Teknobiyotik ve itopya güvenilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

HakanReiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknobiyotik veya itopya’dan hazır bilgisayar alan var mı? Güvenilir mi ?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Teknobiyotik tamamen güvenli SDN ara sıra alışveriş yapıyor İtopya yı bilmiyorum genellikle ürünleri yurtdışından geliyor diye biliyorum

HakanReiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknobiyotik tamamen güvenli SDN ara sıra alışveriş yapıyor İtopya yı bilmiyorum genellikle ürünleri yurtdışından geliyor diye biliyorum
Yok güvenilir değil bilgisayar aldım anakart bozuk bir şekilde geldi :(

HakanReiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya sorun şu istanbulda oturmuyorum ve kargoyla geri göndericem fakat müşteri hizmetlerini aradığmda telefonu açan yok

HakanReiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mail deneyeceğim facebook ta sayfaya mesaj atamadığımız için bir yorum olarak yazmıştım problemi ama silmişler nedense

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Mail deneyeceğim facebook ta sayfaya mesaj atamadığımız için bir yorum olarak yazmıştım problemi ama silmişler nedense

twitter kardeşim. Ve mesajına da ilgili resmi kurumları da ekle.
Ne bilim BTK , BİMER. öyle bir saçmalık olamaz

Reaksiyon puanı
119
Teknobiyotik bilmiyorum fakat itopyanın reklamlarını yapan bir youtuber var '' kanal ismi paylaşımı yasak olduğu için kaldırıldı '' belirli bilgisayarları tanıtıyor tanıttığı bilgisayarları ordan izleyebilirsin.

Son düzenleyen moderatör:

SuperToprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teknobiyotik ve İtopya güvenilir yerlerdir, merkezleri İstanbul/Kadıköy'de bulunuyor ve evime ayrıca yakındır oradan alışveriş yapmanı tavsiye ederim. Ayrıca İncehesap, Sinerji, Ebrar Bilgisayar gibi mağazalardan alışveriş yapmanı da tavsiye ederim buralarda güvenilir mağazalardır.

Son mesajlar