Teknosa Turuncu Şans ile Kazan

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
HfZ9x.jpg

Facebook üzerinden düzenleniyor.

Kampanya Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayın.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
linke tıklayınca facebook uygulaması çıkıyor karşıma gerçi teknosa reklamı olmasından anlamalıydım bunu ama neyse yoksa sen teknosa çalışanımısın yoksa geçen günde bir mail göndermiş canon eos 1100d makinaya nıkon demiş piyasada 1000 tl ye satılan makinaya 2000tl yazmış birde indirimli 1400 tl demiş çocukmu kandırıyor ne töbe töbe

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Söylemeyi unuttum forma, webcam, klavye ve mouse günlük hediyeler, her gün kazanabilme şansınız var.

Led Tv ve ipad2 ler ise büyük ödül yani yarışmalar sonunda çekilişle ödül kazananlar belli olacak.

linke tıklayınca facebook uygulaması çıkıyor karşıma gerçi teknosa reklamı olmasından anlamalıydım bunu ama neyse yoksa sen teknosa çalışanımısın yoksa geçen günde bir mail göndermiş canon eos 1100d makinaya nıkon demiş piyasada 1000 tl ye satılan makinaya 2000tl yazmış birde indirimli 1400 tl demiş çocukmu kandırıyor ne töbe töbe

Konu içeriğinde Facebook üzerinden olduğunu özellikle yazdım.

Teknosa reklamı mı :D Hangi bölümde olduğumuza bir bak istersen. Yüzlerce farklı markanın adı geçiyor bu bölümde reklam falan değil, üyeler fırsatlardan yararlansın diye yapılmış bir bölüm burası.

Tabii ki Teknosa çalışanı falan değilim, Teknosa direk komple babamın yeri o yüzden açtım başlığı da.

Bir de sanki maili ben göndermişim gibi söylemişsin teknosadan mail almak istemiyorsan ya baştan adresini vermeyecektin ya da engellersin olur biter. Sattıkları ürünleri sana zorla satmıyorlar ya fiyatını beğenmiyorsan oradan almazsın bu kadar basit.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Söylemeyi unuttum forma, webcam, klavye ve mouse günlük hediyeler, her gün kazanabilme şansınız var.

Led Tv ve ipad2 ler ise büyük ödül yani yarışmalar sonunda çekilişle ödül kazananlar belli olacak.

Konu içeriğinde Facebook üzerinden olduğunu özellikle yazdım.

Teknosa reklamı mı :D Hangi bölümde olduğumuza bir bak istersen. Yüzlerce farklı markanın adı geçiyor bu bölümde reklam falan değil, üyeler fırsatlardan yararlansın diye yapılmış bir bölüm burası.

Tabii ki Teknosa çalışanı falan değilim, Teknosa direk komple babamın yeri o yüzden açtım başlığı da.

Bir de sanki maili ben göndermişim gibi söylemişsin teknosadan mail almak istemiyorsan ya baştan adresini vermeyecektin ya da engellersin olur biter. Sattıkları ürünleri sana zorla satmıyorlar ya fiyatını beğenmiyorsan oradan almazsın bu kadar basit.
facebook üzerinden düzenleniyor yazısı gözümden kaçmış bunun için özürdilerim şunu söyleyeyim bunu sizi rencide etmek için yazmadım bundan alımanızada gerek yok siz nasıl insanları güzel şeylerden haberdar etmek ve güzel şeyler yapmak istiyorsanız bende insanlara yapacakları alışverişlerde daha uyanık daha bilinçli olmaları hakkında yardımcı olmaya çalışıyorum hergün bu satıcı bozuntularu beni enayi zannederek arayıp birşeyler kakalamaya çalıştıkları için haliyle bendede biraz takıntı yaptı

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Katılıyoz da zor ya bize çıkması :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Gördüm ama katılmadım o rozetleri ne yapıyoruz katılanlar biraz açıklasalar iyi olur..

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Çıkmaz çıkmaz demeyin, şansınızı deneyin :p (ç)alıntı oldu ama neyse :)

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Facebook yarışmalarından çok şey kazanmış biri olarak söyleyeyim güzel bir yarışma. İpad2 için tüm rozetleri tamamladım ve 10 çekiliş hakkım oldu. Çıkar mı çıkar. :)

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Benim de Samsung TV rozetlerim doldu ve 10x çekiliş hakkı verdi :D

yiscan

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Facebook teknosa turuncu şans oyunu var rozet toplayıp hediyEler kazanıyoruz. Lcd televizyon, İpad2, Forma, Klavye mouse Set, VeWebcam Katılmak isteyen;

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Salladık bakalım çıkacakmı. Şansımız amorti kazıma kalmasın da... :D

[video=youtube;q7Ks497uKdg]http://www.youtube.com/watch?v=q7Ks497uKdg[/video]

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Bugün çok ümitliyim, bakalım kazanan listesine girebilecek miyiz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de rica edebilir miyim kardeşlerim :D dicem de ilk defa katılıcak olanlar tıklarsa diyor ?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ipad rozetlerini tamladım 9x çekiliş hakkı verdi, belki tutarda bana çıkar :D

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Her gün bir ümitle geçiyor ama dahaca bir şey çıkmadı :(

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Teknosadan bişey kazansan ne yapar eder o ürünün parasini çikartirlar senden :)

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Şu an 1x lcd, 10x ipad, 1x webcam var. Eğer birşey çıkmazsa en yakın teknosa'ya gidip bu adamın yaptığı gibi ortalığı dağıtırım:

[video=youtube;fikfhYznqhw]http://www.youtube.com/watch?v=fikfhYznqhw[/video]

:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...