Teknobiyotik hakkında yorum

Bu konuyu okuyanlar

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bu siteden sistem toplamak istiyorum. İnanılmaz uygun fiyatlı hazır toplanmış sistemlerde var. Ancak şüphe de uyandırmıyor değil. Daha önce bu siteden alışveriş yapan var mı? Var ise tavsiye eder misiniz?

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Sakın bu siteden sistem toplama. Kalitesiz parçalar kullanıyorlar.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Sakın bu siteden sistem toplama. Kalitesiz parçalar kullanıyorlar.
Teknobiyotiğin kalitesiz yolladığı bir parça görmedim.Rica etsem 4-5 örnek gösterebilir misin,ya da daha önce oradan yaptığın bir alışverişten bir kaç fotoğraf atarsan çok sevinirim,kalitesiz olduğunu kanıtla ki insanlar yanlış yoldan gitmesin.

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Teknobiyotiğin kalitesiz yolladığı bir parça görmedim.Rica etsem 4-5 örnek gösterebilir misin,ya da daha önce oradan yaptığın bir alışverişten bir kaç fotoğraf atarsan çok sevinirim,kalitesiz olduğunu kanıtla ki insanlar yanlış yoldan gitmesin.
High Power, Shappire, AsRock, kronik sorunlu SSD'ler. Daha saymamı istermisiniz?

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
High Power, Shappire, AsRock, kronik sorunlu SSD'ler. Daha saymamı istermisiniz?
Yalnız bu markalar senin önerdiğin İtopya ve İnce hesap ta da bulunuyor,markaya bakarak mağaza tercihi yapamayız,neredeyse her marka her mağazada satılır.
High Power Sapphire ve Asrockun neresi kalitesiz ?

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Yalnız bu markalar senin önerdiğin İtopya ve İnce hesap ta da bulunuyor,markaya bakarak mağaza tercihi yapamayız,neredeyse her marka her mağazada satılır.
High Power Sapphire ve Asrockun neresi kalitesiz ?
Sorun yaşayan insanlar çok fazla. AsRock, High Power İncehesap'ta yok. Shappire hepsinde var.

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Ne gibi sorunlar ?Örnek var mı ?
High Power'ı benim yaşadığım yerdeki, internet kafe sistem toplarken kullandı, adamlar tam 4 - 5 hafta sürekli garantiye gönderdi. AsRock'un anakart'ı O.C yapmaya yatkın değil, yapanlar sıkıntı yaşadığını söylüyor.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
High Power'ı benim yaşadığım yerdeki, internet kafe sistem toplarken kullandı, adamlar tam 4 - 5 hafta sürekli garantiye gönderdi. AsRock'un anakart'ı O.C yapmaya yatkın değil, yapanlar sıkıntı yaşadığını söylüyor.
Anakartı güçsüz faz yapılı veya soğutması berbat olanlardan alırsan her marka böyledir.Bahsettiğimiz Asrock anakartın modeli neydi bu arada ?
Power supply sisteme yetmiyor olabilir,ama yine de kesin konuşamam detaylar olmadan.

Teknobiyotikten mi alındı bu asrock ve high power ?Sonuçta marka karşılaştırması yapmıyoruz burda mağaza karşılaştırması yapıyoruz.

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Anakartı güçsüz faz yapılı veya soğutması berbat olanlardan alırsan her marka böyledir.Bahsettiğimiz Asrock anakartın modeli neydi bu arada ?
Power supply sisteme yetmiyor olabilir,ama yine de kesin konuşamam detaylar olmadan.

Teknobiyotikten mi alındı bu asrock ve high power ?Sonuçta marka karşılaştırması yapmıyoruz burda mağaza karşılaştırması yapıyoruz.
Nereden alındı bilmiyorum ama, 4 - 5 kere servise gittiğini biliyorum PSU'nun.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Nereden alındı bilmiyorum ama, 4 - 5 kere servise gittiğini biliyorum PSU'nun.
Rica ediyorum biraz mantıklı konuş.
Biz burada teknobiyotik hakkında konuşuyoruz sen ise nereden alındığı bilinmeyen bir psu nun bozuk çıkmasından dolayı teknobiyotiği yorumluyorsun,lütfen 15 dakika düşünüp ondan sonra yaz.Bu psu İtopya dan Vatan dan İncehesap tan ya da herhangi bir yerden alınmış olabilir.

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Rica ediyorum biraz mantıklı konuş.
Biz burada teknobiyotik hakkında konuşuyoruz sen ise nereden alındığı bilinmeyen bir psu nun bozuk çıkmasından dolayı teknobiyotiği yorumluyorsun,lütfen 15 dakika düşünüp ondan sonra yaz.Bu psu İtopya dan Vatan dan İncehesap tan ya da herhangi bir yerden alınmış olabilir.
High Power PSU sadece tekno biyotik satıyor. Araştırmadan konuşma.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Niye ?Koskoca High Power Teknobiyotiğe sponsor olup oradan mı satıyor ürünlerini,sadece Teknobiyotikte satılmıyor,araştırmadan konuşma.
High Power ın aşağıdaki modelini aldım ve hiç bir sorunum yok,ben 2. linkten alışveriş yapmıştım,o sıralar biraz daha ucuzdu psu ve yanında küçük bir tüp termal macun bile koymuşlardı.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
İlk bilgisayarımı Teknobiyotik'ten satın aldım. Yani neyi istiyorsanız onu gönderiyorlar seçtiğiniz anakartın bir alt modelini göndermiyorlar ki size. Satın aldığınız High Power Psu'sunu beğenmemeniz ile Teknobiyotik.com'un bir alakası yok ki. Aynı şekilde arızalanmasının da, adamlar ekran kartı, psu ,ssd üretmiyor ki. Araştırmadan konuşma diyerek yanlış bilgi vermek de, sizin adınıza utandım şahsen.

3onur5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
eski bilgisayarımı ordan almıştım arkadaşın kalitesiz dediği parçaları sıkıntısız 2-2.5 sene kullandım bir kere bile arıza vermedi.Şuan sattığım kişi hala kullanıyor.