Telefon açılmama sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mert1107

Asistan
Arkadaşlar telefonum sansung galaxy grand duos telefonu kullanırken aniden kapandı ve açılmadı şarjının bittiğini düşünüp şarja taktım fakat şarj almadı boş bir batarya resmi ve yanında üçgenin içinde bataryanın bitmiş olduğunu gösteren sarı bir resim vardı telefonu şarjda iken açmaya çalıştığımda ise custom os critical problem falan yazıyo volume up tuşuna basın diyodu bastığımda odin moda girdi bişey indirmeye başladı uzun süre indirmeyince bataryayı çıkarttım şu an telefon açılmıyo ne yapmalıyım

<<Dkn nyz>>

LANCER REİS:)
Yönetici
Mod. Adayı
Ses kısma ve açma tuşu ile reset atın

Bataryayı takıp açmaya çalışışınca aynı uyarılar geriyorsa

okurbaba

Asistan
telefona ses kısma+power button+home button ile hard reset atın olmaz ise PC yardımı ile tekrardan stock rom atın (bütün verileriniz silinir) olmaz ise telefon ya hard brick olmuştur yada donanımsal problemlerden dolayı fişi çekmiştir (babamın ilk telefonu olan gm discovery'de de bu olmuştu stock rom ile düzelmişti) (onlarca kez cihazı aç-kapa yaparsanız bazen cihaza giriş yapabiliyorsunuz bu arada ama ses açma kapama+kilit tuşları deaktif oluyor)

Melih Beyefendi

Asistan
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
telefona ses kısma+power button+home button ile hard reset atın olmaz ise PC yardımı ile tekrardan stock rom atın (bütün verileriniz silinir) olmaz ise telefon ya hard brick olmuştur yada donanımsal problemlerden dolayı fişi çekmiştir (babamın ilk telefonu olan gm discovery'de de bu olmuştu stock rom ile düzelmişti) (onlarca kez cihazı aç-kapa yaparsanız bazen cihaza giriş yapabiliyorsunuz bu arada ama ses açma kapama+kilit tuşları deaktif oluyor)
Hocam GM Discovery mi?

Melih Beyefendi

Asistan
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
geçmiş olsun neden ki
Sağolun hocam. Telefonu 2. El 500 TL'ye aldım. Aldığımda pişman oldum. Sorunlarını size kısaca anlatayım;
1. Batarya
2. Ekran
3. Şarj soketi-Güç tuşu
4. Yazılım
5. Arka kapak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sultangazi'de ki Casper servisinden yaptıracağım.

okurbaba

Asistan
Sağolun hocam. Telefonu 2. El 500 TL'ye aldım. Aldığımda pişman oldum. Sorunlarını size kısaca anlatayım;
1. Batarya
2. Ekran
3. Şarj soketi-Güç tuşu
4. Yazılım
5. Arka kapak.

kardeşim yaptırmana deymez bir servise yaptıracaksan ama ekran+dokunmatik çalışıyor ise dokunma, arka kapak için max15 TL'lik kılıf al yazılımını da PC ile hallet, elektronikten az anlıyorsan içini açıp şarj entegresini değiştirebilirsin veya sadece onu yaptır ama onu da ucuz bir yere yaptır çünkü bugün o telefonun max ederi 350 bugün (ilanlara yazılanlara bakma ben 4g dual'i 300'e sattım [kasada kırıklar vardı])

1. Batarya
2. Ekran
3. Şarj soketi-Güç tuşu
4. Yazılım
5. Arka kapak.

batarya için de çıkma var ben görmüştüm letgo da 15TL'ye

stat counter