Teknosa Preo P2 OTG Desteği

Bu konuyu okuyanlar

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknosa Preo P2'ye usb type-c uygun flash alıp video izlemek istiyorum ama OTG desteği olup olmadığını bilmiyorum. Varsa bile destekler mi ?

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dönüştürücü kullan istersen tabi varsa öyle bir alet Otg gerçekten güzel imkanlar sağlıyor.:)
Olmadı marketten uygulama ara.:)
--- Gönderi Güncellendi ---
Sanırım bir şeyler buldum.:)
Teknosa Preo P2 Usb Type-c Otg Kablo - Go-des Kısa Otg Kablo - n11.com
VPW U2-cf-h9 Usb 2.0 Type C Male - Type a Female Adaptor Fiyatı
Usb Type-c Otg Kablo Usb C Otg Çevirici Dönüştürücü Mouse Klavye - n11.com
Şöyle diyorsunuz yani type-c flash alacağına normal flash alıp bu çevirici ile kullan diyorsunuz anladığım kadarıyla. Telefon başkasında deneme imkanım yok. Kesin çalıştırır mı bi bilginiz var mı ?

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Şöyle diyorsunuz yani type-c flash alacağına normal flash alıp bu çevirici ile kullan diyorsunuz anladığım kadarıyla. Telefon başkasında deneme imkanım yok. Kesin çalıştırır mı bi bilginiz var mı ?
Yüksek ihtimalle çalıştırır yorumlara falan bir göz at.:)

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette karşılaştırmalara baktım OTG desteği yok yazıyor emin olmadım. Telefon kuzenimin ve kendisi benden uzakta deneme gibi bi şansımda yok yoksa dönüştürücü alıp denerdim

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette karşılaştırmalara baktım OTG desteği yok yazıyor emin olmadım. Telefon kuzenimin ve kendisi benden uzakta deneme gibi bi şansımda yok yoksa dönüştürücü alıp denerdim

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ayrıca şunu da Goole amcaya yaz ve ara.
usb type-c li flash drive

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıca şunu da Goole amcaya yaz ve ara.
Google amcaya yazdım bana çıkarttığı epey.com'da lenovanın bi telefonu ile karşılaştırmasını gösteriyor. Ve sayfa içinde OTG'yi aradığımda lenova'nın modelinde OTG gösteriyor ama teknosa preo p2'de göstermiyor

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çalışır diyorsun yani. Dönüştürücü alıp denesin bakalım bi olmadı normal flash alırım.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
OTG destegi olmayan telefon mu kaldi. Type-c flash ile yada normal bir flashi type-c ye donusturerek kullanabilirsiniz. HTC Desire x vardi bende hala duruyor 4-5 yillik telefon da varsa ondada vardir heralde

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
OTG destegi olmayan telefon mu kaldi. Type-c flash ile yada normal bir flashi type-c ye donusturerek kullanabilirsiniz. HTC Desire x vardi bende hala duruyor 4-5 yillik telefon da varsa ondada vardir heralde
Haklısın dostum. Ama dediğim gibi emin olamıyorum malum type-c flashlarda pahalı onun için destek istedim.

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TEKNOSA PREO P2'NİN KESİN OLARAK OTG DESTEĞİ YOKTUR.DENENMİŞTİR. (Konu Kilitlenebilir)

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki mağazada uygulama falan yok mu?
Bu arada geçmiş olsun.:(
Uygulama ile olacak iş değil o telefona komple yazılımsal güncelleme gelmesi gerekebilir onun yada root atılabilir bilmiyorum ve telefon bende olmadığı için o riskide giremeyeceğim