Tek PC ile birden fazla PC kontrol edilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Mr_Nobody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evimde birden fazla PC bulunmakta tüm PC leri bir PC üzerinden, bağlanıp kontrol etme şansım var mı acaba?

cumhuraltan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar,
Kontrolden kastınız tam olarak nedir ? işletim sistemlerini uzaktan yönetmek ise radmin,vnc vb toollar ile yapabilirsiniz

Mr_Nobody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,
Kontrolden kastınız tam olarak nedir ? işletim sistemlerini uzaktan yönetmek ise radmin,vnc vb toollar ile yapabilirsiniz
Örneğin salonda bulunan PC nin masaütüne odamdaki PC ile bağlanıp masaüstüne girip kontrol etmek gibi.

insanimsi

Profesör
Reaksiyon puanı
450
Anydesk yeter sana :)
nedendir bilmiyorum ona güvenmiyorum ama kullanmadım da sanırım bazı ayarlar yapmak lazım :D
bence en iyisi teamviewer dediğim gibi uzaktaki bilgisayarın sağıyla soluyla her yeriyle oynanıyor hatta düşük hızlı bağlantı var ise grafikleri bile kısabiliyorsunuz ayarlara girmeden karşı makineden :)

emirpektas

Asistan
Reaksiyon puanı
33
nedendir bilmiyorum ona güvenmiyorum ama kullanmadım da sanırım bazı ayarlar yapmak lazım :D
bence en iyisi teamviewer dediğim gibi uzaktaki bilgisayarın sağıyla soluyla her yeriyle oynanıyor hatta düşük hızlı bağlantı var ise grafikleri bile kısabiliyorsunuz ayarlara girmeden karşı makineden :)
bende ilkde ön yargılıydım ama kullandıktan sonra öyle olmadı
uzaktan bağlanmak için çok program var ama en iyileri bence de teamviewer ve alpemix :)