Telefon alıcam 4000TL bütçede önerir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arma*

Asistan
Merhaba arkadaşlar iPhone 7 Plus - Samsung S9 - iPhone 8 bu üçü arasında kaldım, uzun ömürlü oyun kasmayan görüntüsü iyi olan, kamera konusunda samsungta güzelleştirme modu kapatabiliyormuşuz sanırım, kamera konusunda güzel çeken, bana sorun çıkarmayacak cihaz istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim, İphonecular Ve Samsungcular yorum yapmasın, tarafsız olanlar yorum yapsın

Leand

Dekan
7+ ve 8 uzun ömürlü olmayacaktır ben sana şunu ilave ederim ufak bir ilave ile;

s10e

Leand

Dekan
O zaman 8 öneririm bir sene götürür hatta çok zarar etmeden satarsın.

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
Merhaba arkadaşlar iPhone 7 Plus - Samsung S9 - iPhone 8 bu üçü arasında kaldım, uzun ömürlü oyun kasmayan görüntüsü iyi olan, kamera konusunda samsungta güzelleştirme modu kapatabiliyormuşuz sanırım, kamera konusunda güzel çeken, bana sorun çıkarmayacak cihaz istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim, İphonecular Ve Samsungcular yorum yapmasın, tarafsız olanlar yorum yapsın
Galaxy s9 öneririm 3 nun arasından ve şuan bu cihazi kullaniyorum kamerası çok güzel,oyunlarda akıcı (pubg,asphalt 9,nfs) ve ekran olarak çok güzel

Valiente

Asistan
1 sene kullanicaksan en az zarari iphone dan yaşarsin bi 8 bulursan arkadaşin dediği gibi yeterli olur.

Drogba39

Doçent
Her telefon 1 sene rahat götürür zaten, hele senin bütçende ki telefonlar 2 seneyi bile zorlar rahat kullanımda. 1 sene dayansın yeter dediğine göre, sık telefon değistiren birisin, 1 sene sonra tekrar yeni telefon alıcaksan iPhone 8 öneririm. iPhone almanın sana en büyük avantajı 2. el satarken en az zararla satman.

stat counter