Teknoloji Fakültesi ve Mühendislik Fakültelerinin Geleceği

Bu konuyu okuyanlar

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yazacak hiç bir şey bulamıyorum. Durum o kadar vahim ki bu iki fakültenin sonu ne olacak? Düz lise çıkışlıyım ve Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Biran önce bölümü bırakıp, sınava tekrar hazırlanıp, mühendisliğe mi geçmeliyim? Devam mı etmeliyim? Bu fakültelerden biri kapanır mı? Mahkeme sonucu ne oldu? Gün dönümü oldu bugün pazartesi ve vize haftasına girmiş bulunduk. 7 saat sonra sınavım var. Kafamı boşaltamıyorum. Ders çalışma isteği gelmiyor. Bu olay beni yiyip bitiriyor. Lütfen yardımcı olun.
Teşekkürler...

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Yazacak hiç bir şey bulamıyorum. Durum o kadar vahim ki bu iki fakültenin sonu ne olacak? Düz lise çıkışlıyım ve Teknoloji Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Biran önce bölümü bırakıp, sınava tekrar hazırlanıp, mühendisliğe mi geçmeliyim? Devam mı etmeliyim? Bu fakültelerden biri kapanır mı? Mahkeme sonucu ne oldu? Gün dönümü oldu bugün pazartesi ve vize haftasına girmiş bulunduk. 7 saat sonra sınavım var. Kafamı boşaltamıyorum. Ders çalışma isteği gelmiyor. Bu olay beni yiyip bitiriyor. Lütfen yardımcı olun.
Teşekkürler...

Dostum bende Teknoloji Fakültesinde okuyorum. 3. sınıftayım şuan :) bu soruları 1.sınıfta bizde soruyorduk ama tam bir cevap alamadık. inan bana 3 yıldır değişen bişey yok. bölümün kapatılması gibi bi durum söz konusu olamaz.
büyük bir ihtimal sen mezun olana kadar da değişen bişey olmayacak :)
sen bu soruları boşver okumana bak :)

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Dostum bende Teknoloji Fakültesinde okuyorum. 3. sınıftayım şuan :) bu soruları 1.sınıfta bizde soruyorduk ama tam bir cevap alamadık. inan bana 3 yıldır değişen bişey yok. bölümün kapatılması gibi bi durum söz konusu olamaz.
büyük bir ihtimal sen mezun olana kadar da değişen bişey olmayacak :)
sen bu soruları boşver okumana bak :)
Teselli için çok teşekkürler. Gerçekten rahatlatıyor ama anlık bir rahatlama. Bu teknoloji fakülteleri avrupa uyumluluğu sonucu açılmış bölümler ve avrupa da ki amaçları mühendis teknisyeni yetiştirmekmiş. Sonuçta farklı fakülteler arada bir fark olmalı (uygulama ağırlığı haricinde) tek fark imza yetkisi olmamalı diye düşünüyorum.

Son mesajlar