqTch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia lumia serisini 2 sene sonra al çünkü hala gelişmekte olan bir sistem. şimdi bir iphone veya android sistemli bişi kullan
şuan ne yapıcağımı şaşırdım valla herkes ayrı diyor android kötü felan.