Telefon alacağım 2500-3000TL

Bu konuyu okuyanlar

sterneko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar daha önceden de konu açmıştım ama her konu,her video kafamı karıştırıyor o yüzden yardım istiyorum tekrar affınıza sığınarak.Bundan bir önceki telefonum Samsung Galaxy S3 dü 3 yıl kadar kullandım.Ama son 1.5 yıl eziyetti benim için.Tabi s3 den sonra neler değişti neler oldu bilmiyorum.Android ne şekilde gelişti falan.Ben telefonu sadece müzik-fotoğraf için kullanırım.Müziğide sadece kulaklıkla dinlerim.Film falan izleme alışkanlıgım hiç yoktur telefondan.He tabi whatsapp-instagram bu ikiliyide kullanıyorum.Çoğu kişi ses diyince HTC 10 diyor tamam.Ama hangi konuya videoya bakarsam bakayım bir kişinin dahi önerdigini görmedim.Shiftdeletenin bile bir videosunda herkes s7 edge veya ıphone 6s plus 7 plus falan öneriyor.S7 edge saglamlık bakımından uzak geliyor bana acıkcası cünkü o telefonu aldıgım ılk ay 1 kere garanti düşürecem tanıyorum kendimi.6s plusa uzak kalmamın sebebi ise dar açı.Yani fotoğraf çekerken diğer kameralara göre fotoğraflar daha kücük mü desem artık dar acı mı bılmıyorum anlamıyorumda o şekilde.6s kullanan arkadaşımda gördügümü söylüyorum belkide ekranı kucuk diyedir.

2.Seçenek: Fotoğraf makinası alacam yanındada beni müzik+sosyal medya idare edebilecek telefon.

AuTurhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kanka huawei mate9 bekle internetten arastir istersen bomba gibi geliyor

cemil erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar daha önceden de konu açmıştım ama her konu,her video kafamı karıştırıyor o yüzden yardım istiyorum tekrar affınıza sığınarak.Bundan bir önceki telefonum Samsung Galaxy S3 dü 3 yıl kadar kullandım.Ama son 1.5 yıl eziyetti benim için.Tabi s3 den sonra neler değişti neler oldu bilmiyorum.Android ne şekilde gelişti falan.Ben telefonu sadece müzik-fotoğraf için kullanırım.Müziğide sadece kulaklıkla dinlerim.Film falan izleme alışkanlıgım hiç yoktur telefondan.He tabi whatsapp-instagram bu ikiliyide kullanıyorum.Çoğu kişi ses diyince HTC 10 diyor tamam.Ama hangi konuya videoya bakarsam bakayım bir kişinin dahi önerdigini görmedim.Shiftdeletenin bile bir videosunda herkes s7 edge veya ıphone 6s plus 7 plus falan öneriyor.S7 edge saglamlık bakımından uzak geliyor bana acıkcası cünkü o telefonu aldıgım ılk ay 1 kere garanti düşürecem tanıyorum kendimi.6s plusa uzak kalmamın sebebi ise dar açı.Yani fotoğraf çekerken diğer kameralara göre fotoğraflar daha kücük mü desem artık dar acı mı bılmıyorum anlamıyorumda o şekilde.6s kullanan arkadaşımda gördügümü söylüyorum belkide ekranı kucuk diyedir.

2.Seçenek: Fotoğraf makinası alacam yanındada beni müzik+sosyal medya idare edebilecek telefon.
htc 10 özellikle kulaklıkları çok iyi olduğunu söylüyorlar kamerasıda iyiymiş ben olsam htc 10 derim kasa kalitesi de ayrı

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
6s+ 32 gb alabilirsin
Fakat ben senin yerinde olsam s7 edge alırdım.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Ses diyince şüphesiz HTC 10 gelir . Eğer almaç diyorsan S7 Edge en iyisi olacaktır ...

sterneko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2.Seçeneğe kimse olumlu bakmıyor heralde ? :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

ses de kaliteyi arıyorsan htc 10 al ama o kadar da önemli değil dersen kamera'da s7 serisi daha başarılı kardeşim.

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
HTC androidin iphone u gibidir.Android özgürlüğünde ios stabilitesi bulursun.Donanım olarak da en az S7 kadar güçlü.Ses performansını tartışmanın anlamı bile yok.Bana göre 2 sıkıntısı var:1-Kamerada özellikle video modunda fokuslama problemi var.Yazılımla düzelir gibi ancak düzelene kadar elle yapmak gerekiyor.2-Arayüz olarak diğer android telefonlardan biraz farklı adaptasyon süreci zor geçebilir
Ancak cihaz gerçekten harikulade.Eline aldığın anda üst düzey hissi yaşatıyor

sterneko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
O zaman kimse mi sese önem vermiyor işte onu anlamıyorum ? Hiç önerilenler arasında yazılmadıgı sürece HTC 10 görmüyorum.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Açıkcası ben 6s plus alırdım. Htc ve Sony her ne kadar iyi olsada beğenmediğim cihazlar. Karar sizin tabiki.

sterneko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
6s fotoğraf işi beni pek etkilemiyor.Bir de benim kulagıma sadece kulak içi kulaklık uyuyor

sterneko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
LG V20 Hakkında bilgisi olan var mı ? O da cok konusuluyor da benim bir bilgim yok

SRASİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
xperia xz ye bakabilirsin sony zaten ses konusunda mükemmel bildğim kadarıyla.
fotoğraf desen oda var fiyatıda 2900 diye biliyorum bütçende yetiyor

SRASİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
xperia xz ye bakabilirsin sony zaten ses konusunda mükemmel bildğim kadarıyla fotoğraf desen oda var fiyatıda 2900 diye biliyorum bütçende yetiyor

sterneko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
xperia xz ye bakabilirsin sony zaten ses konusunda mükemmel bildğim kadarıyla fotoğraf desen oda var fiyatıda 2900 diye biliyorum bütçende yetiyor
Karsılastırmalarda Htc 10 hep üstün geliyor xperia xz den yani ve fiyatı da daha düşük o yuzden suan kafamda htc 10 var.Birde sony bilmiyorum bana hala televizyon markası geliyor :D komik şekilde

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefon olarak tavsiyem note 5 olur bildiğim kadarıyla sıfırı şuan 2000 lira falan olması gerekiyor ve çok canavar bir telefon zaten s3 kullanmışsınız en son bence yabancılıkta çekmezsiniz

sterneko41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Karsılastırmalarda Htc 10 hep üstün geliyor xperia xz den yani ve fiyatı da daha düşük o yuzden suan kafamda htc 10 var.Birde sony bilmiyorum bana hala televizyon markası geliyor :D komik şekilde

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefon olarak tavsiyem note 5 olur bildiğim kadarıyla sıfırı şuan 2000 lira falan olması gerekiyor ve çok canavar bir telefon zaten s3 kullanmışsınız en son bence yabancılıkta çekmezsiniz