Telefon alabileceğim güvenli bir site lazım :)

Bu konuyu okuyanlar

Efsane142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar,

Benim bulundugum yerde sony xperia Z1 akıllı telefonu satılmıyor artık gelmiyormus bende internetten almaya karar verdim ve bunun için bana güvenli bir site lazım bana güvenli bir site önerirseniz sevinirim.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Arkadaşlar,

Benim bulundugum yerde sony xperia Z1 akıllı telefonu satılmıyor artık gelmiyormus bende internetten almaya karar verdim ve bunun için bana güvenli bir site lazım bana güvenli bir site önerirseniz sevinirim.
teknosa kargo ile gönderemiyor mu ? Yada vatanda

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oha la telefon satılmıyor :D

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Gold güvenilir bir site dimi?
kesinlikle ama sadece beyazı kalmış , o da "balıkesir yaylada avm" de diyor.İstanbul Bilişim var hep görüyorum bu siteyi tam olarak güvenilir mi bilmem ama güvenilir gibi geliyor.Zaten başka bir yerde de yok. Link

Maddi sıkıntınız yoksa ve kafanıza yatarsa LG G2 32GB(1199tl) almanızı tavsiye edebilirim.Oyun pek oynamam derseniz de smart 6 size yeterli bir performans sunar (800tl)

Efsane142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle ama sadece beyazı kalmış , o da "balıkesir yaylada avm" de diyor.İstanbul Bilişim var hep görüyorum bu siteyi tam olarak güvenilir mi bilmem ama güvenilir gibi geliyor.Zaten başka bir yerde de yok. Link

Maddi sıkıntınız yoksa ve kafanıza yatarsa LG G2 32GB(1199tl) almanızı tavsiye edebilirim.Oyun pek oynamam derseniz de smart 6 size yeterli bir performans sunar (800tl)

Oyun aürekli oynarım bana hem sağlam bir telefon hemde oyunları kaldırabilecek bir telefon lazım.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Oyun aürekli oynarım bana hem sağlam bir telefon hemde oyunları kaldırabilecek bir telefon lazım.

Bütçe söyleyin ona göre telefon önerelim :)
Güvenilir siteler
-Vatan Bilgisayar
-Teknosa
-Bimeks
-Hepsiburada/Gittigidiyor (ikinci el alacaksan)
Aklımdakiler bunlar

karargahx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçe söyleyin ona göre telefon önerelim :)
Güvenilir siteler
-Vatan Bilgisayar
-Teknosa
-Bimeks
-Hepsiburada/Gittigidiyor (ikinci el alacaksan)
Aklımdakiler bunlar

+1 .. alabiliyorsn hepsiburadadan al babamdan çok güveniyorum siteye.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar,

hepsiburada.comdan alabilirsin.....

Efsane142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bütcem 1000 tl ona göre telefon önerirseniz sevinirim

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
C4/p70 alabilirsen ne ala.

P70 zaten fiyatı da uygun S805'e de kafa tutabilen Mediatek Mt6752 işlemciye sahip. Ama stoklar bir anda eridi bitti yok cihaz. Belki rast gelirseniz bu telefona öneririm.

Ama Z1'in de devri bitti. Z2'nin bile eski görüldüğü dusunulunce.

Efsane142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C4/p70 alabilirsen ne ala.

P70 zaten fiyatı da uygun S805'e de kafa tutabilen Mediatek Mt6752 işlemciye sahip. Ama stoklar bir anda eridi bitti yok cihaz. Belki rast gelirseniz bu telefona öneririm.

Ama Z1'in de devri bitti. Z2'nin bile eski görüldüğü dusunulunce.

Size göre Z1 mi daha iyidir p70 mi şimd benim düşünceme göre 8 işlemcisi ve 1.7 hızı var tel kaldırabilir mi oyunları kasmaz mı ?

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Size göre Z1 mi daha iyidir p70 mi şimd benim düşünceme göre 8 işlemcisi ve 1.7 hızı var tel kaldırabilir mi oyunları kasmaz mı ?
Çoğu oyunu kaldırır.

Tavsiyem merakınızı yenme adına youtube'a Lenovo P70 gaming yazıp oradaki videoları izlemeniz.

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hafıza sorunu olan marka ve modelleri yadığınız liste olsa ne güzel olurdu... shift delete net bunu yapmalı...