Teknogaranti den AIG Sigorta sorumluymuş.

Bu konuyu okuyanlar

batuhaneyfel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknosa nın Teknogaranti hizmetinden kendisi değil AIG Sigorta a.ş sorumluymuş.
Hasarınızı alamıyorsanız Teknosa nın kapısını boşuna aşındırmayın doğrudan AIG Sigortya ya gidin.
Hazineye şikayetten çok çekiniyorlarmış hasarı hemen ödüyorlarmış.
Nededen biliyorum derseniz Teknogaranti yetkili servisler ile çalışmıyormuş SMART denen merdivenaltı servisler ile çalışıyormuş.
Yanı telefonunuzu gönderdiğinizde garantiden çıkıyormuş.
Bunu da ayrı bir başlıkta yazacağım bedava almıyoruz para veriyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu bir sır değil Teknosa nın mutlaka bir sigorta şirketinden teminat alması gerekiyor. Buradaki kritik nokta hasarları sigortacılık mevzuatına göremi ödüyor. Baksanıza forumda merdiven altı tamiranaleri kullanıyor deniyor. Sıkıntı buradan başlıyor. Cihaz garanti dışına çıkıyor bu durum sakıncalı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teknosa'dan bir telefon aldım. Satış elemanları bana tekno garantidenbahsederek "çok iyi bir garanti sistemi olduğunu ve +3 yıl daha cihazlailgili sıkıntılarda garantili olacağını, genelde de hediye çeki verileceğinibeyan ederek 299 TL'ye aldığım cihazıma + 125 TL daha ödeyerek 3 yıl teknogaranti yapmaya ikna ettiler.

Cihazımı sadece joistik arızasından dolayı servise gittiğinde bırakın hediyeçeki vermeyi, joistik arızası hariç 5-6 arıza saydılar. Bu arızaların hiç biriyoktu. Cihazım çizikmiş, darbe almış, şarj almıyormuş ve müşteri paralı ödemeyikabul etmedi diye faturaya yazmışlar. Bu yüzden tekno garanti tamamenyanıltıyor. Konuyu adli makamlara taşımayı düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teknosa nın garantisi ve sigortası Teknogaranti den hizmet alamıyorsanız AIG Sigorta ya başvurabilirsiniz.
AIG Sigorta A.Ş Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, No:109 Atakule Kat:1-7-8-13 Beşiktaş /İstanbul Tel: 212 236 4949 Faks: 212 236 4950
Eğer AIG Sigorta dan da hizmet alamıyorsanız Hazine Müsteşarlığına başvurun. Sorununuz en kısa zamanda çözülecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hasarınızı ödemiyorlar sa hemen hazine müsteşarlığı sigortacılık genel müdürlüğüne yazı yazın bakın nasıl hakkınızı alıyorsunuz.